Fórum pridal Emptysoul, 26. 2. 2017 19:44 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ban - dôvod ?

0
Emptysoul

21 ročný chalan

Prečo bol peter151 inak zabanovaný ? :D
napíšte sem relevantný dôvod alebo paragraf zákona :D
lebo zatiaľ sú tu len samé ohováračky :D a nikto nevie povedať prečo
Odozva

Názory k téme

1. 3
    Emptysoul

21 ročný chalan

@milgamman super vidim ze trollov na birdzi odkedy som sa sem vratil spred 1 rokov len pribudlo, vlastne tu uz niesi ani normalni ludia...
  2. 4
    Emptysoul

21 ročný chalan

* 2 rokov
  3. 5
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

a mas otrasnu profilovu fotku! len tolko som chcela ;) :D
  4. 11
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

on bol inak zabanovany? 0_0 myslel som ze bol zabanovany uplne normalne :-/
  5. 15
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@milgamman Buď dobručká na ľudí, tá profilovka je tuším xbox avazar
  6. 19
    Tangerina

22 ročné dievča

to, že nejaký peter dostal ban tu teraz momentálne vôbec nikoho nezaujíma -.-
  7. 20
    Milgamman

9 ročné dievča

@kierkegaard to je jedno, je to hrozne :D a on na mna aj tak dobry nie je, vykaslal sa na mna jak aj ty :D ;)
  8. 21
    Emptysoul

21 ročný chalan

@tangerina ved ja sa len pytam preco vsetci hned nenavisne komentare pisete boze...
  9. 22
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

Ten kkt nikoho nezaujíma. Ale prečo dostal ban Funebrák?
  10. 23
    Tikalok

27 ročný muž

@james98 asi toto bit.ly/2lY6PoZ
  11. 24
    Tikalok

27 ročný muž

a k téme: je to pre teba iste veľmi šokujúce, ale udelenie banu na teenagerskom portáli nie je podmienené porušením zákona :D
  12. 27
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

ale super, teraz ked uz tu nie je peter tak uz nic nebrani tomu aby so mnou sla (@)staphylococcus na rande (: :S
  13. 28
    Tikalok

27 ročný muž

@24 vlastne pomýlil som sa, v Ústave je odsek, ktorý hovorí o práve každého občana SR na účet na Birdz.sk, je to hneď pod odsekom o zákaze vývozu vody
  14. 29
    Tangerina

22 ročné dievča

@22 lebo funebrák tu bol jeden z mála ľudí, čo tomášovi nevliezal do riti, tak ho tomáš za to zabanoval
  15. 30
    Tikalok

27 ročný muž

@29 ak je vliezanie niekomu do riti to, že ho neoslovujem "kokot", tak ďakujem pekne
  16. 31
    Tangerina

22 ročné dievča

@30 hej, vytrhnime to z kontextu -.- to, že si to zaslúžil, je teraz nepodstatné, že? :D
  17. 32
    Tikalok

27 ročný muž

@tangerina počkaj, prečo si niekto zaslúži oslovenie kokot? lebo si svoj sebou založený portál spravuje podľa seba (a že nie vždy dobre, to je teraz jedno). však čo si nezaložíte niečo svoje a môžete tam byť za nekokotov? :D
  18. 33
    Tikalok

27 ročný muž

@32 každopádne, ten ban nebol za tieto urážky, lebo to by musel padnúť už dávno, takže je to asi jedno
  19. 34
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Ja sa teším z banánu pre oboch! :D
  20. 35
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Len ma mrzí, že neviem, čo sa tu dialo. Človek je jeden večer mimo svojho internetového života a aha, o čo všetko príde. :D
  21. 36
    Nats

21 ročné dievča

zmazanim mojho komentu si iba potvrdil co som si myslela, dakujem chuju :D
  22. 37
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@29 To už by som mal ban pár rôčkov :D
  23. 38
    11

24 ročné dievča
    Taliansko

@tikalok Veď toto. Keby Tomáš banoval pre nadávky naňho, tak by to bolo pochopiteľné (aj keď by fakt musel potom dať dole asi polku B.). Ale zabanovať za posratý Penta gram... to už chce notnú dávku pripečenosti.
  24. 39
    Tangerina

22 ročné dievča

@33 veď za tú nadávku ban nebol, on odvtedy len čakal ako sup akú inú blbosť spraví, aby mu ten ban mohol dať :D
    no proste čistý k****
  25. 40
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

@tangerina @39 keď myslíš :D

inak keby som čistý k****, tak načo by som čakal na nejaký dôvod, že? :D čistý k**** by asi nepotreboval dôvod, resp. dávno by si ho našiel sám, napríklad ten sex v blogu v tom fitku vieme s kým, by bol dostatočný dôvod... Ale to je jedno.

