Fórum pridal Christiano_301, 13. 8. 2019 10:14 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bolesť v pľúcach?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Neska ráno som vstal a nato som bol pozorný,že keď dačo ťažké zdvihnem,tak ma tam zabolí pri pľúcach, a celé.A keď beriem veľký nádych aj vtedy ma tam bolí.Alergologička mi dala spirometriu,čo som musel do seba vzdichať to do seba,a nepodarilo sa ani raz.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Čo to môže byť? Dakedy ma dusí, ale beriem lieky zodac. Mal som hnačku, a obvodná mi predpísala taký liek, čo môže vyvolieť astmu, ale nedal som si to. Čo toto môže byť? Nenamáhal som sa včera ani neska, a z ničoho nič ma tam začalo bolieť. O týždeň idem na kontrolu. Iba vtedy bolí keď dačo dvíham. Čo toto môže byť podľa vás? :)
  2. 2
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Lenže niektorí (väčšina) z nás tu na Birdzi nie sme lekári a čítať názory od kohokoľvek na nete ohľadom zdravia je dosť sebadeštruktívne a neefektívne :/
  3. 3
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ale teda ja mám občas problém zo silnou bolesťou pri srdci pri nádychu, je to vraj nerv od chrbtice...
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi aj chrbtica ma boli dakedy ale toto je taký bolesť pri pľúcach, kiežby som mal svalovicu a nemám mat z čoho. A to je zvláštne.
  5. 5
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Takmer určite to nič vážne nebude, v každom prípade sa prosím obracaj len na lekárov a nie na ľudí na internete:)
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi vieš radšej sa obrátim na Vás než na lekárov lebo tí povedia to nič nieje. Áno som hypochonder ale to došlo nečakane ta bolesť.
  7. 7
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Ja by som tiež lekárom vo všetkom neverila, tomu rozumiem :( Ale napriek tomu sa skús na ich názor vo väčšine prípadov spoľahnúť, určite to bude lepšie, ako spoľahnúť sa na názor ľudí na internete.
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi len hádam to nebude nič vážne
  9. 9
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Ty ked dostanes defekt na aute tak si nahrany
  10. 10
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ked trolis tak si aspon zisti podrobnosti...
    A ked ta aj naozaj picha v plucach, tak mas najskor krivu chrbticu....
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino netrolim!
  12. 12
    Majmarad

36 ročný ujo

:D
  13. 13
    Dwarvax

32 ročný muž

Podla mna sa ti tvoje snazi naznacit, ze uz stacilo, ze uz to nikoho nebavi. Proste si najdi lepsiu zabavu.
  14. 14
    Dwarvax

32 ročný muž

@13 ...sa ti tvoje telo snazi...
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@dwarvax toto nieje zábava.
  16. 16
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Christiano, mne zase vŕzgajú kĺby. Bol som sa opýtať doktora, čo toto môže byť? A on že no nič, to už ste v piči... Tak neviem, čo teraz mám robiť.
  17. 17
    Gramofón

16 ročný chalan

To je príznak rakoviny pľúc. Máš už len pár mesiacov života. Nemal si toľko fajčiť...
  18. 19
    Dwarvax

32 ročný muž

no prave, ze to nie je zabava. ved presne to som pisal. :P
  19. 21
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

no... presne komenty ako gramofon som mala mysli...
  20. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi nefajcim vôbec.
  21. 23
    Patriska

hrá sa, že má 1 rok

To máš za to ze nefajčís
  22. 24
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

ahoj, pravdepodobne mas vela vapnika a na tvojich rebrach vtedy vznikaju take vycnelky ktore narazaju do vnutornych organov a boli to, hlavne ked sa namahas (nieco dvihas alebo napinas svaly) neni to nic vazne len sa ti asi zle stiepy vapnik. Niekedy je to potrebne vyoperovat lebo to moze narusit aj miechu a potom mozes ochrnut. je potrebne MR hrudnika ake je to vazne na rontgene nic neuvidis.
  23. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer z ničoho nič to prišlo na mne
  24. 26
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

http://birdz.sk/forum/velke-uzdravovacie-zazraky-vstup-zdarma-pridte-sa-pozriet/187435-tema.html/
  25. 27
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Ako hovorim, musis ist na magneticku rezonanciu chod sa objednat k doktorke. ak ti to narusi nejaky organ moze to byt vazne. ved to ze to znicoho nic pride, moj brat to mal tiez a museli mu to vyoperovat.
  26. 28
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 chystám sa :)
  27. 29
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer ale čo vyoperovať? Nechápem.
  28. 30
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Ved si precitaj boze co som pisal. Deje sa to ked sa ti zle stiepy vapnik v tele a na rebrach ti z vnutra narastu take hrbolceky ktore ta potom bolia ked napinas svaly napr. zdvihnes neico tazke. moj brat to mal prisaham moze to byt vazne chod na magneticku rezonanciu!
  29. 31
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@christiano_301 mozog si daj vyoperovat
  30. 32
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Nepocuvaj @31 on si z teba robi srandu lebo si mysli ze si hlupy ale ja viem ze ty mas ven vela problemov v zivote a musis to nejako ventilovat. snad ti pomozu moje rady.
  31. 33
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

(thumbs)
  32. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer no teraz si ma nepotešil
  33. 35
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Musíš vymeniť vzduch v pľúcach. Videl som vo filme Blbý a blbší ako sa to robí? Zlý vzduch von, dobrý dnu. :D
  34. 36
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@gnomeslayer má pravdu, môže ísť o tzv. vápnikové kamene. Ale nemusíš sa báť, rieši sa to operačne, príp. prefukovaním cez cievku. Je to nepríjemné, ale vydržíš :)
  35. 38
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka aké vápnikové kamene? To som ešte nepočul. CT vyšetrenie ukáže že čo to je?
  36. 39
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 CT alebo MR, ale skor magneticka rezonancia. staci ist za obvodnou zajtra nch ti vypise listok, urcite chod za to nic nedas.
  37. 40
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Jj ale choď radšej rýchlo, bo keď sa to začnú uvoľňovať, už to bude zlé