Fórum pridal Ancika2005, 11. 8. 2019 01:10 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Boli ste si vždy istí svojou sexuálnou orientáciou?

0
Ancika2005

27 ročná žena

Máte za sebou nejake experimenty alebo ste nad nimi premyslali? Kedy ste sa o svojej sexualnej orientacii na 100% presvedcili?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Na 100% si nie som istá ničím, svojou orientáciou už vôbec :)
  2. 2
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

No, premýšľala som nad tým ako každý človek žijúci v súčasnej modernej spoločnosti, ale došla som akurát tak k tomu, že si som istá na 100%. Takže ja to mäm ľahké. Aj keď sa to môže zmeniť počas života ako napr. pri Michalovi Dočolomanskom.
  3. 3
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

JJ po rokoch experimentovania som zistil že som vlastne asexuál.
    ... alebo som len moc lenivy na to mávať sex.
  4. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Jj omylom sa mi podarilo jebat mrtvolu, deti, psa, kona, barana, kozu, chlapa ale uz som si isty ze som asexual :)
  5. 5
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Ak sa ráta aj to že som v škôlke nechápala čo sa ženám má na chlapoch páčiť lebo sú všetci rovnakí na rozdiel od žien ktoré sa furt inak maľujú inak obliekajú alebo učešú... :D takže asi vtedy som pochybovala :D
  6. 6
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nebol (: zacalo to babami a skoncilo to priatelom (: (hehe)
  7. 7
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

To, že nie som hetero som zistila až keď som začala mať crush na jednu herečku, keď som ju prvýkrát videla v jednom filme. Dovtedy som si bola istá, že som len na chlapov.
  8. 8
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Akosi sa to zmenilo, ked som zila v prahe a stale sa mi to akoby stupnovalo, ze ta intenzita , hlavne ta dusevna k rovnakemu pohlaviu je vacsia a citim sa tak lepsie , sebavedomejsie, ale zaroven nervoznejsie ked som vonku s babou.
  9. 9
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

neriesila som to nejako a predsa len sa ma nikto medzi recou nepytal na moju orientaciu, tak som sa ani ja seba explicitne nepytala

ked som sa v utlom veku z uvodnej sceny Casanovu dozvedela, ze niektorym muzom sa pacia muzi a niektorym zenam zeny, tak som to brala, ze aha jasne, makes sense

a ked sa ma o 10 rokov na to explicitne spytal niekto, ze co a ako, tak som usudila, ze ok, som bisexualka, a bolo
  10. 10
    Majmarad

36 ročný ujo

Už v škôlke som o tom určite vedel, a vedeli to aj iní :D
  11. 12
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Tak ako dieta som nad tým vobec neuvazovala, no prislo mi prirodzene, ze dievcata su proste vždy na chlapcov, tak som to brala ako samozrejmost. Len viem, ze tak do 10 rokov som sa ovela radsej hravala s chlapcami. Kedze mi prislo, ze ich hry su omnoho napinavejsie, zaujimavejsie... Aj moj najlepsi kamarat bol chlapec, dali sme si aj pusu, hravali sa spolu každý den, dávali si valentinky, posielali pohladnice... Hravali som sa často s autickami... Ked sme isli do ŠVP, tak som sa učitelky pytala, ci by sme mohli spolu spat na izbe. Odmietla :D

ALE. Velmi dlhu dobu mi prisli krajsie dievcata. Napr tie z telenoviel s nadhernymi dlhymi vlasmi, krásnými satami, přenádhernou tvarou... A tak to asi stale je. Keby som mala z nějakého filmu/serialu vybrat najkrajsiu postavu, bola by to istoskoro vzdy zena :D