A mimochodom nie každý ban si vymyslím ja. Občas sa snažím brániť používateľov, aj keď viem, že ten konktrétny človek si o mne myslí všelibarzčo, občas viem argumentovať slobodou slova, a že to treba brať s rezervou atď, ale niekedy nedokážem presvedčiť, že napr. to nebola propagácia satanizmu a že to je ešte sloboda slova atď...

V každom prípade to zbytočne vysvetľujem, aj tak budem v niektorých očiach ja ten zlý... čo už.
  26. 41
    Prasaman

hrá sa, že má 1 rok
    lolifukovo

aky maju vyznam tie bany a fora o banoch? aj tak tu ti uzivatelia budu na novych uctoch
  27. 42
    Emptysoul

21 ročný chalan

@tomas inak toto ze tu uzivatel Nats urazi bez akehokolvek dovodu cloveka je v poriadku ?
  28. 43
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@tomas asi je nacase zverejnit zoznam vymyslenych entit, ktore na birdzi slobodno propagovat :D
  29. 44
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

@emptysoul ale zas nepreháňajme to, jedna vec je zverejňovat cudzie osobné údaje a druhá vec je takýto koment. zas to nepreháňajme, ok?
  30. 45
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak myslim ze tam bolo nejake to vyhrazanie zabitim :D ale Peter sa vrati v kludnejsej verzii podla mna :)
  31. 46
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 :D nejake to vyhrazanie zabitim (: ok, moze byt (thumbs)
  32. 47
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman :) peter je gangster >;-(
  33. 48
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 no mi hovor... :( aj mne sa uz vyhrazal ;( ublizoval mi na zdraví až so šekerami :/
  34. 49
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@milgamman ach ty nasa chudinka esteze ta zachranil SBSkar so psom co ho potom obkuskaval ! :D
  35. 50
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@emptysoul prišiel som ťa uraziť, ty teľa.
  36. 51
    Milgamman

9 ročné dievča

@torpedo08 :DDDD (: trochu ho obkuskaval no :D ale zachranil ma! (thumbs) je to hrdina (rofl)
  37. 52
    Milgamman

9 ročné dievča

@0sea co ho uras? chces dostat ban?!
  38. 53
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@43 Presne toto. Keď si tu môžu šíriť svoje drísty zajko a georg, tak ostatných nechajte uctievať hoc aj špagetové monštrum.
  39. 54
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@torpedo08 Veď už je tu zas!
  40. 55
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@tomas co je zle na satanizme? ako spomenul etelnair!

resp. takto. Coho sa bojis? Ze sa tu rozmohne satanizmus? Moze sa tu propagovat biblicky boh, urcite aj Allah, Budha, spagetove strasidlo... Ale padly anjel ktory robi zlobu nie? Keby aj, nestaci to zmazat a upozornit, treba ban?

Sam si urcite ateista, resp. vies ze je to cele bullshit ktorym strasia stare babky na vidieku, a je ti urcite tiez jasne ze to bola z jeho strany recesia, resp. poukazanie na to ake neprijemne je ostatnym ked sa propaguje druha strana viery. Ked uz sme pri tom, precitaj si nieco o satanizme na wikipedii aspon.

Ja sa proste nemozem zbavit pocitu ze si v tomto bol zaujaty, a verim ze ineho cloveka by si nezmazal. A prestan byt alibisticky ze "ved ja by som bol aj tak za zleho tak co...". Nie, nebol. Kedysi sa toto nedialo, kedysi by si to neurobil.

Ty asi stale nechapes ze si tymto dojebavas vlastny portal. Ti zmazani ludia sa aj tak vratia pod inymi nickmi, nic tym nezmozes, no ked ludia zacnu mat pocit ze sa tu niekto nespravodlivy hra na boha, odidu. Napriklad aj ku konkurencii, ktora nechapem preco este neexistuje 0_0
  41. 56
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@milgamman Banán neľúbim, už som ti to hovoril!
  42. 57
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

@torpedo08 podľa mňa je Peter už späť ako zakladateľ tohto fóra, šak sa pozri koľko komentov zmizlo a zmizne podľa mňa aj tento
  43. 58
    Milgamman

