Fórum pridal Ancika2005, 10. 5. 2019 13:41 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Birdzáci ktorí nie ste vo vzťahu..

0
Ancika2005

27 ročná žena

Máte na to nejaké dôvody, vyhovuje vám takýto voľný život, alebo by ste naopak brali vzťah? Vy čo sa o to dlhú dobu snažite a aj tak to nevychádza, v čom myslíte že je chyba? Vyjadriť sa samozrejme môžu aj ľudia vo vztahu o tom čo vám vzťah dáva.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Radsej budem sama zit svoj zivot nez sa trapit s nejakym tulpasom, toho som si uz uzila :) nevravim, ze mi pekny vztah nechyba (aktualne 2r single) ale rozhodne nie som zufalka co nevie byt mesiac sama, a tak si uzivam, robim si co chcem a snazim sa hladat niekoho s kym to bude davat zmysel :)
  2. 2
    Vladqog

27 ročný muž
    Rokfort

Ano, dovody na to mam, na jednej strane mi to vyhovuje, po inych strankach zas nie. Nasilu sa o vztah nesnazim, podla mna to je to najhorsie, co clovek moze spravit....
  3. 3
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ano mam na to dovod ktory sa vola celkova neschopnost + jebnutost :S (retard)
  4. 4
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Ako uz bolo spomenute vyssie, na jednej strane mi to vyhovuje a mozem si robit, co chcem, kde chcem, kedy chcem a ako chcem, na strane druhej obcas su tie momenty, kedy cloveku blizsia osoba chyba. Hrnut sa ale do vztahu len preto, aby som v nom bol, sa ozaj nemienim, aktivne nejako nevyhladavam, ked ta chvilka bude mat prist, resp. spoznam niekoho, u koho budem citit, ze to ma zmysel aspon skusit, tak why not, ale dovtedy som spoko aj takto
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Je to jednoduché
    Poznám málo ľudí, neviem sa dobre zoznamovať s ľuďmi
    A z toho mála ma buď nikto týmto spôsobom nezaujme alebo ja nezaujmem ich. A väčšinou je tento nezáujem vzájomný, našťastie :D
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Nemam rada ludi, nebavia ma, plus som nedoverciva a je tazke si ma ziskat. Na tomto vacsinou koncia vsetky pokusy z opacnej strany. Pokusy z mojej strany koncievaju tym, ze pred ludmi, o ktorych mam zaujem sa spravam ako kokot.
    No a okrem ineho ma bavi nezavislost a predstava dalsieho vztahu ma asi o trosku viac desi nez laka?
  7. 7
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

No lebo je pani doktorka vydatá čo ti nato poviem...
  8. 8
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Tak ťažko povedať,nikdy som nemal žiadny vzťah.Je to možno preto,že sedím doma jak drbo a nechodím na žiadne "party hard" :D Ale nie,tak neviem,som sám a je mi takto asi dobre.Nepotrebujem si nájsť babu len preto aby som ju mal a po mesiaci ma poslala do teplých krajín.Ta pravá sa raz ukáže,aj keď mám asi dosť vysoké nároky :D A aj keby nie,tak budem sám.Poznám kopu takýchto ľudí a sú spokojní,nikto im nič nehovorí a žijú si svoj život bez zásahu iných,no žiť takto celý život asi dobré nebude.
  9. 9
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

zatiaľ OK, samozrejme že chcem, ale neponáhľa, ale po 30-35 už budem aj ja zúfalec
  10. 10
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

ja len chcem žit s niekým kto mi zbytočne nebude komplikovať život a nebude si zbytočne domýšlať a vymýšlať... možno som v niečom náročný ale viem prečo, lebo inak to z dlhodobého hladiska nebude fungovať, radšej svoj čas budem venovať sebe a priateľom :)
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Doriti tu by som chcel napísať dlhší príspevok ale teraz sa mi vôbec nechce a neskôr to už ani nebude aktuálne.
  12. 12
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

hyhy :D asi mesiac nemam frajera, po 5 rokoch vztahu, potom asi do troch tyzdnov som si nasla dalsieho a vyklul sa z toho uplne super kamos, ale nie clovek s ktorym by som ako s partnerom ratala do buducna :)

A je to super, super je sii uvedomenie toho ze ma clovek zoradene nejake preferencie a co od seba, od zivota a od inych ocakava :)
    Sme strasne uceny toho ze tvoje stastie zalezi na evaluacii druhych a od druhych. Alebo, co je horsie, nalepit sa na partnera len skrze svoje insecurities a ako na zdroj approvalu. Nie si to len ty. A partner je uplne popici extension package k danej hre :D ale nic co by ti zabranovalo zit plnohodnotny stastny a vyrovnany zivot :)
    a strasne sa tesim ked si najdem popici frajera ale ono to pride, treba mat zdravy vztah sam so sebou a makat na sebe :) a nebat sa ludi :D
  13. 13
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

