Fórum pridal Andreew22, 5. 7. 2017 10:21 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Angličtina

0
Andreew22

22 ročný chalan

Ahojte, počas tohto leta si plánujem spracovať kompletnú anglickú gramatiku, hlavne kvôli nadchádzajúcej maturite. Chcel by som si napísať rôzne poučky, príklady z rôznych učív,

V KOMENTÁRI POKRAČOVANIE!
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Andreew22

  22 ročný chalan

  Moja otázka teda znie, či nepoznáte nejaké dobré slovenské, príp. české stránky, kde sú vysvetlené rôzne učivá a nájdem tam anglickú gramatiku? Môže byť kľudne aj anglická. Ďakujem pekne!!
 2. 2
  Montgomery

  28 ročný muž

  helpforenglish.cz
 3. 3
  Anonym356

  22 ročný chalan

  takých je na internete obrovské množstvo, ale podľa mňa je lepšie kúpiť si nejakú učebnicu s cdčkami, tam to máš všetko pekne pokope :)
 4. 4
  Ye6xncvl

  17 ročné dievča

  Fuu, radsej zainvestuj do knihy/ucebnice. Mas tam vysvetlenu gramatiku a k tomu aj cvicenia. Najlepsie su asi destination b1-b2-c1.. uz podla tvojej urovne. V skole sme este mali murphy's grammar in use.. to je b1-b2.. a tak. Lepsie nez tlacit trilion papierov ;)
 5. 5
  Kristian1112

  24 ročný chalan

  Ja skôr odporúčam napr toto https://english.lingolia.com/en/grammar/tenses je to v ang ale učil som sa z nej pred maturami. Hlavne si založ zošit. Ja som si doňho pekne vypísal podľa stránok aký čas sa kedy používa a aj tie slová, s ktorými sa jednotlivé časy spájajú. Takto, že je to v AJ tam musíš aj rozmýšľať a viac sa ti to vryje do pamäti. Ak si rozklikneš čas na úplnom spodku máš ajj cvičenia, čo sa ti vyhodnocujú.
 6. 6
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 0 rokov

  Murphy je fajn. A nemusíš sa s tým kašľať sám/a.
 7. 7
  Riskozvychodu

  22 ročný chalan
  Košice / Bratislava

  @6

  Murphy je super podľa mňa, máš to super vysvetlené a rovno aj cvičenia