Fórum pridal Andreew22, 5. 7. 2017 10:21 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Angličtina

0
Andreew22

21 ročný chalan

Ahojte, počas tohto leta si plánujem spracovať kompletnú anglickú gramatiku, hlavne kvôli nadchádzajúcej maturite. Chcel by som si napísať rôzne poučky, príklady z rôznych učív,

V KOMENTÁRI POKRAČOVANIE!
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Andreew22

21 ročný chalan

Moja otázka teda znie, či nepoznáte nejaké dobré slovenské, príp. české stránky, kde sú vysvetlené rôzne učivá a nájdem tam anglickú gramatiku? Môže byť kľudne aj anglická. Ďakujem pekne!!
  2. 2
    Montgomery

30 ročný muž
    Košice

helpforenglish.cz
  3. 3
    Anonym356

21 ročný chalan

takých je na internete obrovské množstvo, ale podľa mňa je lepšie kúpiť si nejakú učebnicu s cdčkami, tam to máš všetko pekne pokope :)
  4. 4
    Ye6xncvl

16 ročné dievča

Fuu, radsej zainvestuj do knihy/ucebnice. Mas tam vysvetlenu gramatiku a k tomu aj cvicenia. Najlepsie su asi destination b1-b2-c1.. uz podla tvojej urovne. V skole sme este mali murphy's grammar in use.. to je b1-b2.. a tak. Lepsie nez tlacit trilion papierov ;)
  5. 5
    Kristian1112

23 ročný chalan

Ja skôr odporúčam napr toto https://english.lingolia.com/en/grammar/tenses je to v ang ale učil som sa z nej pred maturami. Hlavne si založ zošit. Ja som si doňho pekne vypísal podľa stránok aký čas sa kedy používa a aj tie slová, s ktorými sa jednotlivé časy spájajú. Takto, že je to v AJ tam musíš aj rozmýšľať a viac sa ti to vryje do pamäti. Ak si rozklikneš čas na úplnom spodku máš ajj cvičenia, čo sa ti vyhodnocujú.
  6. 6
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

Murphy je fajn. A nemusíš sa s tým kašľať sám/a.
  7. 7
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

@6

Murphy je super podľa mňa, máš to super vysvetlené a rovno aj cvičenia