:D :D znies ako z korporatu @lawey, ale inak uplne suhlasim s tym, co pises :) hlavne je mat vztah k sebe a so sebou, ostatne vztahy su “extension package” ;-)
  14. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Mám vysoké nároky. A to aby nefajčila, nepila, aby sme mali rovnaké názory či záujmy aspoň značnú časť, a aby sa mi páčila. No a to proste je strašne vysoká laťka. Zvlášť vo veku 20+ keď, ak nemáš robotu, či neštuduješ za IT, alebo inú jasnú profesiu, a nie si ten multitalentovaný čávo, tak aj tak sa to vzťahu nepriblíži aj keby počiatočný záujem bol. A potom sa presne stáva, že chlapci vo veku 20-27 chodia s 15-18 ročnými, resp. stredoškoláčkami. Ale však to je uplne normálne. Ano birdz je to NORMALNE počuješ ?! No a prečo? Pretože mám takú povahu, pretože som introvert, pretože nechodím na párty atď. ale zas ani do knižnice. Ale birdz by ti potvrdil, že lepšie by bolo, keby si nikoho nenájdem, lebo chudák baba potom, však tu o mne všetci toooľko vedia, že aký som hrozný a tak.
    A tak.
  15. 15
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

ja sa síce o vzťah v pravom slova zmysle nesnažím ale už nejaký dlhodobejší čas som otvorený tomu s niekym sa zblížiť na partnerskej urovni, ale povedal by som to asi tak že aj keď má už nejaká žena zaujala a zapáčila sa mi na toľko aby som jej tu svoju priazeň viac ukázal tak som zistil ze z toho nemôže byť nič viac pretože som ju bud nepritahoval fyzicky alebo som prepasol čas tým že mne trvá dlhšie vytvoriť si s niekym puto a mam pocit ze sa ľudia dnes strašne ponáhľajú niekam a nemajú chuť ísť na to pomalšie..navyše si nemyslím že pôsobím zaujímavo a ani ze vediem zaujímavý život na toľko aby som zaujal bežné moderné dievča, mam svojske správanie aj náhľad na život a nemyslím si že to dokáže priťahovať nejakú veľkú škálu ľudí, to aký som je pre mňa prirodzene čiže meniť moje správanie tak aby mi to bolo neprirodzene kvôli zapaceniu sa niekomu mi nepríde správne... väčšinou to ale stroskota na tom že sa nájde niekto krajší alebo lepší komu da to dievča prednosť ...skôr bývam ten "kamoš" ktorému sa dievčatá chodia po rozchode vyplakat a loviť pozornosť..ale tej už veľmi nedostávajú v tom som sa poučil z minulosti ze to nieje dobre ani pre jednu stranu ...no pre niektorých ľudí je to proste ťažké nájsť si niekoho vhodného...iní skáču zo vzťahu do vzťahu a funguje im to.. ešte som úplne nerezignoval ale sebavedomie mam pod nulou pomaly a aj ta viera ze sa raz stane zázrak a nájde sa niekto kto ku mne bude pasovať a navyše bude mať záujem je pre mňa ťažko predstaviteľ ne ale nie nemožné...tak sa uvidí časom no.. no a toto nieje ani fnukanie ani stazovanie sa, proste iba popis skutočnosti...nie každý to ma s ľuďmi ľahké
  16. 16
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Ja potrebujem aspoň spriaznenú dušu, bo úplnú samotu moc dobre nezvládam :D
    @melancholik Kámo, Nats ťa chcela a teraz je single, trochu len zatlač a máš fajn peknú ženskú
  17. 17
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

1. takto sa to nerobí :D
    2. ver mi ze keby ma niekto chcel tak o tom viem, v tomto si nesedím na šnúre @antifunebracka
  18. 18
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

Pretože mám sociofóbiu. Existuje taká fóbia?
    Pretože som divná a na prvý pohľad pôsobím nezaujímavo. Aby iní pochopili, že to je len dojem, lebo toho veľa nenahovorím, ma musia bližšie spoznať a tak blízko si nikoho nepustím :S
    Mrzí ma to? Možno trochu. Ale nestojím o vzťah, ktorý by vznikol len kvôli tomu, aby som mohla šade naokolo povedať, že "s niekým chodím" a o pár mesiacov by sme sa rozišli, lebo by sme zistili, že to pre imidž nestojí za to (letim)
  19. 19
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@willbebetter to s tym korporatom by som moznoze brala troska ako sklamanie zo seba samej, ale odkedy som sa odzvedela ze ista skupina ludi ma aj napriek tomu ze s nimi nic nemam ani sa nestretavam ani nic, ma hejtuje uz velmi dlho az to ze robim v korporate a nezachranujem socio-ekonomicko-anarchicko-vegansky problem s holou ritou a flakanim, tak to berem ako fajnovny kompliment :DDD
  20. 20
    Majmarad

