Fórum pridal Terezak, 25. 3. 2019 09:26 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Brigada v zahranici

0
Terezak

18 ročné dievča
Nitra

Ahojte, mate niekto skusenosti s brigadou v zahranici?Rada by som cez leto isla spoznat inu krajinu a popritom si nieco zarobit.Najlepsie by bolo bez agentury, len to asi treba potom znamosti, popripade poznate nejake skupiny kde by som sa dozvedela viac?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Cez Index Noslus teda nechceš?
  2. 2
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

work and travel si nepozerala? dost mojich spoluziacok bolo takto v USA a celkom si pochvalovali
  3. 3
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Pridavam sa k work and travel, bol som minule leto, ak chces dam info
  4. 4
    Trevor1994

77 ročný ujo

lenze WAT sa v podstate neda bez agentury
  5. 5
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@trevor1994 ou, som cital CEZ agentury a nie bez :D
  6. 6
    Terezak

18 ročné dievča
    Nitra

@thinkaboutjustice Ako kludne by mohla byt aj ta agentura, len aby som neskoncila uplne v minuse a dalo sa tomu verit
  7. 7
    Terezak

18 ročné dievča
    Nitra

Teraz som to tak letmo pozrela, no este nie som na vyske a to by bol asi problem
  8. 8
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@terezak s agenturami tam problem nie je, je dostatok overenych, s financiami je to horsie, ocakavat zarobok by som asi neocakaval, clovek twm vacsinou ide spoznat kulturu a cestovat popri praci, cize vacsinou skonci v minuse. S tou vyskou to asi bude problem, kszdopadne, urcite existuju aj nejake programy pre stredoskolakov, akurat v tom ti bude musiet poradit niekto iny
  9. 9
    Terezak

18 ročné dievča
    Nitra

@thinkaboutjustice skor by som teda chcela aj ten zarobok a stacilo by mi len vramci roboty viac jazyk zdokonalit a tak, ozaj skor bez tej agentury... je to zlozitejsie so strednou, viem, ale dakujem aj tak ;)