Fórum pridal Clarise, 17. 2. 2020 19:37 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bez akej veci si nevieš predstaviť žiť

0
Clarise

20 ročné dievča

Bez akej veci si neviete svoj život predtsavit?
Tym nemyslím spotrebiče.. Tým myslím napr domace zvieratko rastlinka plysak atď... Možnosti je neúrekom buďte kreatívni.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

bez macbooku :,(
  2. 2
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

kyslik voda jedlo
  3. 3
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

nič také nemám okrem tych spotrebičov, a mobilného telefónu (bez toých vecí by som tiež vedel žiť, ale bolo oveľa nepríjemnejšie)
  4. 4
    Mayo911

27 ročný muž
    Rainbow

hudba. psy. a mačky.
  5. 5
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Čibištek nie je vec! (ale teda áno, bez domáceho zvieratka :D )
    A myslím, že je toho dosť..najnovšie som zistila, že už asi nedokážem žiť bez Womanizera, takže po výplate si kupujeeem (zatiaľ si musím vystačiť so skúšobnou verziou :D )
  6. 6
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

bez stolného biokrbu na ethanol (hehe) https://i.imgur.com/ZRrEvfA.jpg
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@2
  8. 8
    Annyejnji

22 ročné dievča

nemam zvieratko, rastlinku, ani plysiaka, bez ktoreho si neviem predstavit zit
    skor mam tie spotrebice no :(
  9. 9
    Devil

36 ročný ujo
    Žabokreky

iwatch
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ale zvieratko neni vec :-/
  11. 11
    Clarise

20 ročné dievča

@torpedo08 však ale to je vynimocna kategória... Zvieratká a rastlinky a plysaky
  12. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

No neviem :D
  13. 13
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Bez liekov
  14. 14
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

Bez sytenych napojov, najma mineralok (bird)
  15. 15
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

hudba a čokoláda
  16. 16
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Bez internetu.
  17. 17
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

internet - počítač, mobil ? ...
  18. 18
    Tomas55555

25 ročný muž

Bez Boha si neviem predstaviť žiť.
  19. 19
    Clarise

20 ročné dievča

@wistingher to sa ma pýtaš? (hehe)
  20. 20
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@clarise tak otázka do pléna na neurčito... ale asi tieto veci v súčasnom svete a v rámci mojej povahy mi dosť pomáhajú...
  21. 21
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Keďže zviera nie je vec, tak asi tiež tie lieky.
  22. 22
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@21 Vlastne... Bez liekov by som tu už asi dávno nebola, lebo som prekonala pár ochorení, ktoré sa bez liečby zvládnuť nedajú :(
  23. 24
    Clarise

20 ročné dievča

@azizi chúďatko hádam už bude len lepšie a lepšie (love)
  24. 25
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Clarise, som to ešte doplnila potom:) ...Ale tak celkovo - na bolesti (ja mám napr neuveriteľne silné menštruačné kŕče, to sa bez liekov iba zvíjam a plačem), chrípku, horúčku, angínu, hnačku, psychiku, imunitu, alergiu, ...
  25. 26
    Clarise

20 ročné dievča

@azizi aj ja to mam tak isto s menštruáciou ale myslím ze sú na to dobre prášky flektor fakt chválim... Po nich to je lepšie ako bez nich.
  26. 27
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@clarise Ďakujem:) ...ja čakám že to už bude len naopak horšie (vekom), ale to zo mňa možno vraví to, že posledných pár rokov mám celkovo veľmi zlých (nemyslím teraz zdravie). Naviac teraz mám už 3. deň dosť vysokú teplotu, ale vôbec sa necítim chorá. Len som hrozne vyčerpaná kvôli tomu, nevládzem nikam ísť. Tak ja len dúfam, že to nebude nič vážne :/ Už sa mi stalo, že som mala počas menštruácie pár krát teplotu, ale nie až takto...

No... Už som ako Christiano :D
  27. 28
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@clarise Ten prášok flektor som si dávala tiež isté obdobie (a naozaj zaberal), lenže ten je na predpis... Teraz jediné čo som mala pri sebe bol Coldrex a ten teda nezaberal ani trochu...
  28. 29
    Clarise

20 ročné dievča

@azizi tak chod ku gynekológovi máš to zákona nárok raz za rok ísť na prehliadku alebo chod za všeobecnou nech ti ho predpise... Mne keď som brala na MS iba paralen tak sa mi stávalo že som odpadavala.. Skus to riešiť s gynekologickou tu teplotu a l jed si vyčerpaná tak si pospi alebi chod skôr spat a skus paralen ba teplotu
  29. 30
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@clarise Ten paracetamol (účinná zložka coldrexu) mi nezaberá ani na tú teplotu. Nie keď je to za takýchto zvláštnych okolností. Naviac som v ČR a nemám tu poistenie, len na akútne prípady. Ale ďakujem moc. Dnes to bolo trošku lepšie, tak ja veľmi dúfam, že to prejde :/

Ja som najskôr používala algifen, potom flector, potom voltaren forte tobolky a teraz som prešla na brufen, len som ho žiaľ nemala pri sebe.