Fórum pridal Screamose, 9. 10. 2019 06:33 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

anketa o najvacsieho extremistu bircu (prvy koment)

0
Screamose

tvári sa, že má -1 roky
USA

• 0% ľudí
    Hetfield
  • 0% ľudí
    Gnomeslayer
  • 0% ľudí
    Riddler
  • 33,3% ľudí
    Marcello1111
  • 0% ľudí
    Billyjoe
  • 0% ľudí
    Majmarad
  • 0% ľudí
    Xxar3s
  • 33,3% ľudí
    Torpedo08
  • 33,3% ľudí
    Niekto iny
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Screamose

tvári sa, že má -1 roky
    USA

Hetfield: siri na birdci konspiracie a defiformacie, siri nenavist voci migrantom a podobne, cerpa z pofidernych medii a pocuva sedlacku hudbu.
    Gnomeslayer: odporca pani Caputovej, volil zloducha Harabina a je velka pravdepodobnost ze cita Zem a Vek a Slobodny Vysielac.
    Riddler: odporca pani Caputovej a jedinej spravnej politickej ideologie → liberalizmus, najradsej by bol keby je s5 najhorsia politicka ideologia → komunizmus.
    Marcello1111: volil fasistu Kotlebu a potom zloducha Harabina, siri nenavist voci lgbt a sleduje na YT nebezpecne kanaly ako Info Vojny, je katolik aka. clovek s bujnou fantaziou.
    Billyjoe: nazyva ludi ktorym este zostal zdravy usudok neoliberalnymi fasistami, nazval na bircii homosexuala skurvenym buzerantom a a siri deziformacie.
    Majmarad: volil zloducha Harabina, nema rad romov a vyhodniarov, chodi na pokec.
    Xxar3s: kritizuje nasu EU a prirovnava ju ku komunizmu, nedokazal by mat sex so shemale.
    Torpedo08: je ostrihany prilis na kratko a posobi tak ako nacek. Nacizmus je zlo!
  2. 7
    Screamose

tvári sa, že má -1 roky
    USA

Ach Birdz! Volám sa Martin a vykonával som na tejto stránke taký môj skromný psychologický experiment a snažil sa povedzme šokovať. Ale je tu príliš malá vzorka ľudí na takéto niečo a nemá to zmysel. Ospravedlňujem sa za to ak som Vás pobúril. Ďakujem za pochopenie a prajem Vám pekný deň.
  3. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

:D ďakujem za nomináciu a chcem to vyhrať lebo som extrémne jebnutý tak prosím dajte mi hlas (retard) (sorry) (thumbs)
  4. 9
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Plus som si kedysi myslel ze Rudo Vasky ide robit revoluciu :D a volil som nedavno Maigu !!! Som jasny vitaz (rofl)
  5. 10
    Marcello1111

31 ročný muž

hahaha, hihihi,
    skoro 100% až na toho Kotlebu, v tom nemáš pravdu....
  6. 11
    Marcello1111

31 ročný muž

a keď si všimnete všetci máme spoločný názor, teda my čo sme považovaní za extrémistov v tomto fore...
    takéto fora robia obyčajne pojebaní liberálikovia, ako ste si všimli, lebo len oni sú tí spravodliví a nepoškvrnení....
    a kto vlastne si ty hajzlík - Martinko?
    mám ťa na......
    :D
  7. 12
    Wewo

26 ročný muž

odporca [...] jedinej spravnej politickej ideologie → liberalizmus, najradsej by bol keby je s5 najhorsia politicka ideologia → komunizmus

^
    lol, tak z tejto kog. dissonancie by americkým sjws a antifakom s che guevarom na tričku odjebalo dekel
  8. 13
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Slaby flejm
  9. 14
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

1)ja počúvam takmer všetko občas aj Lady Gagu (hehe) a čo počúvaš ty?
    2)uved nejakú konšpiráciu ktorú som tu šíril
    3)podla mna sú pofiderné média tie ktoré klamali o Iraku,potom klamali o Líbyi a doteraz klamú o Sýrii
  10. 15
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

lol akoze casto nesuhlasim s hetfieldom ale pride mi, ze si vie obhajit svoje nazory a nevsimla som si zeby si to podkladal dezinformacnymi mediami :D a uz duplom nie je extremista
  11. 16
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

a riddler takisto
  12. 17
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Torpi mohol mať dakedy trému ale už nemá sa mi zdá.
  13. 18
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@feelagain (thumbs)
  14. 19
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@feelagain čo sa týka tých názorov ja s tvojimi tiež často nesúhlasím ale berem to tak že si ešte mladá a myslím že časom ich trochu upravíš,ja som tiež bol názorovo dost inde cca v tvojom veku :smile:
  15. 20
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@kaiserchief1 to sa ti len zda sakra nemozem byt extremista lebo som len tremista :(
  16. 21
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Dakujem za zaradenie do ankety, potešil si ma :) no inak, nie som komunista, spomedzi ľavicových prúdov je mi blízky kresťanský socializmus, alebo aj klasická sociálna demokracia, rešpektujúca všetky formy vlastníctva, okrem súkromného aj štátne, družstevné a obecné, to len tak na okraj :)
  17. 22
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

ty si čo za mentala?
    ja som najväčšia extremistka...
  18. 23
    Cltr0n

26 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

@wewo Asi áno ... ale u nás sú politické reálie podstatne iné ako v USA
  19. 24
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Ako si želal, tak som vyhovela. Zaslúži si chlapec.
  20. 25
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Som rad ze som extremista kvôli harabinovi a nie kvôli tomu že sa mi snívajú veci ako Jebem mŕtve deti, počúvam deathmetal, honim si dvomi rukami a uznavam christiana. :(
  21. 26
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

A podľa mna je väčší extremista ten tomAs5555 ci kto to je ako zajko. Zajko aj ponadáva, pohejtí. A ten by sa lej modlil.