Fórum pridal Cccp, 11. 11. 2017 16:59 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Birdz po maďarsky

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

Ste zato aby Birdz bol aj v madarcine? Ja jednoznacne ano, na juznom Slovensku mame vela obcanov madarskej narodnosti ktori by tuto funkciu privitali. Ja si myslim ze birdz bez madarciny je diskriminacia obcanov madarskej narodnosti na Slovensku.
  2. 2
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Občania maďarskej národnosti na Slovensku sa majú naučiť jazyk krajiny, v ktorej žijú.
    Viem, že si iba nepodarený troll, ale na toto sa nedalo nereagovať.
  3. 3
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@staphylococcus preco by nemohlo byt v nasej krajine viac uradnych jazykov??? Vo Švajčiarsku su 4 uradne jazyky (nemecky, francuzsky, taliansky a retroromansky). Nechapem aky mas problem, byt tebou ucim sa po madarsky.
  4. 4
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

...veď birdzó.hu s tu spomína už niekoľko rokov. (hehe)
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

veď nikto im tu nebráni pridať blog v maďarčine :D
  6. 6
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Na čo sa budem učiť po maďarsky keď ten jazyk z celej duše nenávidím a nežijem nikde v jeho blízkosti?
    A prečo by Slovensko malo mať 2 úradné jazyky? Kvôli tým pár retardom, čo sa nedokážu buď odjebať naspäť do Maďarska alebo naučiť po slovensky?
  7. 7
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@staphylococcus haha, že takto píše práve čoboláčka v Prahe :D
  8. 8
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

K téme: Moja profilovka je jasný dôkaz toho, že by to išlo a že by to bolo fajn!
  9. 9
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

Vôbec by mi to nevadilo, keby bola aj maďarská verzia birdzu.
    @cccp
    nie že by som ťa sledoval, ale už si za jedeň deň hádam 6x zmenil svoju profilovú fotku :D
  10. 10
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@kassiar viem ze ma nesledujes pretoze si neni moj odberatel, aspon vidis co sposobuje nuda :D
  11. 11
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@ps102 a? Ja keď musím, nemám problém rozprávať po česky a očividne môj slovenský prízvuk nikoho neoffenduje, keď si v práci pol roka nevšimli, že som slovenka.
  12. 12
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@staphylococcus ja ta len poprosim pekne aby si nebola drza a nezvysovala na mna hlas, a neurazala ludi naokolo, som starsi clovek, tak maj ku mne uctu, za pochopenie vopred dakujem :)
  13. 13
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Pojeb sa, nemám povinnosť byť slušná k idiotom, aj keby boli rovesníkmi Tutanchamona.
  14. 14
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@kassiar :D :D
  15. 15
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

:D :D 6 krat hej
  16. 16
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@staphylococcus netykaj mi a vyprosujem si to od teba! s tvojim slovnikom patriš do 5. cenovej skupiny a do krčmy, a nie na internetove diskusie, s panom Bohom!
  17. 17
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Vulgarizmy sú len slová, to, ako ťa pohoršujú veľa vypovedá o tom, že si, ako som už povedala, idiot. A svojich imaginárnych kamarátov do toho nepleť.
  18. 18
    Dikadvokat

30 ročný muž
    Košice

@Cccp rétorománsky, nie retrorománsky!
  19. 19
    Maangooo

hrá sa, že má 0 rokov

Nie vadilo by mi to a fakt ma serie že na južnom Slovensku je polovica veci písaná po maďarsky .. čo sme v Maďarsku ? Prejdeš cez hranice a majú Maďari niekde nejaký napis po slovensky? Áno kkt .. nič nikde .. a tiež si myslím že v Maďarsku žije kopec Slovákov a serie to dakoho ? Nie! Tam máte všetko v tej vašej hatlanine a po slovenčine ani slychu .. prečo ? Lebo Slováci sú aspoň slušný v tom že keď niekde emigrujem tak sa naučím jazyk toho štátu a meliem v ňom a nezačnem sa teraz srať všade po vôkol že nerozumiem nech je to v maďarčine.. sme snáď Maďarsko ? Nie.. sme Slovensko tak čo všade kurva robia tie maďarské nápisy pod názvami obcí a miest ? NETUŠÍM!!!!!
  20. 20
    Vreskot000

30 ročný muž

@cccp má to nejaký význam? as žiadny
  21. 21
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@staphylococcus Ale neuškodilo by ti trochu tolerancie k iným názorom, aj keď sa ti zdajú hlúpe. On sa k tebe správa slušne, a je jedno či je alebo nieje troll.
  22. 22
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

@kassiar nie, nebudem tolerovať hlúpych ľudí a hlúpe názory.
  23. 23
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@staphylococcus ako mozes vediet ake nazory su hlupe??? Si drzitelka nobelovej ceny za nazory? :)
  24. 24
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Nobelova cena sa udeľuje za chémiu, fyziológiu, fyziku literatúru, mier. Za názory nie.
  25. 25
    Rambo30

15 ročný chalan
    Skoro Dunajská Streda, malá dedina..

Podla mna by bolo fain :)
  26. 26
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

@staphylococcus :love: :love: :love: take dievča by som chcel !!!!

k téme, netreba tu cudzojazyčnosť stránky, tým pádom by sa tu musela privyrobiť aj poľska, ukrajinska, nemecká podoba stránky. Madarčina určite nie je jazyk, ktorý tu má miesto. Každopádne madarčina, ktorou rozprávajú madari na južnom slovensku, je len nárečie, nie je to spisovná madarčina.
  27. 27
    Billyjoe

24 ročný chalan
    Michalovce

Nie. Na Slovensku po slovensky
  28. 28
    Bebekex

24 ročné dievča

Meg mit nem
  29. 29
    Marcello1111

29 ročný muž

a nech je aj v hebrejčine, no problém a s maďarmi tobôž nemám žiadny problém...
    :)
  30. 30
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

@cccp mýliš si pojmy. diskriminácia to nie je. Birdz nie je štátny ani verejnoprávny.
  31. 31
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

@cccp mimochodom vieš dobre po Maďarsky? keby sme potrebovali preklad? :D
  32. 32
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

tak v prvom rade pochybujem, že je na birdzi toľko južanov, aby to tu bolo nutné :D a v druhom rade je komentár @6 trochu too much, keďže je pár ľudí, hlavne starších žijúcich na hraniciach, kt. sa kvôli predkom alebo iným okolnostiam proste nedokázali tak dobre naučiť po slovensky, ale to ich ešte nerobí Maďarmi, kt. patria za Dunaj (thumbs)
  33. 33
    Lucintta

hrá sa, že má 0 rokov
    V Krutej Realite

Asi nemáš čo na práci, keď riešiš takéto veci (hehe) (hehe)