Fórum pridal Natalyss, 30. 1. 2006 18:43 do kategórie Podniky. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

biliard

0
Natalyss

24 ročné dievča

ja ked mam dost casu a moznost ist hrat biliard tak idem.je to fajn ked ste s kamosmi.nie?mozte pri tom aj pokecat a zabavit sa.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dusand

29 ročný muž
    Žilina, Senica

Hej, to je celkom dobrá činnosť. A keď ti to ide, tak máš z toho aj radosť. A keď ti to nejde, tak sa môžeš aspoň smiať na svojej gramblavosti :)
  2. 2
    Sonia_al

25 ročná žena
    Poltar,ale casto sa to meni

a viete co je este lespie ako biliard??snooker,tam musite viac rozmyslat a na pravidla je to trochu tazsie..ale uzastne hramci uz ju hra niekto alebo len pozera..
  3. 3
    Azazel11

36 ročný ujo
    Bratislava

Snooker je fakt super, ale nez sa ho naucis zosedivies:-) Ja sa mu venujem uz nejake 3 roky a vela toho zatial neviem...a to som v biliarde vceklu dobry, skoro kazdy den dam nejaku cistu hru...
  4. 4
    Sonia_al

25 ročná žena
    Poltar,ale casto sa to meni

a bavi ta to viac ako biliard?vsak je to tazsie:D..aj ja som na to prisla,hlavne ten stol je dost velky,tam sa musis vsade sustredit,nie ako pri biliarde,to je trosku o inom...ale niake extra velke moznosti na snooker niesu...skoda
  5. 5
    Azazel11

36 ročný ujo
    Bratislava

Mna bavi aj biliard aj snooker, tazko povedat co viac...mozno biliard, ale len preto ze su v nom turnaje a ja rad vyhravam:-)Na normalnom snookrovom stole je to dost deprimujuce, ved zahrat nabeh cez 20 je udalost:-) Ne 9stopovom poolovom stole hram nabehy aj cez 50...Ty hravas Sonia?
  6. 6
    Tomm15

29 ročný muž
    Bratislava

No jasné, alebo roztrhnúť plátno. Už sa mi podarilo. Chodievam ku kamošovi do baru hrávať biliard a fakt je to dobrá hra. Nenávidím biliard na ICQ!!
  7. 7
    Angel

25 ročný muž
    Trnava

Aký je rozdiel medzi Snookerom a Biliardom. Lebo mna baví to, kde ste dvaja (alebo dva týmy) a kde sú jedny gule celé a druhé také "polovičné" a jedna čierna. A poznám ešte to, kde je vela jednej farby a potom sú tam také čudne rozmiestnené ostatné.Ktoré je čo???
  8. 8
    Azazel11

36 ročný ujo
    Bratislava

To hra co ta bavi je pool biliard, rozdielov medzi nim a snookrom je vela ale pointa ta ista...triafat gule do kaps:-) Akurat v snookri sa hra na body(za kazdu cervenu gulu mas 1 bod a za kazdu farebnu body podla hodnoty gule...zlta 2b, zelena 3b, hneda 4b, modra 5b, ruzova 6b a cierna 7b)vyhra ten co ziska viac bodov. V pool biliarde je viac roznych hier(tu co si spominal je hra c.8)Viac o pravidlach si mozes pozriet na sbiz.sk
  9. 9
    Atttack

26 ročný muž
    Košice

No ja zase zboznujem Biliard hram to o peniaze.Chodim na trnaje...ale zhanam hru World snooker championschip ale neviem zohnat poradte dakt plsss..:)dik napiste tajnu postu
  10. 10
    Husky

26 ročný muž
    ...821....XX...

biliard je super, ked hra tak do 6 ludi (rozdeleni na 2 tymi) a je to potom sranda...ale vzdy ked som na tahu, sa pri tom tvarim ako keby som otvaral jadrovu bombu...nemozem si pomoct...ale potom sa smejem sam na sebe...ludia, hrajte biliard!!!
  11. 11
    Radobica

36 ročný ujo
    Prievidza

pohodová hra s logikou a kopcom zábavy
  12. 12
    Scscsc

29 ročný muž
    trinavos

PLS PODTE SE KUKNOUT na tuhle stranku<br />
    http://soutez.warezator.com/?click=3
  13. 13
    Kamili0

27 ročný muž
    Piešťany

Biliard je fajn, kedysi som aj turnaje takmer vyhraval... Ale uz som akosi totalne vysiel z cviku. Keby sa nasiel niekto z okolia Piestan, tak by som dal particku
  14. 14
    Pelly

26 ročná žena
    stresujem

:(
  15. 15
    Janosik22

34 ročný ujo
    Košice

Ahojte ak by ste chcely hrat biliard online tak by dsom vam doporucil hru <br />
    3D online pool je to vcelku dobre urobena hra samozrejme na svoje chybicky ale zase <br />
    ktora hra ich nema .....:) skuste je to ...ahojte
  16. 16
    Janosik22

34 ročný ujo
    Košice

3D online pool skuste online zahrat ..:)
  17. 17
    Ladyopium

21 ročné dievča
    Bratislava-Dúbravka

je to haluz hlavne keď ste ožratí:DD
  18. 18
    Kristian1112

22 ročný chalan

@janosik22 celkom sranda :-D
  19. 19
    Koudel

24 ročný chalan
    Ostrava

Jo, tohle mám rád, ale znám ščlověka ze středního Slovenska, který to umí úplně perfektně !