Fórum pridal Azizi, 9. 6. 2019 15:07 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bolo si už pozvané na svadobnú hostinu?

0
Azizi

hrá sa, že má 2 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ja som bola prvý krát na svadobnej hostine pred 2 rokmi. Predtým som len raz dostala oznámenie o obrade, ktorý bol verejný. No a celé to bolo nádherné, ako z rozprávky. Boli sme na hrade Červený Kameň:)
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Raz som bolo sesternici na svadbe jaaaj a vlastne este aj na svadbe rodicov :D takze som hlasoval zle :( aj ked neviem no ta hostina sa konala u nas doma tak neviem ci som bol pozvany vlastne (hehe) (:
  3. 3
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ale viem o tom, že veľa ľudí chodieva na svadby celkom často, tak som bola zvedavá, ako to máte vy. Ja som bola teda raz za celých 30 rokov, ale bolo to vážne krásne, úžasný zážitok. Taká hradná hostina, aj kapela tam bola, herci, všetky tie drobnosti, hry, výzdoba, ...Do najmenšieho detailu premyslené a prenádherné, rozprávkové:)
  4. 4
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Ešte ako dieťa, takže velmi si to nepamätám. Neviem ani koľkokrát som na takej svadbe bola
  5. 5
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Nn lebo sa bali ze by som vsetko zjedol
  6. 6
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Tiež len ako decko veľakrát. Osobne bez rodičov som pozvaná ešte nebola :(
  7. 7
    Koprdil

26 ročný muž
    Bratislava

Ak nepocitam svoju vlastnu svatbu, tak len raz. :)
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Jj, celkom veľa ráz
  9. 9
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Ja budem zrejme čoskoro pozvané, a už teraz premýšľam ako sa z toho vykľuť. :D
  10. 10
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

a tento piatok idem na ďalšiu :)
  11. 11
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@koprdil tak to je taka velka vec, ze som tu moznost dala zvlast bez ohladu na ostatne okolnosti:)
  12. 12
    Majmarad

35 ročný ujo

Nikdy som nešiel, nemám rád spoločenské akcie s veľa ľuďmi.
  13. 13
    Fakecocacolazero

23 ročné dievča
    Malacky

Len pracovne :D
  14. 14
    Piotra

25 ročná žena
    Nikdykde

Bola som trom kolegyniam - z toho jedna svadba bola čisto maďarská, čo bol zážitok a bola to najlepšia svadba na akej som bola btw, hoci sme my tri ďalšie kolegyne nič celý čas nerozumeli :D A ešte dvom bratrancom, z toho jedna bola v Španielsku a druhá Bulharsku a obe, hlavne tá v Španielsku boli riadne muktikulti, takže super zážitky. :)
  15. 15
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Nebol som a ani take udalosti nevyhľadávam... moc ľudí, a neznášam oblek
  16. 16
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

presne 3x som bola na svadbe s hostinou :)
  17. 17
    Vreskot000

32 ročný muž

Vo februari som bol pozvany na svadbu,ale nie ma svadobnu hostinu. Svadba sa konala v prekrasnej kaplnke tamojsieho zrekonstruovaneho hradu a obrad celebrovali dvaja knazi. Na hostinu ako spominam som pozvany nebol. Odovzdal som moj dar,a neskor som odisiel prec. Ale bolo dobre