9 ročné dievča

@0sea tak ja uz neviem co s tebou, ked uz ani banan na teba neplati (?) tu mas banan a sicko v poradku! :D to si potom nenapravitelny recidivista :D
  44. 59
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

@wewo myslíš že na slovenskom internetovom trhu je priestor pre konkurenciu pre birdz, resp. či by táto konkurencia mala trh? :D podľa mňa je birdz unikátny a čokoľvek čo by sa snažilo byť konkurencia by nakoniec šlo iným smerom a tí, čo by chceli "birdz essence" by furt boli na birdzi
  45. 60
    Milgamman

9 ročné dievča

@riskozvychodu jo tak je to sherlocku! (nerd) :D
  46. 61
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

@milgamman HA! ja som to vedel! ďalší prípad prosím :D

inak dnes ráno som si robil preklad do školy a popri researchovaní vecí na neho som našiel pôvod tvojho nicku a prišlo mi to celkom originálne :D
  47. 62
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

A teraz mi ten koment nezmaže lebo som napísal že zmaže, takže mi ho asi zmaže keďže som sem napísal že nezmaže... reverse psychology, Peter!
  48. 63
    Milgamman

9 ročné dievča

@riskozvychodu C.S.I. Kosice :D
    diky, diky :S akurat ze nikto nevie co to je a kazdy si mysli, ze som chlap :D a na aku temu si researchoval ze si sa dostal k tomu? :D
  49. 64
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@milgamman Keď ban, tak ban... čo narobíš. :D
    Ale mám rád svoj nickname, takže s novým by som sa už zrejme nevrátil.
  50. 65
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

@milgamman neurotransmission, poruchy periférnych nervov ako symptóm otravy Kyjaničkou purpurovou z raže :D
  51. 66
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@0sea @Riskozvychodu sak je to mozne no ja ňévjem uš

@Milgamman tak potom je sicko v poradku :S
  52. 67
    Nats

21 ročné dievča

akoze bezdovodne urazanie, urazila som ta lebo si mi zmazal koment, to je moj dovod! :D co si myslis ze kde sme?! :D
  53. 68
    Emptysoul

21 ročný chalan

@nats každý ka iný druh zábavy. smisne..
  54. 69
    Emptysoul

21 ročný chalan

@milgamman aha sry nevedel som ze ta znásilnil pes. prepáč
  55. 70
    Milgamman

9 ročné dievča

@0sea hej, tiez sa mi paci celkom paci, myslim, ze je originalny ;)
    @Riskozvychodu velmi sympaticka tema :) co studujes ak sa smiem opytat?
    @Torpedo08 ;) :D
  56. 71
    Milgamman

9 ročné dievča

@emptysoul preco ma urazas? (sorry) bezdovodne ;(
  57. 72
    Emptysoul

21 ročný chalan

@milgamman ved ty si to napísala. ja ta vôbec nechcem uraziť :'(
  58. 73
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@milgamman Som rád, že si to niekto myslí. : )
    Uráža ťa, lebo chce banán... A pretože je to teľa!
  59. 75
    Milgamman

9 ročné dievča

@0sea tak nech povie rovno! dostane banan a sicko v poradku! :D ja som tu dosla ako seriozne diskutovat a on ma hned uraza! ;( no pochopis to? :/
  60. 76
    Emptysoul

21 ročný chalan

@milgamman unudena kráva bez budúcnosti no offense, ved vy fajčí už toho Osea nech sa ukoji nechutak pedofilny..
  61. 77
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Nuž, už si sa prestal hrať na pekného? :D
    Výborne!
  62. 78
    Emptysoul

21 ročný chalan

@0sea ako sa ludia chovaju ku mne tak ja ku nim
  63. 79
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

@milgamman normálne Prekladateľstvo tlmočníctvo :D len taký článok sa prihodil
  64. 80
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

V to dúfam! ^^ Odo mňa iný prístup nečakaj, ty trafený chuj...
  65. 81
    Marcello1111

29 ročný muž

diabol sa dá zničiť iba modlitbou, BAN nikoho nezachráni od zlého...
    ak si niekto myslí, že jemu sa to nemôže stať je na omyle, každý jeden, ktorý odkopol Boha zo svojho života, si chová "zlo" na svojich prsiach, ktoré ho jedného dňa zničí a je jedno aký je to portál....
    modlite sa a váš život naberie iný smer...

