Fórum pridal Christiano_301, 16. 7. 2019 19:33 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bolesť ramien, krčnej chrbtice

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Na ľavej strane ma to boli, pri bicepse. A dlhodobo mám problém s kŕčnou chrbticou,krk ma už necelé rok ma strašne boli. Predvčerom mám bolesť ramena. Keď dačo chytím ťažké neboli to,len vtedy,keď sa nato opieram,a keď chcem vyrovnať ruku. Čo to môže byť?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Necvicim, s ničoho nič toto prišlo predvčerom večer. Aj ruky ma niekedy bolia. Mali ste podobný problém? :)
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

To mas z roboty asi kamarat :(
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 z akej prosím ta. Veď máme dovolenku.
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Tak z dovolenky :(
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

@torpedo08 nerob si picu dobre? :)
  6. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Dobre :(
  7. 7
    Smartboy

22 ročný chalan
    ktorý je všetko, len nie smart

Dôvod ti tu nepovie asi nikto, môžeš to mať z nesprávneho držania tela, záťaže, nepomáha tomu ani klíma. Možno si len spal v divnej polohe a preto ťa to rameno bolí. Každopádne, odporúčam ti nájsť si v tvojom mieste fyzioterapeuta. Ja som si tiež našiel a mám už aj termín. Mám skoliózu ale nikdy som to neriešil, ale už 3.týždeň ma bolí istá časť chrbta, tak som si povedal že sakra, s týmto musím niečo robiť lebo to bude vekom naozaj horšie, presne tak ako ma všetci strašili a neveril som im :D Len takéto veci človekom pohnú a uvedomí si, že to treba riešiť. Podľa toho čo som sa dočítal, fyzioterapeut dokáže naozaj zázraky, Samozrejme, treba tomu venovať aj nejaký čas doma a nie len raz za čas u neho. Ale vedia nájsť príčinu a ukážu čo treba robiť pre "zrušenie" bolesti (nenapadá mi v tento moment lepšie slovo ako zrušenie :D )
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

No poviem ti, Chris, ze po tych chorobopisoch, co si tu daval, neznie velmi hodnoverne, ze by si ani raz nespomenul taketo strasne bolesti, ktore trvaju uz skoro rok :D
  9. 9
    Christiano_301

21 ročný chalan

@pubertslatinocelny a koho sa mám spytat? :) rodičia nevedia koho sa mám spytat ? :)
  10. 10
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@christiano_301 lekara
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi akého? Obvodného? Lieky nechcem brat
  12. 12
    Majmarad

36 ročný ujo

@torpedo08 :D
  13. 13
    Majmarad

36 ročný ujo

Asi takto https://www.youtube.com/watch?v=sB1lj1sLk3A
  14. 14
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

raz ma privedieš do hrobu :D
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino ??
  16. 16
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

sebareflexia kamo
  17. 17
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

keď nevieš za kým ísť, tak sa spýtaj obvodného lekára... ten ti povie za kým ísť
  18. 18
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

Navštívil by som lekára. Môže to byť aj niečo horšie... Takže lekára alebo napíš nejakému lekárovi na tejto stránke, keď tu samozrejme niekoho aj poznáš...
  19. 19
    Palec223

27 ročný muž

ako si napisal ... problem je ze necvicis ... zacni aspon hrazdu ... je to perfektny cvik na chrbticu ... ludia po roznych urazoch cvicia hrazdu a skombinuj to s plavanim
  20. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@palec223 neviem plávať