Fórum pridal Anonymka001, 9. 7. 2017 17:27 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bolí prepichnutie ucha?

0
Anonymka001

17 ročné dievča

Ahojte. Mala som od malička prepichnuté uši, no už mi to zarástlo, keďže som nenosila náušnice. Teraz by som si ich chcela dať prestreliť na tom istom mieste, kde už boli. Chcem sa spýtať, či to bolí alebo tečie krv? :P
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

boli trosku ano, ale usi nie su nic hrozne. radsej si daj prepichnut ako prestrelit, lepsie sa to hoji

a krv obcas je, obcas nie je (ja som tak mala, za inych povedat neviem)
  2. 2
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Nebolí nijak hrozne, ihlou som mala aj ja prepichnuté a aj sa mi to fajnovo zahojilo :)
  3. 3
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

ja som mala aj prepichnute aj prestrelene a pohode šecko, ani nebolelo, ani krv nešla :)
  4. 4
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

Pochopitelne ano, asi ako odber krvi, ale skor menej.

Mam po 5 nausnic v kazdom lalociku a prepichnutych som mala mozno dvakrat tolko, a su take body na lalociku, kde proste nie je citit vobec nic.

A dobra rada, nedavaj si to robit spinavou nechutnou barbarskou nastrelovacou pistolou.
    A ani u lekara.. Moja mamka je detska lekarka, cely zivot picha usi a aj tak to nevie a nechce si dat poradit :D
  5. 5
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

mna to bolelo o dosť menej ako odber krvi .. :) fakt len také malé pichnutie a krv ide tak normálne.. :)
  6. 6
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Prestrelenie neboli vobec. Akurat ked sa to hoji a je to plne hnisu tak to trochu stipe.