:)
  66. 82
    Mixelle

25 ročná žena
    ..čo ľúbi klamstvá

Bany su inak odvždy moja obľubena tema a aj ked sice neviem kto je peter , zaujímalo by ma či sa na bečku dávaju permabany alebo skôr také tie bu bu bany..
  67. 83
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@tomas ja chcem zažalovať @forte za propagáciu satanizmu.
    Raz som ju dokonca videl na koncerte Pentagramčeku! :-o
  68. 84
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

@ps102 ja teba tiez tak sa netvar xixi
  69. 85
    Pijemzelenycaj

9 ročné dievča

ja chcem ban tiez,ale som prilis dobra :(
  70. 86
    Tangerina

22 ročné dievča

@tomas krásny prejav, skoro som ti to uverila! :D
  71. 87
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

"občas viem argumentovať slobodou slova" -Tomáš https://i.imgflip.com/1kfqkq.jpg
  72. 88
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@wewo aspoň buď chlap a taguje normálne.
    Ale vidno, že si rovnaká chuderka ako tvoj už nebirdzácky bff.
  73. 89
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@87 :D
  74. 90
    Emptysoul

21 ročný chalan

to je nezmysel co tu pisete, podla vas je sloboda slova aj ked by niekto v tom pripade sa smial z genocidy zidov alebo rasy a podobnych veci, sloboda a demokracia ma svoje hranice bez ktorych by nemohla existovat a to ze tu @tomas ma adminov ktory davaju bezdovodne bany, je velka chyba tohto portalu
  75. 91
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@staphylococcus dafuq, ty co si taka hnusna, vazne klud dievca, trosku ti to lezie na hlavu. Netagoval som ta lebo som to nepokladal za dolezite, islo o zart a predsa keby som ta tagol, vystrajas ze co ta furt otravujem...

Nikdy som ti nenapisal nic skarede ani som to s tebou nemyslel zle a v tvojich zabomysich vojnach som bol vzdy nestranny, ale teraz vidno preco s tebou mavaju ludia konflikty... Moj BFF bol samozrejme Karol (: Petra som sa nikdy nezastaval a pisali sme si raz, ked som mu vysvetloval nejake technicke záležitosti o kodeni, ale stačí ti to aby si sla do pica-modu. Zijes si v nejakej iluzii ze vsetci ti chcu zle a kazdy kto prehovoril s petrom na teba sije sprisahanie? 0_0

Ty musis byt vazne insecure o sebe :-/ ale ved v pohode, aj pre takych je birdz...
  76. 92
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

Funebrak je odblokovaný.

Satanistické témy máme vraj naďalej mazať. A to aj budeme. Zoznam "povolených" vymyslených identít, ktoré sa smú propagovať nebudeme zverejňovať. K ultra pobožným blogom sa ešte vyjadria nejakí ľudia. Mne osobne nevadia ani tie ani tie, ale keď povedia, že to máme mazať, tak to budeme mazať podobne ako pri satanistických.

Čo sa týka tejto témy fóra, preveríme tie výhražky, ktoré viacerí ľudia spomínajú (a za ktoré vraj dostal @peter151 ban, len som sa nevedel skontaktovať s jedným z adminov dnes, ktorý s petrom vraj komunikoval, takže to sa ešte prehodnotí), ak je však naozaj pravda, že sa vyhrážal ľuďom, tak ban zostane zachovaný @emptysoul (apropo k správam čo si mi písal, nemyslím si, že je to na žalobu, ale keď myslíš...)
  77. 93
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@wewo hej, áno, som úplne najviac insecure na svete, to ti tiež povedal Peter?
    Nie proste, vyhýbam sa ľuďom, čo sa veľmi očividne dávajú dokopy s jebnutými ľuďmi, rovnako ako sa vyhýbam Trumpofilným indivíduám a to aj v reálnom živote, fakt to nie je o tom, že by mi brc liezol na mozog.
    A keby to mala byť taká sranda, tak by si ma tam normálne tagol.
    Ale, akože, mne je to v podstate úplne u piči, len si mi nikdy nebol nijak zvlášť sympatický, to, že si sa zastával petra tomu dosť pomohlo a tento koment to dorazil, pretože robíš presne to, čo tu 2 mesiace robil Peter, až na to, že on keď ma pri 3 rôznych fórach/fotkách/statusoch denne mal potrebu pozvať na rande tak ma tam aspoň tagol. Keď máš potrebu pokračovať v jeho pičovinách a tvrdiť, že ty nič, tak to aspoň nerob tak okato.
  78. 94
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