Avšak fyzicky kontakt so zenami ma odpudzuje, s muzmi pritahuje a zostalo mi aj to, ze mam bližší vsatah ku kamaratom, ako ku kamaratkam. Viac im doverujem, lepsie sa im dokazem zverit, proste mam pocit, ze muzi su lepsi nez zeny a to som sama zena. A tiez připadám si pri nich akasi ina, lepsia. Teda nie ze by som nemala aj velmi dobre kamaratky, ale tak nejak viac ma to taha k muzom. Teda... Okrem obdobia puberty, vtedy boli chalani vacsinou strasni :/
  12. 13
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Zase cely životopis som tu napisala :D
  13. 14
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Asi do 18-19 rokov som si myslela ze sa mi pacia AJ dievcata aj ked menej, no teoreticky som si vedela predstavit s nejakou byt. Cisto sexualne som si to myslela este kusok dlhsie, mala som dve dievcata ale bolo to nic moc proste vobec to nebolo ono.
    A po cca 24 ked sa mi asi nejak znovuvzburili hormony a zistila som aki vselijaki chlapi existuju a ake je to ich mat som si na 1000000% ista ze fakt sa mi dievcata nepacia vobec nijako, dokonca mam trocha problem s vacsinou vychadzat aj kamaratsky.. a chlapci sa mi pacia strasne strasne vela vo vsetkych ohladoch :D:D
  14. 15
    Alex458

22 ročné dievča

Ja som si nikdy nepredstavovala, že by som bola s dievčaťom abo tak. Vždy to boli chlapci. Ako povedala som často, o nejakej herečke abo tak, že je pekná, ale obdivovala som ju čisto z toho uhla že "ej, tak by som chcela aj ja vyzerať". Takže u mňa to bolo 100% takmer odjakživa.
  15. 16
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Veľakrát som nad tým rozmýšľala.. Prvýkrát už na ZŠ.. Ale po čase vždy prišiel chalan, ktorý ma z toho "vyliečil" a teraz som si už viacmenej istá, že som hetero.. Aj keď sa mi po fyzickej stránke veľmi páčia baby, nepritahuju ma sexuálne ani inak.
  16. 17
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

"S chalanmi vychádzam lepšie, chalani neintrigujú, neriešia také sprostosti, mám omnoho viac mužských kamošov" toto som už počul snáď od 5671 rôznych žien :D

No na druhú stranu sa tu potom objavujú vyjadrenia ako: všetci muži sú rovnakí, ide im len o jedno a to isté, bla bla...

Tak si už vyberte teda (:
    A nie, týmto komentárom nenarážam na nikoho konkrétneho. Myslím to skôr všeobecne. Rovnako tak nechcem vyrývať a hádať sa. Peace! n_n
  17. 18
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

jedna z mála vecí v ktorej som si 100% istý
  18. 19
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@salora no hej ale podvedome ťa muži zrejme pritahovali aj predtým či sa ti náhle jedného dňa prestali páčiť ženy? bolo bežne že homosexuali boli ženatí a mali aj deti ako napr Dočolomanský
  19. 20
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Pochybujem iba o tom, ci som vobec schopna pocitovat taku tu standardnu pritazlivost. Lebo si myslim, ze sa mi to mozno zopar krat stalo ale ked to niekto opisuje, tak aj tak tapam :D

Ale inak som si velmi ista, je to tak 60:40 zeny:muzi, mierne fluktuacie obcas + rozne veci medzi (androgynne bytostky rozneho typu vedia byt mega cute).

Na tomto ma dost matu ine veci, nez presne urcenie, kto sa mi paci a s kym si viem predstavit byt, to mam poriesene uz dlho. Asi od vzdy som vedela, ze som bi.
  20. 21
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ano, som, aj ked lepšie by bolo už asi dožiť tento život ako asexuál, nechcieť nikoho.
  21. 22
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Tiež mam veľké sklony k asexualovi. AJ napriek tomu že mam stabilny vzťah a všetko je super.
    Keby sa život zopakoval tak by som to dožila s niekym ako ja (: je to fakt zaujímavé lebo za mládi som vystriedala xy partnerov a nakoniec to takto dopadlo :D
  22. 23
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Začala som inklinovat aj k ženám už na základnej, keď som akosi často premýšľala nad tým, že sa chcem bozkávať s jednou kamoškou,ale vtedy som ešte nebola v obraze o sexualite takže som to neriešila.. Az ptm na začiatku strednej keď už prišli nejaké tie bozkávačky s babami som si uvedomila ze hmm, toto sa mi akosi neprestalo páčiť, asi v tom niečo bude :D a tak som sa v 16ich vyhlásila za bisexuálku a dodnes to tak je.. Mala som vzťah s dvoma babami, plus @mayben ma ošálila :P
  23. 24
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

