Fórum pridal Kerrang, 7. 8. 2020 21:32 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bol si už tak naje- (slušne nacrnganý), že si sa ani nevedeli trafiť do postele a spali ste vonku, na lavičke pred domom alebo v

0
Kerrang

28 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

28 ročný muž

Áno
  2. 2
    Kerrang

28 ročný muž

Nie
  3. 3
    Kerrang

28 ročný muž

*alebo v predsieni na koberčeku ako psík? (hehe)
  4. 4
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Ani teda rozhodne neplanujem
  5. 5
    Kerrang

28 ročný muž

@slackerbitch prečo? (hehe) ...občas je dobré si vyhodiť z kopýtka (hehe)
  6. 6
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Myslim že nie ale raz na intraku ma našli na chodbe pred izbou bez kľúčov a tvrdila som že telefonujem kamoske (bez telefónu) (hehe) (?)
  7. 7
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

ale akoze ja nechapem, ja ked som u nas v dedine ....tak mna vypne ale zapne mi autopilota a dojdem domov a rano sa zobudim v posteli a nechapem ze co wtf ako kde kedy prečo :D
  8. 8
    Likju

25 ročný muž

Nikdy som nebol opitý.
  9. 9
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Už sa mi to stalo v 17tich...ked sme s kamošom vypili fľašu 0,7 vodky, " zabrzdili" plechovkou piva (behom pol hodiny) a následne kupili fľašu červeného vína, z ktorého som už našťastie nemala veľa, lebo sme ju asi ani nevedeli držať v ruke už... strašne som sa dogrcala a bolo mi príšerne... teraz by ma toto množstvo asi zabilo.
    Btw tu fľašu vodky sme kupovali s tým, že bude piť cela partia a nakoniec sme pili len my dvaja a takto to dopadlo...
  10. 10
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@lenkaska1 až ma trasie :D
  11. 11
    Nespiacakraska

30 ročná žena
    Doma

Ja by som aj domov trafila(ved potom som aj trafila),len sme si sadli s jednou babenkou na lavicku, ta mi trepala somariny a ja som na tej lavicke proste zaspala. :D :D :D A potom bola na mna nasrana, ze ju nepocuvam a spim ked mi nieco hovori. :D :D :D No co no... Som si zdriemla a isla som to dospat domov... (:
  12. 12
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

nikdy som sa neopil tak moc, aby som bol uplny netvor, ked som sa chcel vratit domov po vlastnych. celkovo nemam rad ozratych ludi, lepsie sa citim na dakej techno party. opiti ludia su kokoti.
  13. 13
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

Za mojich mladých, búrlivých čias som dosť holdoval alkoholu (piatky/soboty) :D . Raz som zaspal vonku na tráve pred TESCO pumpou a nejaký pán zavolal záchranku, lebo som bol už modrý vraj :D . Tak záchranka ma pekne doviezla domov o nejakej tretej ráno, stratil som vtedy aj fotoaparát a z mobilu mi ostalo torzo bez krytu a simkarty :D . Nič si nepamätám, ale mám ešte príjmový záznam od záchranky a z rozprávania mojej nasratej mamy :D . A to, že som párkrát zaspal v sede na gauči v obývačke vyzlečený na pol žrde ani nerátam :D . Môj brat zaspal v kúpeľni vo vani, na neho zatiaľ nemám :D .
  14. 14
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

No ako bez pomoci by sa mi to iste párkrát stalo, ale našťastie ma vždy niekto ponavigoval do postele :D raz som sa zaparkovala na stojan medzi bicykle a tam pospávala chvíľu, kým ma frajer neodviedol :D
  15. 15
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

a bohuzial som sa rozhodol stravit noc v bodliakoch a zihlave (sorry)
  16. 16
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Toto sa mi ešte nestalo veru, ale zažila som extrémne veľa iných ponižujúcich alkoholických zážitkov...
  17. 17
    Foxhound

tvári sa, že má 3 roky
    Neosolium

@patrixo Ujebávam sa, až mi pivo zabehlo :D
  18. 18
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

@foxhound a ja som na to dosiel az na treti den, ked som pri skusobni videl take vylezane miesto v zihlave a bodliakoch.. dovtedy som si lamal hlavu preco mam taku krvavu kozu a preco ma vsetko pali
  19. 19
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Nie ale je to môj tajný sen odkedy som najebaného tatka pred garážou zakrývala táčkami, aby ho nebolo vidno z ulice keď spal na zemi, mala som cca 10 rokov.
  20. 20
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Fakt nie, najhorsie som sa asi nadrbala v pohodli domova
  21. 21
    Elmsi

