Fórum pridal Wistingher, 9. 7. 2018 22:43 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bez ženy, je život krajší.

0
Wistingher

21 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Melancholik

26 ročný muž

lož ... podľa toho s akou !
  2. 2
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

no co, bude to?! mam to ja vysvetlit v komente?
  3. 3
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

jaj ci to akoze fakt ja mam vysvetlit v tom komente xD
  4. 4
    Drink

27 ročný muž

Urco nie to by musela velmi zla aj skareda zena zaroven
  5. 5
    Condition

24 ročný chalan
    Žilina

mam nutkanie kliknut na pravda :D ale vzdy si uvedomim ze to je blbost :) sme vytvoreny tak aby sme zeny potrebovali tak co mame robit :D
  6. 6
    Majmarad

34 ročný ujo

Neviem to objektívne posúdiť.
  7. 7
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

keď ti vyhovuje gay život, tak áno
  8. 8
    Mezomus

hrá sa, že má 0 rokov
    asshole birdzu!

Nechat sa nejak dlhodobo obmedzovat, vykoristovat, buzerovat a neviemcoeste prinasa partnersky zvazok, ma vobec nelaka :D

Ale sulozit sa da aj bez toho :D takze, zivot bez zien, co z toho nerobia zbytocnu vedu, utru si usta, nechcu sa tulit, zoberu kabelku a idu prec, by som si vobec ani NECHCEL predstavit!!!!
  9. 9
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

Krajsi urcite nie ale lacnejší :D
  10. 10
    Tarassaco

8 ročné dievča
    Nórsko

Život je taký, ako si ho zariadiš.
    Žena nie je ultimátny kľúč ku šťastiu (ani k nešťastiu). Tvoja voľba, na druhej strane, je. Môžeš mať super život so ženou, s ktorou si budeš rozumieť a budete pre seba navzájom oporou, ale rovnako môžeš mať super život aj sám, ak si nájdeš čosi, čo ťa bude napĺňať. :)
  11. 11
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

Vzťah väčšinou dosť obmedzuje.
  12. 12
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@drink napr. s takouto (: 13 mužov spáchalo udajne kvoli tejto zene samovrazdu, ked ich odmietla (hehe) (:
    https://i.imgur.com/4RZImbC.jpg
  13. 13
    Charlie1

21 ročný chalan

robiť dobre si dokážem aj sám :D alebo poprípade vyhľadám nejakú jednorázovku na jednu noc :D ale ináč žena je podľa mňa zbytočná príťaž v živote, obmedzuje ťa, káže ti čo má robiť, proste ja som človek, čo je nerád kontrolovaný a žije rád slobodne :) mne by osobne žena zavadzala v mojom živote, ako kamoška ok, ale ako partnerka nie
  14. 14
    Charlie1

21 ročný chalan

@condition píš za seba... nie každý rozmýšľa ako ty, poznám veľa mužov, čo žijú spokojne aj bez ženy a sú šťastní, niekedy si užijú s jednorázovkou a žijú spokojne bez nervov a buzerovania
  15. 16
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Take nieco mozu napisat aj zeny a opacne
    Bez muzov je svet krajsi...resp. vystacime si aj bez vas
    Zo zaciatku pravda pravduca... po case by ste nam chybali :D
  16. 17
    Condition

24 ročný chalan
    Žilina

@charlie1 hej a založme si rovno maleizmus :D budeme mat muzov ktory budu silny a sebestacny :D a mozme si rovno zalozit kolonie na planetach aby sme nemuseli s nimi byt :D feminizmus aj život bez ženy to sú také názory že neviem čo mam na ne hovoriť :) pride mi to ako keby sa tí ludia zasekli mentálne v nejakom veku predškolskom :) proste je to tak ako to je zabehané a tak rýchlo sa to meniť nebude máme potreby ktoré treba naplniť a tým nemyslim jednorázový sex s nejakou pizdou, ale pocit že tu je niekto na kom ti záleží :)
  17. 18
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Uz skoro 27 rokov som sam a coskoro mi z toho prepne totalne to je viac nez iste
  18. 19
    Prasaman

hrá sa, že má 2 roky
    lolifukovo

@torpedo08 alebo s tým niečo sprav a neprepne ?
  19. 20
    Charlie1

21 ročný chalan

@condition každý má iné priority :D ja ti nepišem, aby si zmenil názor na taký aký mám ja, napisal som iba, aby si nepísal za všetkých, že bez žien sa nedá žiť...stači čitať a porozumieť vetám ;)
  20. 21
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

https://www.youtube.com/watch?v=xD27uZY9aAk
  21. 22
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Tak si nájdi chlapa ak máš problém so ženou a vybavená vec... (:
  22. 23
    Clarise

18 ročné dievča

@admireyou co myslíš ty? (:
  23. 24
    Clarise

18 ročné dievča

@darkpassenger alebo domáce zvieratko (hehe) keď nevyhovuje ani jedna možnosť. Si zabudol spomenúť (sorry)
  24. 25
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

@clarise v živote sú momenty kedy je človek zatrpknuty...ale všetko je to chyba obviňovať niekoho opačného pohlavia je hlúposť... každa osoba si zato môže sama...zviera ti nepomôže áno má schopnosť ukľudniť ale nieje to také ako keď príde k tebe niekto koho miluješ a povie ti všetko bude v pohode ver mi :)
  25. 26
    Clarise

18 ročné dievča

@darkpassenger ja viem... Však som srandovala.. Ale tak si zober... Ze boli aj napr nejaká stará babka sama a s velmi veľa mačkami