podobne, sú pekné aj dievčatá, ale sexuálne ma vždy priťahovali chlapci :D
  24. 25
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@firestorm presne s tou prvou vetou aj ja suhlasim! A nie, mojim kamaratom zdaleka nejde len o jedno. Už len minimálně preto, ze su to hlboko veriaci krestania vacsinou. Zalezi v akej spolocnosti sa člověk pohybuje, aku spolocnost vyhladava. A je pravda, ze ani moje kamaratky neintriguju, neohovaraju, neriesia blbosti. To je take skatulkovanie. Vždy sa najdu aj taki aj taki ludia, zalezi len na tom, koho si k sebe pustime a koho nie:)
  25. 26
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Na vyske som mala take experimentalne obdobie, vselico sa dialo :D ale potom som zistila, ze take tie spravne “vibes” mam iba ked som s muzom, aj sex je pre mna pocitovo “pravy” iba ked je s muzom (so zenou som vsetko brala iba ako take maznanie) + absolutne si neviem si predstavit mat vztah s nijakou zenou, takze jo, som stopro hetero :D (aj ked vzdy sa rada pokocham zenskou krasou, ale len v cisto estetickom zmysle) :)
  26. 27
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

odjakživa som hetero, nebolo nad čím premýšľať vždy ma priťahovali iba dievčatá
  27. 28
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

Bol som si, som a vždy si budem 100% istý svojou orientáciou. Tu niet o čom debatovať.
  28. 29
    Mimi89

30 ročná žena
    v rozprávke... :)

Vzdy som si bola ista (thumbs) a niekedy az moc
  29. 30
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

ja som si začala byť istá až v okamihu, keď som to začala nazývať "ja vlastne neviem a je mi to asi jedno" :D
  30. 31
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

vždy som inklinoval k jednému pohlaviu aj keď som sa dlhý čas, až do strednej, presviedčal že som heterosexuál lebo sa to považovalo za normálne. + náboženstvo a sprostosti.

Preto som aj nerozumel keď mi ľudia kričali po meste do buzien keď som sa sám presviedčal, že to tak nie je. Ale nejak sa to prejavilo asi aj navonok
  31. 32
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Samozrejme že áno.
    Aj keď gayovia asi majú lepšiu komunikáciu aj nadväzovanie kontaktov v kamarátskom duchu.
    S babami je to jedna hrôza, katastrofa.
  32. 33
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Tak ja som sa nikdy netajil tým, že mám jemne bi sklony, ale zatiaľ som ešte nenašiel chlapa, ktorý by mi za to stál :D
  33. 34
    Kerrang

27 ročný muž

Tak istý som si aj bol tým, že sa mi páčia baby, no počas skorej puberty som viac bol taký skôr asexuál ...nie ako teraz, kedy by som babám oblizoval nohy jak sa mi páčia a mám ich rád (hehe) ...tak človek sa mení, hoci v 15, 16-tich to bolo iné a mne vôbec nechýbala baba a proste len s kamarátmi som si vystačil, že sme si len rozumeli a ako partia sa stretávali
  34. 35
    Kerrang

27 ročný muž

Asi som sa vtedy nejako hľadal a nejak by mi vtedy bola baba len na obtiaž.. (hehe)
  35. 36
    Wewo

26 ročný muž

Tak ze som bi viem uz dost dlho, ale je to cca tak, ze sa mi paci povedzme 7 z 10 priemerne atraktivnych zien, ale asi tak jeden z tisic (priemerne atraktivnych) muzov. Som proste natolko vyberavy ze za cely zivot som osobne stretol tak max. troch muzov o ktorych som mohol povedat ze ma pritahuju.

