Fórum pridal Creeson, 19. 6. 2017 20:31 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

All please... vyberte si z nasledujúcich typov partnerov. S kým by si radšej chodil/a? :3

0
Creeson

29 ročný muž
Košice

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kosmiklove

30 ročný muž
    andromeda

ako toto vobec nehra nejaku velku rolu vo vybere partnera...
  2. 2
    Avantgarda

22 ročné dievča

a čo "nanič tvár, nanič telo, blbec" ?
  3. 3
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Toto sú skôr také "vonkajšie" veci, ide dosť aj o povahové vlastnosti.
    Ja by som najradšej stretol rovnakú povahu ako som ja, ale to nehrozí, lebo som špeciálny druh kokota.
  4. 4
    Melancholik

25 ročný muž

ja si z toho nevyberiem

há há !
  5. 5
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Psychopat som aj ja.
    A aspoň by som nemala nervy, že je taký kvôli mne. (:
  6. 6
    Bl33d

19 ročné dievča

Podla mna ak ma clovek peknu tvar, tak to vacsinou znamena ze nie je tucny, teda jedina nevyhoda nanic tela by bolo, ze nema svaly alebo nie je extra vysportovany, co by mne vobec nevadilo
  7. 7
    Creeson

29 ročný muž
    Košice

@kosmiklove má to byť zábava ..kľudne môžte aj vtipné komenty dať ...a ne deduktívnu obštrukciu (hehe)
  8. 8
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

Aj som chcel zahlasovať, ale keď sa nikde nezmieňuje nič o povahe, tak to prosto nejde.
  9. 9
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Charizma, bro... hlavne charizma!
  10. 10
    Barb

tvári sa, že má 5 rokov
    Piešťany

tak potom asi všetko pekné, inteligencia a psychopat

ak by ovšem byť psychopat znamenalo byť psycho cca ako ja a nie štýlom, že po večeroch zabíja zvieratká a dorána potom nad nimi onanuje.

ale inak by som volila asi skôr škaredšiu tvár ako škaredšie telo - lebo s niekým nízkym, holohlavým alebo úzkoramenatým si neviem moc predstaviť byť.
    a všetko lepšie ako byť s niekým úplne tupým.
  11. 11
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

s telom sa da volaco spravit s ksichtom a inteligenciuo ani nie
  12. 12
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Tieto možnosti sú totálne irelevantné. Takto si vyberá iba povrchný idiot. Dôležité je, ako daná osoba pristupuje k veciam, aké má názory, systémy a či je to správny človek. Telo, tvár či iné vonkajšie predispozície sú len bonusom.
  13. 13
    Piter09

20 ročný chalan

preco si tam nedal moznost spatny a hlupy? by si sa dozvedel, kto by chodil s tebou
  14. 14
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Som Zlo.

Čiže basically sama so sebou :D
  15. 15
    Bencen

22 ročný chalan

Vyberat si partnera podla peknej tvare a pekneho tela je teda pekne divne.. Vela krat vidim/spoznam zenu, ktora ma krasnu tvar alebo telo alebo oboje ale zial nema co ine ponuknut... Vela krat tie, pre vacsinu, menej atraktivne zeny su praveze viac charizmaticke a maju nieco carovne v sebe a ta originalita je velmi pritazliva. Nie tuctova babika.
  16. 16
    Demoniqangel

25 ročná žena
    hovorí sa BRA-TI-SLA-VA

Telo si vymaka na mne huehuehue
  17. 17
    Creeson

29 ročný muž
    Košice

@piter09 Keby to bola pravda tak by si ma o tom nemusel presviedčať ... Ty jeden Brad Pitt (hehe)
  18. 18
    Cos45

35 ročný ujo
    Prototype

Kam by som mal chodit?
  19. 19
    Creeson

29 ročný muž
    Košice

@cos45 Na rande ..už by bolo na čase začať (hehe)
  20. 20
    Darkpassenger

25 ročný muž

Vyberiem si takú za ktorou mi srdce priahne ale ja si už vyberať nemusím:P
  21. 21
    Emzááák

35 ročný ujo

@avantgarda Je pravda, že sa to stáť môže, ale už aj grécky filozofi dokázali, že pri takomto výraze je vždy + veľa peňazí, ináč by táto rovnica nedávala zmysel. :D
  22. 22
    Antifunebracka

28 ročný muž
    kajinek birdzu

Tak to skoro všetci chcú chodiť so mnou! :D
  23. 23
    Midnight

28 ročný muž
    neber ostatných tak vážne(?)

..zaujímavé redukcionistické odpovede.

@Tarassaco ako človek ktorý v živote chodil s tromi alebo štyrmi psychopatmi (podľa toho ako to definujeme a rátame) ti môžem povedať že sa zatiaľ javíš byť na úplne opačnom konci tejto psychopatickej osi. ako sa však ten opačný koniec volá, to úprimne povedané netuším :-D
  24. 24
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

@midnight to preto, že si svoje psychopatické stránky nechávam pre seba :S *diabolský smiech*
    A je veľa druhov psychopatov...
  25. 25
    Xy12345

23 ročný chalan

+ este sa s nou musim dobre citit.

@tarassaco pridavam sa k @23 , ty si skor take zlatino :) , nie psychopat
  26. 26
    Savvym

24 ročný chalan

Tak tvár je podstatná, lebo ju stále budem vidieť, takisto, aby bola zdravá na rozume a musel som vybrať telo ako tu slabú stránku ale popravde... Preto som radšej sám.
  27. 27
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

hm hm.. tým, že aj ja som krapet psychopat by som chcela vidieť, kto z nás by skôr zabil toho druhého :D tak dám tú možnosť už len for fun
  28. 28
    Burble

23 ročné dievča
    sama neviem

akože teoreticky, telo má najväčšiu šancu že sa zmení :D

ale čo sa myslí tým nanič? akože neideálne alebo čo? nechodila by som s dakým na kom by ma hociktorá z týchto vecí odpudzovala ale zvyšok neviem lebo nemám univerzálny ideál na človeka alebo čo :D proste musí celý dokopy dávať zmysel, dáva to zmysel? :D proste na mojom mám rada aj tie časti ktoré sa mi úplne esteticky nepáčia :D alebo vlastnosti ktoré môžu byť považované za zlé, proste ho ľubim celého a nie len to čo súhlasí s dajakou mojou predstavou aký by mal byť, lebo je reálny človek nie predstava

takže tak :D
  29. 29
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@savvym ked to robite odzadu tak tvar nevidis :D
  30. 30
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

Pekná tvár, pekné telo inteligencia.. niežeby som bol náročný, len si chcem svoju škaredosť a tuposť kompenzovať na partnerke. :D
  31. 31
    Cos45

35 ročný ujo
    Prototype

@Creeson Zla myslienka.
  32. 32
    Pijemzelenycaj

9 ročné dievča

pekne srdiecko
  33. 33
    Topanocka

23 ročný chalan
    Medzev

to je teda výber :D ani jedno z toho už :D
  34. 34
    Kuko1965

hrá sa, že má 2 roky
    Bratislava

Veľmi chudobný výber. Nedá sa podľa toho vybrať. Nedostatok informácii.
  35. 36
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

S ani jedným typom. Prečo by som mal byť s niekym kto sa mi nepáči, alebo mi nevyhovuje inteligenčne alebo keď sa mu pozriem do tváre tak mi vôbec nie je sympatický ? ... Všetko sa musí zladiť. Nemusí to byť Barbie, Miss a neviem čo ale z každého niečo.
  36. 37
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Aj tak sa nikto netvari hlupejsie nez ja