@5 !!!!!
  79. 95
    Etelnair

26 ročný muž

@staphylococcus ja mam pocit ze ten wewov komentar bol len joke, nijak inac by som to nechapal ani v tom nic nehladal
    jedine ze by som bol insecure as fuck :S
  80. 96
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@etelnair ja mám pocit (=viem), že robí presne to, čo robil Peter (ostatne ako pri celej jeho interakcii so mnou, existujúcej iba za cieľom ma nasrať) a použiť slovo insecure v spojitosti so mnou je maximálne jebnuté a vtipné. Ale hej, samozrejme, že ma obaja úplne poznáte :S
  81. 97
    Etelnair

26 ročný muž

@staphylococcus pockat tak ty v skutocnosti vobec nie si taka furia? to len na birdzi?
  82. 98
    Emptysoul

21 ročný chalan

kašli teda na to ľudia užívajte živioť ;)
  83. 99
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@etelnair ehhh...Bolo by treba definovať slovo furia. Odpoviem ti takto: ani v reálnom živote nemám rada ľudí.
    Ale nemá to fakt nič s tým, že by som bola "insecure".
  84. 100
    Antifunebracka

28 ročný muž
    hudobny expert birdzu

@etelnair @wewo Insecure as fuck je asi najvýstižnejšia definícia, akú som kedy o akom birdzákovi čítal (thumbs)
  85. 101
    Emptysoul

21 ročný chalan

@antifunebracka bojuj za Petra
  86. 102
    Antifunebracka

28 ročný muž
    hudobny expert birdzu

Za toho oskalpovaného bezobočnatého hlúpeho pózera? Nie.
  87. 103
    Emptysoul

21 ročný chalan

@antifunebracka ale však to vraj nebol on, inak z psychologického hľadiska zaujímavé ze ste všetci uverili neoverenej informácie bez toho aby ste si preklepli zdroj, ste ľahko manipulovatelna generácia
  88. 104
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

Najprv: Konečne zaujímavé čítanie k veci o uplynulom dianí.
    Potom: http://i3.kym-cdn.com/photos/images/original/000/844/260/b4d.jpg
  89. 105
    Emptysoul

21 ročný chalan

@nicmanenapada tak tak vypnut birdz a nieco spravit so svojim zivotom :) :)
  90. 106
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

(disclaimer pre ostatnych... so staphylo som si TS-koval takze spominane veci to nenajdete na forach)

@staphylococcus preco mam pocit ze som udrel klinec po hlavicke? :S

Pozri, nie som prave psycholog, ale mne a aj mnohym ostatnym je jasne ze vyrovnane 20-rocne dievca ktore ma v hlave vsetkych 5 pokope sa sprava inak.

To, ze peter151 ta tu konstatne spamoval s pozvaniami na rande az do nepricetnosti som nevedel. Videl som ze sa hejtujete, ale necital som to vsetko, nezaujimali ma detaily. Uplne nezavisle od toho som ta zavolal von, prave preto, lebo si ma chvilku zaujimala a chcel som vediet co si zac bez toho, aby som si cital tvoje siahodlhe komentare plne hejtu na vsetky strany. Dobre vies ze som ta s tym nespamoval, ze som bol slusny, a ked si mi povedala ze nemas zaujem tak som s tym prestal.

Ked si ale takto triggered z uplne nevinneho zartu (pri ktorom som ta ani netagol prave preto, aby si nepovedala ze ta otravujem a prenasledujem) a hned mi nadavas (ze som chuderka 0_0 ), tak ano, insecure je velmi, velmi vystizne oznacenie.

Pozri, ja mam petra v pici, mozno si myslis ze som jeho prisluhovac lebo som sa odmietol proti nemu spiknut ako vsetci... Uprimne (a pisem to kludne verejne nech to vidi aj on), myslim ze je tiez nemenej naruseny jedinec s tym aku ma potrebu sa chvastat s tym, co asi ani nema, a ze plytva svojim casom tym ze ta troluje... Ale vzdy sa ku mne spraval slusne, tak som sa snazil byt nestranny.

To, ze si nonstop z teba robi srandu pozvaniami na rande je asi tym, ze si trosku narusena a je to proste sranda. Chapes, ako ked deti v skole sikanuju postihnute dieta. Si lahka obet, lahko sa naseries, obranujes sa tym ze ved aj v reale - a o to je to smutnejsie. Totizto nadavat a byt hnusny je velmi lahke, je to prejav slabosti.