35 ročný ujo

Nevyhovuje mi takýto život, ale na vzťah asi nemám, aj napriek tomu, že ten ktorý som mal trval takmer 20 rokov. Nesiem si z neho návody a nie všetky mi prajú, aby som opäť do vzťahu išiel. A aj keby som ísť mohol, tak je x faktorov pre ktoré nie som na vzťah vhodný. Napríklad môj vážny zdravotný stav...a veľa iných vecí. A tak to je asi všetko
  21. 21
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Skratim to - začínam byť čoraz viac ako môj otec a už to bude iba horšie :D
  22. 22
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

Pretoze som nenasiel taku co by chodila so mnou vyzierat do yeme ochutnavky
  23. 23
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

To som ja!!!! :D mnamky mnamky vzdy tam nieco dobre najdem ked idem na kavicku!! :))) @limitles

@lawey aj ja takych poznam a honestly, I couldn’t care less ;-) robim v korporate uz 3roky a dostala som sa prakticky k dream jobu (uz to len trochu vysperkovat) - nikdy by som nebola sklamana zo seba ako slusny clovek co si vie na seba zarobit (akoukolvek) poctivou robotou :) drz sa a idiotov si nevsimaj!
  24. 24
    Magnet

24 ročný chalan

Bral by som vzťah ale ešte sa nenašlo dievča, ktoré by spolu so mnou tvorilo dank memes. The search continues. Medzitým sa snažím zlepiť dokopy svoj vlastný život.
  25. 25
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Nikto mi nie je dosť dobrý (nieže by som ja bola nejaká výhra alebo niečo viac..len jednoducho každého porovnávam s jednou osobou, na každom mi čosi vadí, čosi chýba... Ono aj som zo začiatku ošálená, keď sa mi niekto páči, no vždy to rýchlo prejde :D ).
    A hlavne stále istým spôsobom ľúbim svojho ex, takže dokým to nepominie a nepríde niekto, kto by ma fakt že zaujal a nezískal si ma, tak to nemá zmysel.
    Ďalej..mám dosť problém dôverovať chlapom. Bola som podvedená a klamaná a jednoducho sa toho strašne bojím, že mi zas niekto ublíži. V tomto verím len jedinému chalanovi (už vyššie spomínaný ex).
    Kedysi som skákala zo vzťahu do vzťahu, ale nerobilo to dobrotu, takže som si povedala, že na to kašlem.
    A tak som sama..už dosť dlho..je mi celkom fajn a viem so sebou žiť (väčšinou :D ). Ale občas mi ten partner chýba..to je jasné, som len človek. Tiež túžim po objatiach, pohladeniach a bozkoch... Ale tak, keď neprší aspoň kvapká :D
    A nie, nevyhľadávam nikoho, skôr sa novým známostiam vyhýbam. Neviem prečo sa tomu bránim
  26. 26
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A hlavne som hrozne nesebavedomá (aj keď tak možno nepôsobím) a mám o sebe nedobrú mienku a to ma tiež celkom brzdí.
  27. 27
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Normalna vec, nemusi to mat ziadny specialny dovod.
  28. 28
    Saddath

28 ročná žena

Chyba mi partner in crime, ale ptm si uvedomim ze som velky cudak a loner na to aby som s niekym dokazala udrzat vztah.... Takze radsej som sama 8-)
  29. 29
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka wtf :D
  30. 30
    Palec223

27 ročný muž

opustila ma vraj som hlupy a skaredy ....
  31. 31
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@nats http://www.reactiongifs.com/r/com.gif A neni tak? :D
  32. 32
    Rapunzzel

10 ročné dievča

Vystacim si na vsetko sama...najlepsie si aj tak vsetko urobis sam. Nemozem sa spoliehat na nikoho ineho.. a som aj strasne vyberava, nikto nie je az taky dobry, ze by som ho musela mat nonstop pri sebe a byt s nim vo vztahu.. :D neviem nechyba mi to...mozno v 40ke to olutujem, ale odjakziva ma vztahy netrapili :D a vsetci sa vzdy divia, ze som single a typicka cliche otazka "Taka sympaticka baba a nema chalana?". Moj zivot sa netoci totiz okolo veci, ktore ludia povazuju sa typicke a kvazi rutinové.
  33. 33
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

Čo ja viem. Nemám na to svoje vlastné dôvody, ktoré by som racionalizovala.

Viem, prečo sme sa vždy rozišli. Som chorá, nedalo sa to so mnou bez liekov a diagnostiky a liečby vydržať a ja sa nikomu nedivím.

Viem, že nechcem žiadneho mesiáša, čo bude mať potrebu má zachraňovať a starať sa o mňa.
    A inak si myslím, že najviac problém je to, že odkedy zeriem lieky, som pribrala jak sviňa a nič sa s tým nedá robiť :D

Ale ako hovorí môj kamarát:

'Romanka, aspoň si inteligentná'
    Inak nie som ani zúfalá, ani nič aktívne nehľadám, ničomu sa aktívne nebránim, mám sa fajne a dobre a neviem, prečo si niekto myslí, že byť slobodný znamená byť zufalec. Ja mám dosť bohatý program aj bez ďalšieho človeka.