Fórum pridal Kaiserchief1, 19. 2. 2019 11:46 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Akým veciam ste verili ako deti?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Alebo čo vám vtedy nedávalo zmysel? Napríklad, že keď zjete jadierka z melónu, tak ste sa báli, že vo vašom žalúdku vyrastie melón a pod. :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Verdamt

27 ročný muž

Napríklad tomu, že život má zmysel. Alebo že keď idem v zime po ulici a prdnem si, tak mi pôjde para od zadku a ľudia budú vedieť, že som si prdol.
  2. 2
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Ze ked budem dospely tak budem mat lepsi zivot ako ked som bol dieta. :D :D :D
  3. 3
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Že keď budem mať 23, budem vydatá a budem mať deti.
  4. 4
    Trevor1994

77 ročný ujo

@gnomeslayer best answer ever
  5. 5
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Mozno som niekedy v hlbokom detstve veril ze budem normalny clovek no nevyslo to co uz... ale tak veril som aj ze Jezisko nosi darceky a taka klasika asi
  6. 6
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Že láska je večná :D
  7. 7
    Poppyseed

25 ročná žena

To som si inak tiez myslela, ze v 25 rokoch uz budem vydata a mat deti.

A potom som verila kadejakym sprostostiam. Napriklad som si ako dieta myslela, ze tu vaznu hudbu na CDcka nahrali naozaj ti skladatelia ako Mozart, Bach a pod. Co mi vtedy vobec nedoslo, ze ako by to asi realne mohli spravit, ked vtedy ziadna taka technika, ktora by to umoznovala, nebola. :D

Alebo som sa bala, ze sa mi zjavi Panna Maria, pretoze som videla v telke taky dokument ako sa zjavila detom v Portugalsku a ja som si myslela, ze sa to moze stat aj mne a ze ju privolam lebo som sa divala na ten dokument. A k tomu nam este aj doma na stene visel podobny obraz s vyjavom ako sa trom pastierom zjavuje Maria. Tak som sa potom vzdy pri tom obraze modlila a prosila ju nech sa mi nezjavuje, lebo ja sa bojim a nezvladnem to.
  8. 8
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Že v 25ke už budem vydatá s deťmi a že budem policajtka na koni
  9. 9
    Warble

20 ročné dievča

jezis uplne vsetkemu co mi povedali :D
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

verila som v to že moja prvá detská láska bude môjim manželom :D

11. 11
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

ja som mal hlavne plno iných pohľadov na svet a dianie, napr. že spôsob akým ľudia žijú teraz, ako cestujú, majú teplú vodu a pod tu bol vždy rovnaký aj v minulosti

a všeobecne som život bral ako samozrejmosť
  12. 12
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Bocian,jezisko
  13. 13
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

že existuje spôsob ako žiť v príjemnej spoločnosti kde sú ľudia na seba iba dobrí a všetko je spravodlivé

že dospelosť znamená automaticky že je daný človek neomylny, múdry a že si automaticky zaslúži rešpekt

že chodiť do práce a starať sa o všetko potrebné je ľahké

že keď sú dvaja manželia tak sa ľúbia až do smrti

že nebudem nikdy unavený pred desiatou večer (cítim sa staro)

že je ľahke nájsť si dobré dievča s ktorým sa do seba zamilujeme

celkovo som si myslel že žiť dospelý život je ľahšie

14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Že Zeus sa nemôže skloňovať i spôsobom Zeusa, Zeusovi... :,(
  15. 15
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@poppyseed heheej tak tu prameni tvoj zaujem o zjavenia v osadach :D 0:)
  16. 16
    Riddler

26 ročný muž
    Strážca kontinuálneho transfunkcionéra

@poppyseed :D neboj, ak by sa ti niekedy aj zjavila, nič zlé ti neurobí, len niečo dobré prinesie (thumbs)
  17. 17
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Že keď prídem pri našu bránu neskôr ako okolo mňa prejde auto, ktoré práve šlo, niekto blízky zomrie. :D
  18. 18
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Ešte, keď som s fotrom chodil pre mamu do roboty, hovorili mi, že zarába korunky a ja som si myslel, že tam normálne s lopatou a krompáčom hľadá korunky. (retard)
  19. 19
    Magnet