Takze ak sa to da do pomeru, tak som povedzme 95% hetero aj tak :D
  36. 37
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

V jeden moment keď som mala asi 14 som stretla také krásne dievča, že som o svojej orientácii celkom zapochybovala..ale svojou hetero orientáciou som si istá :D aj keď ženskou krásou sa vždy rada pokochám a aj radšej fotím ženy
  37. 38
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

@firestorm neviem, ci ma zmysel na teba reagovat, ale chapem to spravne, ze milujes zovseobecnovanie a preto si vsetky zeny vseobecne maju vybrat, ktore zovseobecnovanie o muzoch budu pouzivat?
  38. 39
    Limitles

7 ročný chlapec

Mňa nepriťahuje takmer nik.....
  39. 40
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

koľko veľa ľudí asexuálov, hm :D
    ja sa svojou asexualitou netajím asi od 12 rokov (čo bolo obdobie, kedy človek môjho typu začne skúmať svoju intimitu) ale čoraz viac sa mi potvrdzuje, že asexualita nie je orientácia par excellence, ale je to len umiestnenie človeka na určitej škále intenzity intímneho prežívania (ktorá sa ale míňa so škálou sexuálnej orientácie). takže podľa mňa je úplne bežné, ak je človek hetero asexual, tzn. páči sa mu opačné pohlavie, ale nechce s ním sex, ale sa len bozkávať. napríklad.
    mne v tejto oblasti bolo vždy jasné, že síce sex nepotrebujem a preto nevyhľadávam, ale čo sa týka príťažlivosti, som určite hetero. môj problém bol, že mi bolo celkom prirodzené pozrieť sa na nejakú babu a mať v hlave niečo ako "keby som chlap, tak by som si dal povedať." predstava dvoch báb (z čoho jedna by som bola eventuelne ja), sa mi ale ani trochu nepozdávala. chvíľu mi trvalo uvedomiť si, že u mňa nie je problém orientácia ako taká, ale gender. takže teraz viem takmer na 100% povedať, že vnímajúc sa ako cis žena, páčia sa mi muži, vnímajúc sa ako trans muž, páčia sa mi ženy, takže v každom prípade heteroromantic ace (aké drsné pomenovania už na to máme :D )
  40. 41
    Bebekex

26 ročná žena

doteraz neviem uplne a asi to ani nebudem zistovat.je to chaos
  41. 42
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@hetfield práve že to prišlo ako blesk z jasného neba (: (hehe)
  42. 43
    Dwarvax

32 ročný muž

Vzdy ma fascinoval tento (aspon zdanlivo) rozdielny pristup medzi muzmi a zenami. Ze s tym zeny casto nemaju problem experimentovat alebo sa o tom len menej boja hovorit? :)
  43. 44
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@dwarvax myslim, ze skor to druhe (hehe) udajne 9 z 10 chalanov ma homo skusenost s inym chalanom ale len 1 z 10 to prizna (: (hehe)
  44. 45
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@salora to je podla mna dost prehnané číslo,ženy majú určite bližšie k takémuto experimentovaniu
  45. 46
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@hetfield nemyslim... dlhsiu dobu to uz sice nesledujem ale svojho casu som sledoval a to bolil vysledky oficialnych statistik odbornikov, sexuologov, psychologov a pod. (hehe)
  46. 47
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@salora ak to bol Kinseyho výskum tak ten by som bral s dost velkou rezervou
  47. 48
    Salora

tvári sa, že má 3 roky

@hetfield neusim... ale pisem o viacerych statistikach (hehe) v podstate je to ale jedno... tak ci tak to minimum chalanov prizna, aj ked to maju za sebou (:
  48. 49
    Dwarvax

32 ročný muž

@salora tomu sa mi uplne nechce verit, ze 9 z 10. ako keby to bolo tak, 4 z 10, tak to by som este mozno bral, ze tomu sa da verit, ale 9 z 10 je IMHO naozaj too much. :)
  49. 50
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Nie, do 14 som verila, ze som lesbicka :D
  50. 51
    Magoriáš

28 ročný muž

Ja som napríklad dosť submisívny cuckold
  51. 52
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

Ano, vzdy som si bola ista, ze som hetero. Neviem si predstavit, ze by som nieco mala mat so zenou, v ziadnom ohlade.. hell nope.
  52. 53
    Samtord

27 ročný muž
    Kalinovo

Áno.
    Ciciny nemám rád, samozrejme okrem svojej. :D
  53. 54
    Miraclegraphics

23 ročné dievča
    žijem

Bola som si ista ze som hetero, dokial som nestretla baby, ku ktorym ma to fakt tahalo :) z oboch som bola rovanko hotova i ked z toho nakoniec nic nebolo :) tak som asi otvorena vsetkemu :)