Fórum pridal Pheno299, 7. 1. 2018 22:19 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bitcoin mining

0
Pheno299

22 ročný chalan

Dobrý deň všetkým, prepáčte ak som to dal do zlej témy ale chcel by som sa opýtať. Mal by som záujem kúpiť si AntMiner R4, len ho neviem nikde nájsť na originál stránkach je všetko vypredané nepozná niekto stránku kde by som mohol miner mohol kúpiť?
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Kevin

22 ročný chalan
    Košice

nekupuj si miner. zaplatis viac na elektrine, nez zarobis.

ak chces silou mocou minovat, co zahrna
    - technicky support
    - investovanie do novej hashpower
    - ucty za elektrinu
    - pridu ti policajti domov, ze pestujes gandzu s takou spotrebou!

tak si najprv poriadne pozistuj o tom. na btc existuju hektarove minerske farmy, nemas sancu.

neviem podla mna je jednoduchsie iba akumulovat altcoiny a drzat.
  2. 3
    Wewo

25 ročný muž

dnes uz neminuj.
  3. 4
    Pheno299

22 ročný chalan

Áno chápem že tá ťažba je čím ďalej náročnejšia a že keď to ide stále tak to aj elektriny dosť žerie ale musí to hodiť nejaké peniaze aj tak nie? Keďže je to stále vypredané a ľudia to kupujú + hodnota bitcoinu stále narastá.
  4. 5
    Wewo

25 ročný muž

@pheno299 áno. A preto sa ti za tie prachy za ktoré by si kúpil mašinu viac oplatí rovno kúpiť tie coiny.

Minovacím mašinám cena nestúpa, coinom áno. A konkrétnou mašinou čo budeš mať doma budeš zarábať stále menej a menej. Miesto liquidného aktíva budeš mať veľké hlučné pasivum.

Minovanie je dnes tech hobby pre geekov, nie spôsob zarábania peňazí.
  5. 6
    Method

hrá sa, že má 1 rok
    Kalokagatia ;-)

@kevin @wewo v ktorych altern coinoch mate vrazene?
  6. 7
    Wewo

25 ročný muž

@method nechci ani vediet, v najhorsom momentalne :D ale mal som nakupene Ripple ked stal 0.1, pred pumpom este :(
  7. 8
    Tomas

týpek, čo založil BIRDZ
    Bratislava

@wewo ktorý je najhorší momentálne? :D
  8. 9
    Obrvonjottr

30 ročný muž

ja som all in Stellar... myslel som si, že to pôjde pomerne rýchlo hore, ale asi nie a podľa toho ako padá dole Ripple, tak zrejme tak skoro ani nepôjde :D :(
  9. 10
    Wewo

25 ročný muž

@tomas v ltc a moc sa mu nechce teraz :D
  10. 11
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Už sa ti to neoplatí mineovať.... K otázkam vyššie ja mám tiež ripple ale kupoval som za 0,17 "už" a dalšie ako waves napr :D
  11. 12
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

tusim cely birdz vraza do kryptomien prachy :D
  12. 13
    Kevin

22 ročný chalan
    Košice

@wewo akonahle predas, pojde hore! :D ked nepredas, nebude sa mu chciet.
  13. 14
    Plutvonozceakrivozubky

23 ročné dievča
    Paralelny svet

Bitcoin ide cely do sraciek, radsej kupit nejaky altcoin a pockat kym to vzrastie. Ak chces minovat, tak si pozri na to najskor kalkulacku a zistis, ze by to trvalo mozno aj mesiace/roky ak to chces robit sam. Ak chces aj tak minovat tak odporucam jedine v pooloch.