Fórum pridal Lulipo, 14. 4. 2017 20:41 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Birdz a jeho užívatelia

0
Lulipo

19 ročné dievča

Máš tu zafixovaných niektorých užívateľov podľa nejakého ich typického znaku, charakteristickej črty? (napr. to je tá čo sa stále sťažuje, tá čo má pekné vlasy, atď...)

Ak áno, napíš koho a ako :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

skoro každého tu mám nejako zafixovaného :D to by som sa musela veľa rozpisovať :D
  2. 2
    Warble

18 ročné dievča

melancholik - ten co trojriadkovy koment roztiahne do epopeje
  3. 3
    Hagelslag

22 ročný chalan

Keď vidím pridanú fotku v prostredí prímorska je to na 90% Sisi(10% zadky)
    Ak vidím kríž na statuse je mi jasný Marcello
    Keď vidím nejaký opustený status, ktorý ani nemám ako okomentovať je to Void.
    Ak vidím "Keď ste tu neboli od stredy a zajtra tu prídete koľko dní..." = Metamphetamine :D
    Je toho veľa samozrejme smejem sa na tom, lebo život je o srande predsa ...každý má niečo, určite veľa ľudí nájde na mňa či na teba niečo :D
  4. 4
    Hespor

24 ročný chalan

ked vidim jebnuty koment, je to @3
  5. 5
    Hagelslag

22 ročný chalan

@hespor stalker :D
  6. 6
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Keď vidím niekoho, kto sa ohradí za používanie smajlíka, tak je to hagelslag ;)
  7. 7
    Arywian

10 ročné dievča

moonshine-ove fóra väčšinou už z nadpisu poznám :D
  8. 8
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

@hagelslag neber koment vyššie ofenzívne, napadlo mi to pri tvojom komente :D
  9. 9
    Moonshine

22 ročný chalan

@darkestangel :-D Ale stojí to za to, veď koľko smiechu prichádza v skupinach pri parafrázovaní ;-D
  10. 10
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

@moonshine ale ja nechcem byť nejak hnusná naňho alebo čo, len už mám ten smajlík spojený s ním :D
  11. 11
    Melancholik

25 ročný muž

rozťahujem rád a nehanbím sa za to (?)
  12. 13
    Lulipo

19 ročné dievča

@melancholik :D
  13. 14
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

@marcello1111 Aký román? Nám by stačilo, napísať jednoducho "zhoríte v pekle!".
  14. 15
    Hagelslag

22 ročný chalan

@marcello1111 No daj...
  15. 16
    Quattroformaggi

22 ročné dievča
    v jeho objatí

@Melancholik to vyznelo všelijako :D
  16. 17
    Melancholik

25 ročný muž

@quattroformaggi aj malo :D
  17. 18
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

mám zafixovaných mnoho birdzákov... najviac asi h8u, ktorá chodievala/stále chodí na koncerty Muse :D potom ešte tommyhot, ktorý žije z bitcoinov :P a tak no... nechce sa mi rozpisovať
  18. 19
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

@mayben jak ma mas zafixovaneho? :D

a k teme no... ja asi len torpeda mam fixnuteho na to ze ked je nacapany dava sem fotky s milenkou pripadne inymi vecernymi pochutinami :D
  19. 20
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

@warble @2 hej, a keď mu niekto actually napíše niečo k veci a v podobnom rozsahu, ako bývajú tie jeho, tak sa mu okamžite minie argumentačný pušný prach, pretože dialóg a reflexia toho, čo píšem, to je už asik priveľká námaha.
  20. 21
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

@thwrrthchrt: https://ih1.redbubble.net/image.334419310.7922/hjo,x1313-bg,f8f8f8.u6.jpg
  21. 22
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

@grietusha Šampiňón stopovania
  22. 24
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

@Lawey Môjho srdca šampiňón a tých znakov je mnoho a obávam sa, že nie sú verejnosti k mání :D
  23. 27
    Hagelslag

22 ročný chalan

@marcello1111 Jou Filip, kľudne si mohol napísať, ja by som si to prečítal a sa nad tým zasmial, lebo lúbim srandu...a nebudem vôbec reagovať na teba ak si to nepraješ...ani môj koment neber nejako vážne, že ti chcem uškodiť alebo čo....proste prvých 5 ľudí čo ma napadlo :D pozri napr. komentár pod tým mojím, myslíš, že ma vyprovokuje? Vždy si poviem, že to nemyslí tak zle, ako to prezentuje...
  24. 29
    Subarnica

20 ročné dievča

Tiež mám toho hrozne veľa a tiež sa mi nechce rozpisovať :(
  25. 30
    Emptysoul

21 ročný chalan

nie zaujímaju ma tu len 3ja pouzivatelia
  26. 31
    Hespor

24 ročný chalan

@emptysoul ktori?