Fórum pridal Niklinka, 3. 4. 2011 19:09 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bolesť v ľavom boku

0
Niklinka

25 ročná žena
minulosť

Ahojte. Už asi druhý mesiac ma bolí ľavý bok. Akoby som ho mala udretý, ale nemám žiadnu modrinu. Myslela som si,že to je svalovica, ale že by trvala tak dlho? Nestalo sa Vám to už niekedy? Nechcem ísť k doktorovi a aby na mňa pozeral,že chodím pomaly s k
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Natashatko

24 ročné dievča
    neexistuje...

mňa tak bolel bok, keď som mala úplne obtiahnuté rifle a ešte aj opasok, tak pokial to aj ty tak nosíš, tak to je možno z toho :D ale inak to prejde zachvílu
  2. 2
    D170

28 ročná žena

toto by zaujímalo aj mňa, dočítala som sa, že pri tejto bolesti je ťažko určiť presnú príčinu, môže to byť hocijaký vnútorný orgán, takže toto by asi chcelo veľa vyšetrení a ja doktorov neznášam.<br />
    takže ak chceš vedieť presnú príčinu, neostáva ti nič iné, len začať chodiť po rôznych vyšetreniach.
  3. 3
    Matus123

17 ročný chalan
    Vráble

chod za DR.housom , ked niekoho boli bok tak nakoniec zisty ze bol znasilneny a podobne veci (thumbs) je to profik (rofl)
  4. 4
    Malasimi

23 ročné dievča
    ON STAGE

to ze nemas modrinu na kozi neznamena ze nemas modrinu vo vnutri ... mozes mat aj zapaleny sval ... skus si dat na to take tie kremy protizapalove, aj proti bolesti, rozhodne ti to neublizi, a keby sa to zhorsoval, alebo by to neprestavalo, ta urcite chod k lekarovi ...
  5. 5
    Niklinka

25 ročná žena
    minulosť

@natashatko jooj aj vtedy hehe :) ale mňa aj keď som bola v pyžame,naha,v trplákoch, stále :(
  6. 6
    Natashatko

24 ročné dievča
    neexistuje...

@niklinka tak ale pokial by to bolo z gatí, jasné že to chvílu bude bolieť :D
  7. 7
    Plutvonozceakrivozubky

21 ročné dievča
    Paralelny svet

napicu
  8. 8
    Birdz1

21 ročné dievča
    Кошице

Tak mňa tiež bolel bok síce pravý asi 2 mesiace, a v pondelok ma dorazil až som sa zosypala a až na ďalší den som išla ráno ku doktorke aj to z ťažkosťami lebo som ráno z postele nevedela vstať :-/ kde mi zistili žlčníkový záchvat a zlé pečeňové testy..
  9. 9
    Zipporah

30 ročná žena

nie, dva mesiace bolieť ľavý bok, nie, to choď k lekárovi, môžeš mať niečo vnútorné, aspoň usg si treba urobiť
  10. 10
    Hetfield

32 ročný muž
    Pakáreň

bacha na pecenku
  11. 11
    Somslavka

23 ročné dievča

@birdz1 lenže žlčník je len na pravje strane...<br />
  12. 12
    Flemi

29 ročná žena
    protipovodňová bariéra

to môže byť hocičo........k lekárovi a hneď
  13. 13
    Birdz1

21 ročné dievča
    Кошице

@somslavka veď som písala že mňa na pravej strane bolelo.. písala som iba svoju skúsenosť že také veci netreba podceňovať a ihneď k lekárovi..
  14. 14
    Plarika

27 ročná žena
    vo svete dažďového muža

Syfilis jednoznacne.. Co tak ist k obvndnemu lekarovi???
  15. 15
    Zipporah

30 ročná žena

pečienka? skôr slezina... a ak máš aj iné problémy, kožné napríklad, červené bodky... určite choď
  16. 16
    Sprejerka01

20 ročné dievča
    FUCK OFF

@birdz1 veľa piješ! :D
  17. 17
    Birdz1

21 ročné dievča
    Кошице

@sprejerka01 vidno že sa nepoznáme :D<br />
    .. v tomto svete je veľmi málo mladých ľudí čo nepije no ja patrím medzi nich, nevidím v tom žiaden význam sa opíjať a chlastať každý deň, alebo po víkendoch..
  18. 18
    Birdz1

21 ročné dievča
    Кошице

@sprejerka01 vidno že sa nepoznáme :D<br />
    .. v tomto svete je veľmi málo mladých ľudí čo nepije no ja patrím medzi nich, nevidím v tom žiaden význam sa opíjať a chlastať každý deň, alebo po víkendoch..
  19. 19
    Sprejerka01

20 ročné dievča
    FUCK OFF

@birdz1 ja som to myslela zo srandy koli tej pečeni vieš (hehe) neber si to osobne :D
  20. 20
    Birdz1

21 ročné dievča
    Кошице

@sprejerka01 rozumiem :) všetci si robia srandu s mojej pečene :D no ja to mám od silných liekov čo som brala pred rokom :-/
  21. 21
    Majalator

21 ročné dievča
    just smile to the world :)

hmm...mne hneď napadlo slepé črevo, ale však to hádam nie...
  22. 22
    Majalator

21 ročné dievča
    just smile to the world :)

hmm...mne hneď napadlo slepé črevo, ale však to hádam nie...
  23. 23
    Sprejerka01

20 ročné dievča
    FUCK OFF

@birdz1 aa nerobim si srandu (teda robim) ale nerobim si srandu z tvjoho zdravotneho stavu...ale z toho ako to vyzneli :)
  24. 24
    Luc.ka

34 ročná teta

slezina?
  25. 25
    Luc.ka

34 ročná teta

slezina?
  26. 26
    Luc.ka

34 ročná teta

inak tiež ma takto bolelo... neidentifikovaný orgán, ktorý sme s kamoškou familiárne pomenovali "silvia"... :D ani neviem, prečo :D<br />
    nebola to intenzívna bolesť, nijako ma to neobmedzovalo, ani mi to neznepríjemňovalo život, iba ma to občas tak tlmene bolelo. niekde nižšie od rebier a smerom na ľavú stranu.<br />
    a bola so s tým u lekárky, a neviem už presne, čo mi na to povedala, ale súviselo to s chrbtom (!) ochabnuté chrbtové svalstvo a s tým spojené nie zrovna ideálne držanie tela + dlhé sedenie.
  27. 27
    Niklinka

25 ročná žena
    minulosť

Mám ísť s tým k obvodnému lekárovi alebo k akému???<br />
    <br />
    @luc.ka môže byť, lebo sa príšerne hrbím :D <br />
  28. 28
    Luc.ka

34 ročná teta

@niklinka ja som bola u obvodnej. potom ma to nejako prestalo bolievať... ale tak niekedy v tom čase som začala chodiť na jógu, dosť pomôže, už len pri tom hrbení sa :)<br />
    ale určite choď, pri najhoršom ti povie to, čo mne. aspoň budeš pokojnejšia, keď budeš vedieť, že to nie je nič vážnejšie :)
  29. 29
    Niklinka

25 ročná žena
    minulosť

@luc.ka moc ďakujem :)<br />
  30. 30
    Natuska6262

25 ročná žena
    vo svojej bublinke

ja detto ,tiež ma bolí neskutočne ľavý bok ,až tam pod rebrami,až na chrbáte kdesi ,ani nemôžem na nom spávať ,a to ma bolí posledné tri dni ...až tam dole ma to bolí všetko úplne ,už aj na dotyk ...tiež neviem ,čo to môže byť