12 ročné dievča

To nie ale raz som sa tak zhulila ze som spala opreta o strom :D keď som sa zobudila a už som bola celkom OK zavolala som si taxík :D
  22. 22
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Opila som sa len raz v živote, keď som mala 18r. Čo sa pamätám tak, dogrcala som sa z tuzemského rumu, ale žeby som nevedela trafiť do postele to nie. Môj “čavo” ma tam vtedy odviedol. Ale ešte predtým mi umyl zuby a tvaricku. (:
  23. 23
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

@elmsi ja som vždy hovoril, že si cool :D
  24. 24
    Elmsi

12 ročné dievča

@feroborba najvác :D
  25. 25
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

Nie, ale raz sa mi stalo že som sa zobudila v kapsáčoch zmoknutá na nitku, keď som išla domov v noci nepršalo, bola letná noc, tak som premýšľala že ako sa mi to mohlo stať. Jeblo mi a šla som sa sprchovať oblečená? Počúrala som sa? Spadla som niekde do vody?
    Po týždni som sa o dilemu podelila s kamoškou ktorá ma opila a...
    keď som išla v tú noc taká opitá domov, požiadala som ju aby ma ostriekala záhradnou hadicou aby som vytriezvela
  26. 26
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    Severny pol

ne. ja mam taku zazracnu schopnost, ze sa proste dostanem domov, bodka. mozem byt kdekolvek, akokolvek rozjebany, vzdy sa zobudim doma. dokonca som obcas robieval aj to, ze ked som bol opity niekde v prdeli a nevedel som, ako mam ist domov, tak som proste pil este viac, len nech sa dostanem do tej teleportacnej fazy. a vzdy to zafungovalo.
  27. 28
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

nikdy :D a to sa mi zo niekoľkokrát stalo že si ani nepamätám ako som sa do svojej postele dostal. Proste nejaký autopilot alebo čo... a funguje aj po zmene bydliska (:
  28. 29
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Tiez mam chlastaciu teleportacnu schopnost, ktora uz bola spominana vyssie. Takze aj ked ledva drzim na nohach do postele sa nejakum zazrakom dostanem, sadnem na nejaky nocak aj ked nie som schopna precitat cestovny poriadok, vydedukujem spravny smer a nejak domov pridem :D
    Raz som sa ale dokazala ozrat tak, ze ma okamzite vyplo - akoze, prakticky som exla asi 3dl whisky a do 5 minut padla pod stol a celu noc nevedela o svete.
  29. 30
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

A plus si strasne vela pamatam aj v najhorsej opitosti kedy fakt nevidim a nestojim tak si na druhy den pamatam co sa dialo :D
  30. 31
    Kerrang

28 ročný muž

Ja čo som dopadol najhoršie, tak som zaspal na hajzloch s rukami preloženými na záchodovej doske, keď som aj grcal (hehe) ...raz až dáko po 4 hodinách som sa zdvihol a išiel na izbu a potom aj dáko do hodiny (hehe)
  31. 32
    Kerrang

28 ročný muž

Vonku som našťastie nespal, trafiť som vedel do postele, no to som sa len zvalil ako zrolovaný koberec do postele (hehe)
  32. 33
    Papver

24 ročné dievča

Stalo sa mi to iba raz a to som nevedela trafiť z baru domov, tak som sa do baru vrátila a s plačom zavolala otcovi, nech po mňa príde na aute a privedie ma domov, lebo ja to nedokážem.
  33. 34
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Bol som az zufaly, ked sa mi nedarilo dobrych 10 minut trafit kluc do zamku.. nakoniec som to vzdal, vratil sa za partiou a poziadal kamosa, nech mi odomkne dvere :D
  34. 35
    Kerrang

28 ročný muž

@nerwous15 (hehe) (hehe)
  35. 36
    Limitles

8 ročný chlapec

@olii xD
  36. 37
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Našťastie nie. Opitá nebývam
  37. 38
    Midnight

31 ročný muž
    čo to zase píše?!

nie, ale raz som bol tak opitý že som mal regulérne okno že ja som bol presvedčený že som padol do postele a spal, ale dozvedel som sa že v skutočnosti som stál nahý vo dverách kúpeľne a rozprával sa s babami vo vani asi hodinu, a rozprával im ako sa ich postavy v realite líšia od toho ako som si ich predstavoval =D

a pár rokov predtým som raz bol opitý tak že som sa zobudil doma, a absolútne som si nepamätal že som vôbec šiel domov, mal som pooškierané ruky (pravdepodobne ako som pri kráčaní po chodníku na zastávku strácal rovnováhu a oškieral sa o stenu domu), a keď som potom šiel ísť von, tak som vytiahol gate, a pozerám že hm... nejaké sú ovracané.