Fórum pridal Mccafe, 24. 6. 2019 10:13 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Amsterdam vs Rím

0
Mccafe

23 ročné dievča

Ahihge rozmýšľam toto leto ísť do Ríma alebo Amsterdamu. Ktoré mesto by ste si vybrali? Ktoré je podľa vás krajšie, zaujímavejšie, atraktívnejšie? V Amsterdame som už bola 6 rokov do zadu v Ríme ešte nie :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Alexandrika

hrá sa, že má 1 rok

Bola som v oboch, no kazde z nich ma svoje specificke caro. Ale ak si nebola v Rime, vybrala by som Rim:).
  2. 2
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Rím. Jednoznačne.
  3. 3
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Rím je top a už tam dúfam konečne pôjdem
  4. 4
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ak ideš za kostolmi Rím, ak si chceš zahúliť a príležitostne zaplávať v mori priamo v meste tak Amsterdam. Ak sa roztopí odrazu ľadovec tak zatopí mesto.
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Nebol som ani v jednom no ale ak si uz bola v Amsterdame tak jasne ze bude lepsie skusit Rim tentokrat
  6. 6
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Amster zábava,rim pamiatky. No kedze si uz v amstri bola tak určite rim... :)
  7. 7
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Rím
  8. 8
    Paracelsus

28 ročný muž
    Weltschmerz

Rím
  9. 9
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Presne takúto anketu rozoberám s kamoškami a keďže som už bola v Ríme, tak ja si vyberám Amsterdam.. Ale Rím je v skutku krásny, ak ta zaujíma história a umenie
  10. 10
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

treba pozriet aj rotterdam nie len amsterdam (:
  11. 11
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

V Ríme ak nevies taliansky, tak sa ani nedohovoris. Za to v Amsterdame uplne v pohode a este tam mas aj legálne drogy :D
  12. 12
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

skôr Rím :D
  13. 13
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

veľmi ťažko porovnávať práve Rím a Amsterdam... v prípade oboch by mi bolo jedno, či tam idem prvý krát alebo desiaty, každé má čo ponúknuť, v každom je stále čo objavovať a obdivovať ale každé je úplne iné...
  14. 14
    Mccafe

23 ročné dievča

@dee99 no ale tak zas bola som tam v prvom ročníku na strednej len 1 deň v rámci školského výletu (hehe) tak som si tam tu zábavu nemohla moc užiť a teraz by som šla s priateľom...ako by si sa na mojom mieste rozhodol? (hehe)
  15. 15
    Majmarad

36 ročný ujo

Amsterdam
  16. 16
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Tak ja by som tym Padom isiel radsej do amstru mna rim netaha vobec. A navyse 40°c by som tam neuhral.. :D
  17. 17
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

V Ríme som nebol, Amsterdam sa mne osobne neskutočne páčil
  18. 18
    Moonshine

24 ročný chalan

Určite Amsterdam :-D
    V Ríme mám rodinu, prežil som tam dokopy asi 2 mesiace a nikdy mi to neprišlo tak cool ako sa môže z počutia zdať
  19. 19
    Kittynkaa

26 ročná žena

Rím