Ze ti nie som sympaticky a preto nemas zaujem sa stretnut je uplne v poriadku - mohla si to napisat tak uz vtedy. Kedze si ale ako jediny dovod v TS-kach napisala ze preto lebo sa kamosim s petrom, tak som to tu spomenul, ze uz tu nie je takze nemas dovod neprijat pozvanie na rande (hehe) A uprimne, nemal som s tebou v plane nic zle, tvoja skoda. Mohlo by to byt celkom fajn, rad spoznavam novych ludi a na to je birdz.

Teraz ale absolutne niet pochyb ze mas o koliesko viac, menej, alebo jedno z tych koliesok je minimalne kosostvorec. To ze prskas na vsetky strany, to ako vo vsetkych hladas iba to zle, to ake mas paranoje ze niekto ti chce zle len preto lebo si ne nete s niekym vymenil par sprav (o programovani!)... Tymto s tebou koncim a nemam zaujem o ziaden flame ok.

@etelnair ako ta poznam, bol to z tvojej strany nejaky sarkazmus ale vbc z toho nic viac neviem vycitat
  91. 107
    Emptysoul

21 ročný chalan

@wewo hej dopiče len ja tu mam 106 reakcií na status :D
  92. 108
    Etelnair

26 ročný muž

@wewo nebol, peter ju volal na rande desatkrat denne, preto som to chapal ako joke ze ked je peter prec nadviaze na tu tradiciu niekto iny
  93. 109
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@wewo ja mám pocit, že si si maximálne tak ty udrel svoju hlavičku. O niečo tvrdé. Opakovane.
    Ok, ja chápem, že bola brutálna sranda (pre niekoho kvalitne primitívneho) pridať sa k petrovmu stalkovaniu a vyvolávať ma von. A nadviazať na jeho prijebanú tradíciu keď ho blokli, iba trošku zbabelejším spôsobom.
    Ale nerob zo seba kokota a netvrď, že to tak nie je, pretože je úplne očividné, že klameš, keďže aj tvoje tsky boli iba produktom petrovho statusu (wtf, si myslíš, že som slepá?) a sám si videl, že kým som si myslela, že ma skutočne normálne voláš von, tak som reagovala normalne a poslala som ťa do piče až keď som videla, že to bol petrov nápad. Rovnako ako tieto akože povýšenecké kecy. Vidím to tak, že akurát teba v tej škôlke šikanovali a teraz si liečiš boliestky...Rovnako ako Peter (asi preto sa máte tak radi).
    Prosím, už sa nestrápňuj a nerob zo seba blbca.
  94. 110
    Emptysoul

21 ročný chalan

@staphylococcus ty mas preco inak tolko nenavisti v sebe ? :'(
  95. 111
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@emptysoul ty vole, to bola vetostavba. Wow.
    Inak neviem, ako mám na takúto otázku odpovedať.
    Nemám v sebe nenávisť, len nemám rada kokotov.
  96. 112
    Emptysoul

21 ročný chalan

@staphylococcus uvedom si ze nezalezi na vetostavbe ale na tom ze sme vsetci rovnaki ludia a rovnako potrebujeme dychat jest pit sexovat a spolupracovat aby sme prezili na svete a ked budeme drzat spolu bude to lepsie a niesom ziaden slneckar, nenavist nema buducnost

97. 114
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Tak bež sexovať a jeb na to už.
  98. 115
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@wewo myslím, že si chcel napísať "mi" nie "jej".
  99. 116
    Emptysoul

21 ročný chalan

@staphylococcus https://www.youtube.com/watch?v=NMSfR5uWal0

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“
    – Jan Werich

„Člověk přišel na svět proto, aby tady byl, pracoval a žil. Jen moudrý se snaží náš svět postrčit dál, posunout výš. A jen vůl mu v tom brání.“

https://www.youtube.com/watch?v=NMSfR5uWal0
  100. 117
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@staphylococcus

viem ze uz nezmenim co si o mne myslis, ani sa o tom nebudem pokusat, ale neda mi neobranit sa, kedze sa mi krivo obvinila.

Mozes sa spytat pomaly hocikoho odtialto, pozna ma tu dost ludi aj osobne, ze nie som kokot. Ludom sa nemusia pacit moje nazory, ale nikdy som tu nikoho netroloval, nikomu nic zle neprial, bol som vonku s naozaj vela birdzakmi a celkovo, asi iba v tvojej paranoidnej hlave moze vzniknut myslienka ze ta volam von lebo ma na to nejaky anonymny peter z birdzu nahovoril. Ani z toho statusu (viem ktory myslis) to vobec nevyplyva.