24 ročný chalan

Ze su ludia inteligentný a hlupáci su výnimky, ze atomove elektrárne su tovarne na oblaky a ze je lahke najst si dievca
  20. 20
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Že keď človek umrie vo filme, tak umrie aj v skutočnosti
  21. 21
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Že sa vydám hneď po škole alebo aj skôr a že do 25 bude už aj prvé dieťa :)
  22. 22
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@poppyseed ináč to aj my sme mali veľký obraz s Ježišom a ja som sa ho strašne bála, lebo sa mi niekedy zdalo že pohol tou deravou rukou a zakýval mi, potom som sa už radšej naň nikdy dlhšie nedívala :D
  23. 23
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

@mielikki a môže? :O cipána, ja som to doteraz netušila
  24. 24
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@aventine žiaľ áno :(
    http://slovnik.juls.savba.sk/?w=Zeus&s=exact&c=w0c6&d=kssj4&d=psp&d=sssj&d=scs&d=sss&d=peciar&d=ma&d=hssjV&d=bernolak&d=obce&d=priezviska&d=un&d=locutio&d=pskcs&d=psken&d=noundb&ie=utf-8&oe=utf-8#

(v slovníku zo šesťdesiatych rokov je to ešte uvádzané ako hovorové, teraz už spisovné :,( )
  25. 25
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@poppyseed dávaj si pozor, Poppy, lebo ten tvoj príspevok ku koncu dosť pripomína Christiana xD
    Možno by si mu mala menej komentovať
  26. 26
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Strasne vela hovadinam pretoze otcovi prislo velmi vtipne mi nahovarat blbosti...
    Napriklad raz este ako fakt malemu decku(2-3rocnemu) mi nahovoril ze ked budem jest supku z uhorky tak sa otravim, lebo su na nej pesticidy...
    Alebo mi nahovoril ze ked sa nebudem dost obliekat tak ma zimna prisera bude stipat do casti tela co nemam dost oblecene(a ja som tomu verila, lebo ma stipal ksicht ked som nebola dost zababusena).
    Dodnes si pamatam ako bola mamka nasrana ze mi nahovara blbosti a vrieskala zato po nom. :D
  27. 27
    Devanelemen

17 ročný chalan
    Nuladimenzionálny priestor

@yacopsae presne, ja som si myslel, že otec v montérkach s takou veľkou sekerou rúbe kovový valček na mince
  28. 28
    Majmarad

35 ročný ujo

Že raz objavím miesto kde sa mi všetky sny splnia a spoznám všetky tie bytosti, ktoré iní ľudia nevidia. Ďakujem ti Birdz, že si mi to umožnil :D
  29. 29
    Sasi2680

26 ročná žena

ze ked uvidim "padat hviezdu" a nieco si budem zelat, tak sa mi to splni a taktiez som pocitala pocet "mesiacikov" na madarinkach a tusim ze ked ich je 12, tak som si tiez mala nieco zelat :D
    a ked som so starkym chodievala do kostola, tak tam tusim farar bozkava stol,, ci co.. a ja som si dost dlho myslela, ze si on udiera celo.
  30. 30
    Warble

20 ročné dievča

inak ale spominam si ze aj ja som malej sestre hovorila bludy, ze ked na nej pristane ten pupavovy ony tak sa z nej stane pupava, ze ked zje jadierko z melona tak jej v bruchu narastie melon a tak (:
  31. 31
    Salkoo

23 ročné dievča
    Always chasing the high

Môj brat si myslel,že napr. taká Angelina Jolie vie po slovensky, lebo s ňou videl nadabovaný film :D
  32. 32
    Lourinne

23 ročné dievča
    Čokoládový svet

Ja som si myslela, že ľudí s rovnakým krstným menom postihne rovnaký osud, napríklad som vedela, že jedno malé dievčatko, ktoré sa volalo Darinka zrazil autobus a zomrela, tak som len smútila, že aj Darinka Rolincová čoskoro musí umrieť, aj môjmu otcovi zomrel bratranec Michal a ja som mala spolužiaka Michala v škôlke, tak som čakala kedy sa mu niečo stane a podobne, neviem kde som na toto prišla :D
  33. 33
    Saddath

28 ročná žena

Odkedy si pamatam tak ma rodicia neodrbavali. Takze take tie klasiky ze jezisko, to viem od nepamati. Comu som vzdy verola aj verim su paranormal lne veci... A last e nikdy som si nedala vyhovorit imaginarneho kamosa... Casom som zistila ze to su moje myslienky a konzultovat samu seba je ok.....
  34. 34
    Lawr

18 ročné dievča

som verila, ze zlo neexistuje.