Fórum pridal Die, 9. 5. 2018 19:43 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Baby, keby ste v tejto chvili zistili ze ste tehotne:

0
Die

23 ročné dievča
ciernyles

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

21 ročné dievča
    zbytočne edukovaná nádoba na ejakulát.

Dala by som sa pokrstiť :D
  2. 2
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

blahoželam :)
  3. 3
    Notme

23 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

1. potrat
    2. samovrazda
    3. utek do zahranicia
  4. 4
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

mne sa už aj snívalo že som zistila že som tehotná a volala som na kliniku vybaviť si termín na potrat :D chvalabohu ma zobudil močák .... (už soms i aj prežila v sne 4 roky s deckom co ma prinutila vynosit mama a potom ho nechcela :D )

hej isla by som asi na potrat ALE - robim vsetko preto aby som nikdy nemusela dospieť k takémuto rozhodnutiu! , žiadne "však ho vytiahol" alebo meranie si teploty, ovulácia neovuliácia - vzdy aspon jedna antikoncepčná možnosť aplikovana + moja choroba by mala znamenať mimo iného mam cca 3% šancu na otehotnenie, ale aj tak nezaspávam na vavrínoch.
  5. 5
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    Wasteland

Bolo by to pekne v riti
  6. 6
    Bebekex

24 ročné dievča

Tak bol by to takmer zazrak,kedze mam to,co lawey a preto by som ho nechala,kedze dalsia prilezitost uz nemusi byt a viem,ze aj partner by si ho chcel nechat....ale nemuselo by to byt no :D
  7. 7
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

neverim, ze by vo mne v mojom momentalnom stave prezil nejaky plod :D

ale nie, urcite pre mna neprichadza do uvahy byt tehotna dlhsie ako do najblizsieho volneho terminu na umele prerusenie, sorry not sorry
  8. 8
    Moonshine

23 ročný chalan

Nesranduj
  9. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

založila by som si náboženstvo :D
  10. 10
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

len teda neviem, či by mi potom prešlo potratiť božie dieťa, ale to by sa domyslelo :D
  11. 11
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

som za život, pokiaľ mamička by mala mať čo ponúknuť a vedela, čo s dieťaťom robiť...

Ja myslím, že by som sa oň vedela postarať, prebaľovať, kŕmiť aj kúpať viem, poznám detské choroby, mala som vývinovú psychológiu, viem sa s nimi hrať a viem čo robiť, keď mi prasknú nervy... Priateľ by bol najskôr v šoku, ale nakoniec by sa tešil (počas študijného obdobia sme mali istý mesiac, kedy som si myslela, že som tehotná, lebo som nemala krámy, aj keď test bol negatívny) ale tak po troch tyzdnoch mi povedal, že sa naň aj teší. Nakoniec však krámy prišli, takže sa nám uľavilo, ale teraz by sme sa báť nemuseli, kedze obaja už zarábame, nejaké to bývanie by sa už poriešilo :) ale ak nebude bábo ešte takých 5-6 rokov, vobec nevadi :)
  12. 12
    Amikadze

23 ročné dievča

nechala by som si ho ofc, myslim si ze tato ''moda'' potratov sa raz pekne otoci proti nam (ako proti civilizacii)
  13. 13
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Asi by som to musela troška predýchať, že by sa skomplikoval život ale v podstate by som sa aj potešila :D
    Sama sa neodhodlám ešte roky.
  14. 14
    Antifunebracka

29 ročný muž
    redpill birdzu

@dollish Práveže by to nebolo v riti, ak by si otehotnela.
  15. 15
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    Wasteland

@antifunebracka :DDDDDDDD pravdu mas!
  16. 16
    Salkoo

22 ročné dievča
    Always chasing the high

Nebola by som z toho extra nadsena, ale nechala by som si ho..treba sirit super geny dalej :D
    Trochu som zarazena z odpovedi, akoby ist na potrat bolo ako ist k zubarovi..