Fórum pridal Justme2000, 5. 8. 2018 21:30 do kategórie Auto-moto. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Autobazár

0
Justme2000

19 ročný chalan

Zdravím! Chcem Vás poprosiť o odporučenie nejakého autobazáru, s ktorým ste maximálne spokojní. Na AAA auto som čítal asi 5959494974949 zlých recenzií, čiže to nie. Poprípade napíšte, s čím ste boli spokojní v nejakom autobazáre.
Vďaka
Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Salora

  hrá sa, že má 2 roky
  Oostende - Kappelmeister Birdzu

  chceš predávať či kupovať? Osobne mám skusenost len s jednym bazarom a odvtedy uz bazar nehrozi, ani na predaj ani na kupu, je to banda podvodnikov
 2. 2
  Jokerisbertiik

  21 ročný chalan

  AAA Auto má zle meno ale aj dobré, poznám x ludí, čo tam kúpili aj predali auto a sú spoko, tiež ľudí, ktorí ich nenávidia.
  Ako tu už píše #1 napíš, či chceš kúpiť alebo predať. Ale usudzujem, že chceš predať, v tom prípade keď dáš čo i len inzerát na Bazos, tak ti obratom aaa auto aj tak napíše a ponúknu nejakú cenu. Poskúšaj niekoľko bazarov a uvidíš, za pokus nič nedáš. A hlavne to daj na nejaké online bazary a možno sa ozve niekto cez a budeš to mat vybavene. A ak chceš kúpiť, tak radšej nové, aspoň ja zastávam ten názor, že buď nové alebo ešte našetrím, než kupovať nejaké použité veci
 3. 3
  Justme2000

  19 ročný chalan

  Práve naopak, ja chcem kúpiť
 4. 4
  Wistingher

  22 ročný chalan
  Bratislava

  Vsak cez bazoš pokukaj inzeraty, obvolaj, povedz kamosovi nech s tebou niektori den ide, taky co sa vyzna ak sa nevyznas a pobehajte vsetko mozne a v ten den zavolas tomu ktore si si z nich vybral. Ak bude z toho nejake slusne.
 5. 5
  Alex458

  22 ročné dievča

  4 moji blízky boli kupovať v AAA auto a boli 100% spokojní. Dokonca aj neviem koľko mesiacov po kúpe auta im dakto od nich volal či všetko šlape ako hodinky a že ked budú niečo potrebovať stačí zavolať.
  Ale ako radia hore, pokukaj dáke autobazári v tvojom meste/v okolí, chod sa popýtať, zober si mechanika abo niekoho, kto sa vyzná (ak nie ty) a niečo si vyber. Ale pekne pomaly, netreba teraz hned vojsť do prvého a kúpiť prvé auto. Treba vyberať.
 6. 6
  Laurikaaa

  23 ročné dievča
  Londýnčanka

  ja by som sa nebala kúpiť auto v aaa :D
  rovnako ako ťa ojebú "súkromníci" ťa môže aj bazár, záleží či sa dáš vytrolliť...

  Skôr keď vidím nejaké auto a je to z Bánoviec tak to ani neotváram :D
 7. 7
  Justme2000

  19 ročný chalan

  Vďaka za rady. Čítal som, ževraj aaa je veľmi milé a ochotne
 8. 8
  Justme2000

  19 ročný chalan

  Ochotne, keď predávajú a arogantní sú vraj, keď treba riešiť problém. Lebo veľa recenzií na aaa je o tom, že im predali predražený vrak, ktorý po týždni prestal šliapať
 9. 9
  Fotofoto

  33 ročný muž

  @justme2000
  Problém je v tom, že väčšina ľudí dobré skúsenosti nezdieľa, len tie zlé. Ten, kto je spokojný, sa vozí a je ticho. Ozve sa iba ten, ktorý kúpi šrot. Potom sa zdá, že s nimi majú ľudia len zlé skúsenosti. V AAAčku kúpiš aj slušné autá, problém je v tom, že je väčšina ľudí lakomých. Vezmi si ideálny modelový príklad. Máš v AAAčku štyri Škody Fábia, rovnaký rok výroby, s rovnakým motorom, na prvý pohľad v takmer rovnakom stave. Jedno je za 1500eur, druhé za 1900, tretie za 2300eur a štvrté za 2600eur. Ktoré z nich si kúpi drvivá väčšina Slovákov ? Správne, to za 1500eur. A potom bude nadávať, že je viac v servise, ako sa vozí a kto je na vine ? Autobazár. Ale to, že je medzi tými autami viac ako 1000 eurový rozdiel, má svoje dôvody. A to neplatí len o AAAčku, ale o všetkých bazároch. Úplne najlepšie je auto kúpiť od rodiny, alebo od známeho (aj keď v dnešnej dobe ťa oklame už aj kamarát...). V horšom prípade z internetu, až na poslednom mieste z autobazáru. Ale vždy si so sebou na obhliadku ber aj mechanika. To všimné, čo mu dáš na pivo, sa ti v budúcnosti niekoľko násobne vráti.
 10. 10
  Justme2000

  19 ročný chalan

  Vďaka za rady :)