Fórum pridal Imosk, 15. 3. 2010 17:57 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Brušná chrípka

0
Imosk

19 ročný chalan
scourgeinspiration

No , ráno som zvracal , bolelo ma brucho , na záchode stále som bol tak sa išlo doktorke , dala my degan aby som nezvracal a predpísala nejaké tabletky .

Ale keď si dám trochu vody , džúsu alebo piškóty s čajom tak to hneď ide do záchoda , so
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

29 ročný muž
    Zatiaľ Bratislava

vydrz chvilu...ak sa ti to nezlepsi, tak ta poslu do nemocnice a budes na infuziach...lebo ked nemozes ani pit, tak to je dost vazny stav teda
  2. 2
    Pubertslatinocelny

29 ročný muž
    Zatiaľ Bratislava

a mozno skus tu "trochu" tekutin este zmensit - ze si das jeden glg povedzme a potom po par minutkach zase dalsi...mozno z toho grcat nebudes...uvidis. a radsej si lahni a nebud pri PC :)
  3. 3
    Qirqi

25 ročná žena
    *

džús nie.<br />
    len čistá voda a sucháre zo začiatku nech sa to stabilizuje.. veľa pi aby sa to vyplavilo.
  4. 4
    Qirqi

25 ročná žena
    *

ale nie naraz veľa, postupne*
  5. 5
    0mega1

10 ročný chlapec
    Divoký západ.

pi horky caj aby si nebol dehydrovany
  6. 6
    Imosk

19 ročný chalan
    scourgeinspiration

@pubertslatinocelny zvraciať už nie to prestalo po tom degane od doktorky ale dám si trochu vody a po 15 minútach musím ísť znova na záchod
  7. 7
    Pubertslatinocelny

29 ročný muž
    Zatiaľ Bratislava

na zachod srat? tak co uz no... srat pojdes aj ked nebudes pit, akurat sranim strasne sa dehydrujes, takze treba pit aspon potroškách... ked som mal salmonelozu, na infekcnom odporucali pit Santovku alebo Salvator ..tie mineralky :) ja som mal Salvator, celkom mi aj chutila ked som si zvykol na nu a spolubydla (teda na infekcnom na izbe co bol so mnou) mal zase Santovku. to nie je dolezite vobec :D ale som si na to spomenul, tak som to napisal :)
  8. 8
    Kaylee

8 ročné dievča

cakat do zajtra kym to prejde nic nejedz a skus si dat polievkovu lyzicu vyprchanej pepsi. pi tiez tak pomalicky a zajtra bude lepsie
  9. 9
    Foxhound

29 ročný muž

Voda + morská soľ robí zázraky. Črevná chrípka bolo asi to najhoršie čo som kedy zažil( Hore krkom tečúca hnedkastá slizká zmes krvy zmiešaná so žalúdočnou kyselinou, s jemne nasladlou príchuťou končiaca v hajzlovej mise). Radšej mať 5x zlomenú kľúčnu kosť, alebo iné kosti v tele, ako zažiť to znovu.
  10. 10
    Mata3

19 ročné dievča
    Somewhere over the rainbow

@foxhound ja som mala črevnú chrípku minulý týždeň, takže si to dokonale pamätám Grcajúci smajlík
  11. 11
    Lenush413

21 ročné dievča
    Piešťany

piškóty si nedávaj keď ti je zle:)..to ti bude ešte horšie...
  12. 12
    Strommen2428

25 ročný muž

inač si silny keď vladzeš byť za pc ....lebo mne sa v takom stave okrem srania na zachode a ležania v posteli nechcelo nič ...vlastne aj na tom zachode som skoro spal :D
  13. 13
    Bress

23 ročný chalan
    Košice

to prejde, mna to preslo do dna a dal som si zivocisne uhlie, to mi na vsetko spojene zo zalutkom pomaha. Ja som mal pri tom teplotu a nebol som schopny nic robit tak sa cudujem ze si na pc
  14. 14
    Rimanka

26 ročná žena

minerálku po lyžičkách a/alebo čaj :) <br />
    a holt budeš pár dní diétovať :D<br />
    mne v tábore potom k minerálke pridali pomačganý banán :D :( <br />
  15. 15
    1maniak12

20 ročný chalan
    Bánovce nad Bebravou

Dobry den mám 16 rokov a od poobedia ma bolelo brucho bolo mi zle až večer o 10siatej som sa zvracial cez noc som spal asi tak hodinu zvracial som sa asi 8 rázi teraz ráno som si dal activiu na trávenie ta zatial u mna drži už 2 hodiny čo mám robiť dalej ?<br />
  16. 16
    1maniak12

20 ročný chalan
    Bánovce nad Bebravou

1maniak12, napíš koment!
  17. 17
    1maniak12

20 ročný chalan
    Bánovce nad Bebravou

1maniak12, napíš koment!