Fórum pridal Ajvim, 10. 1. 2018 15:17 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bolesť kolena a MR bez nálezu

0
Ajvim

37 ročná teta

Ahojte, mám problémy s ľavým kolenom a ortopéd ma poslal na MR a všetko vyzerá byt v norme, no ja aj v pokoji cítim bolesť vo vnútornej strane kolena a vonkajšej.Koleno nedokážem úplne zohnúť , ak sa o to pokúsim , cítim strašnú bolesť. Máte skusenosti ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Ja som mával, ale nie až také bolesti, keď som po dlhodobej malej záťaži zrazu veľmi zaťažil koleno, napr. pri ťažkej turistike. Potom som to dva týždne rozchádzal. Ale akonáhle som to rozchodil a koleno si zvyklo a už som ho pravideľne zaťažoval, tak bolesť prestala.
  2. 2
    Loveillumination

24 ročné dievča

ked to bude dlhsie pretrvavat tak urcite vystriedaj zopar lekarov dokym prides na to aky mas problem, ja som to s mojimi kolenami zanedbavala dost dlho, lebo mi lekarka povedala, ze ziadny problem, iba "potrebujem pohyb" a teraz to lutujem :I
  3. 3
    Slackerbitch

24 ročné dievča

Ja mam dodrbkanu klucnu kost a mri tiez nic neukazalo, nechapem :(
  4. 4
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Zájdi aj za fyzioterapeutom, nie len za ortopédom, možno je to problém oslabených svalov :)
  5. 5
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Ja mam skusenosti ze roky mozes chodit ortopedovy a povie ti ze tam nic nemas az najdes jednoho, ktory ta hned medzi dverami posle na operaciu a nemusi mat ani rtg ani mr...