Fórum pridal Christiano_301, 2. 12. 2019 11:58 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bude z toho viac než kamarátstvo? (Viac v 1. komente)

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Bol som 2 krát na stretnutie s jednou babou. Prvé stretnutie bolo len objatie. Druhé stretnutie, chytiť sa za ruky, lebo jej bolo veľmi zima, objímal som ju stále. Chytil som ju za ramena. Ma nádherne oči, nádherne pery, úžasnú vôňu ma. Ďalej v 1. komente
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Chce byt somnou, takisto chcem byt s ňou. Teší sa na mna aj ja na ňu. Ma ma rada, aj ja ju. Nedávno sa rozišla s frajerom. Ako ju mám zbaliť, teda približovať sa k nej aby cítila že chcem od nej viac než kamarátstvo? Že aby cítila, že sa niečo rysuje medzi nami. Zachvíľku ma narodeniny čo jej mám kúpiť? Cim ju mám prekvapiť?
  2. 2
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

https://www.youtube.com/watch?v=f7FLFP6CGgs
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

Už tuší že chcem vzťah
  4. 4
    Wewo

26 ročný muž

ty kanec ako to robis :S
  5. 5
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

No ved ty musíš vedieť, čo má rada, čo by ju potešilo. Vymysli nejaký spoločný zážitok, kúp lístky na nejaký koncert, do divadla, len ju neber na kolotoči, to by nemdopadlo dobre.
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wewo zle to robím? Snažím ísť na ňu pomaly vieš. :) ale už tuší, že chcem od nej vzťah, mám jej povedať pravdu? Ako ju mám získať? :) poraďte prosím :)
  7. 7
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler nechodí na zábavy. Rozmýšľal som nad tým, že jej kúpim ružu a pozvem ju na pizzu.
  8. 8
    Yoss

28 ročný muž

Odprevaď ju domov, povedz jej, že sa ti páči a daj jej ľahkú pusu a potom hneď odíď.
  9. 9
    Christiano_301

21 ročný chalan

@yoss ona došla za mnou 2x. Teraz ja chcem ísť za ňou. Pusu kde? Na líce, alebo na pery
  10. 10
    Void

hrá sa, že má 0 rokov

Neváhaj a opri tu ženu o múr
    a vojdi do nej dnu
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@void nie som ty :)
  12. 12
    Yoss

28 ročný muž

Pusu na pery. Ružu jej nenos, to až neskôr, len ju to vystresuje, skôr nejakú malú vec pre potešenie. Inak to je zvláštne, že prišla 2x za tebou. Nebalí ona teba ? A inak, keď je tak čerstvo po rozchode, aby si nebol len chvíľková náplasť na dušu.
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@yoss čo tým myslíš že chvíľkova náplasť na dušu ?

Ona chcela prísť. A hovorila že nechce vzťah. Mám jej povedať pravdu ako toto celé vidím ja? Že ju veľmi chcem a že by som to s ňou skúsil?
  14. 14
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Ukaz jej svoje fora na birdzi, zarucene zvlhne
  15. 15
    Yoss

28 ročný muž

No tak potom ťa už zaradila do kategórie kamarát, keď ti povedala, že nechce vzťah. To žena nepovie mužovi, ktorý sa jej páči. Tento status už ťažko zmeníš a keď sa začneš správať "sexuálnejšie" tak hneď odíde.
  16. 16
    Goldenbeach

23 ročný chalan

Daj na nu kontakt, my jej ta vyhovorime :)
    Nezasluzis si dievci ked nevies byt uprimny a priamy, akoze dokedy ju chces balit? Kym sa nedostane z rozchodu a hodi ta do friendzony? Vlastne aj tak ta tam hodi (:
  17. 17
    Christiano_301

21 ročný chalan

@yoss mne nejde o sex!!!
  18. 18
    Christiano_301

21 ročný chalan

Len minule hovorila že nech nejdem von s dievčaťom lebo ma zabije :D
  19. 19
    Christiano_301

21 ročný chalan

Takze už začína žiarliť už je to fajn
  20. 20
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Mne pride trosku vyhrotene ked mi niekto po dvoch stretnutiach z ktorych vlastne nic nevyplynulo povie ze nech s niekym nejdem von lebo ma zabije, ale tak hlavne ze ty si z toho stastny... Vlastne, hodite sa k sebe, gratulujem Chris! (love)
  21. 21
    Lostinthedark

24 ročný chalan
    neoliberálny fašista

Milujte sa, ale nemnožte sa. Prosím.
  22. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@nespiacakraska ešte nemáš k čomu gratulovať.
  23. 23
    Kerrang

27 ročný muž

Kks, ty tu aj nás ďalekých dvadsiatníkov "natrieš", keď tu asi najviac fňukáš o tej babe, wtf (hehe) (?)
  24. 24
    Kerrang

27 ročný muž

Takto sa ti zadariť, ale každopadne rešpekt (hehe) :smile:
  25. 25
    Yoss

28 ročný muž

ja viem, ide ti o lásku, lenže tá prebieha na základe sexuálnej príťažlivosti medzi mužom a ženou...nemusíš mať sex o mesiac, pol roka, ba ani rok, to som nepovedal, ale vždy to k tomu smeruje
  26. 26
    Christiano_301

21 ročný chalan

@yoss ešte sme sa nebavili o sexe. Momentálne som jej povedal že čo chcem od nej ako to celé cítim
  27. 27
    Yoss

28 ročný muž

@christiano_301 tak potom daj vedieť
  28. 28
    Christiano_301

21 ročný chalan

@yoss dám jasne. Len sa bojim že ako zareaguje či bude chcieť to somnou skúsiť
  29. 29
    Marcello1111

31 ročný muž

kúp jej kytičku a pozvi na nejaky zákusok do cukrárne...to na začiatok úplne stačí....
  30. 30
    Christiano_301

21 ročný chalan

@marcello1111 bojim sa že ako zareaguje na moju správu. Napísal som jej že je milá dobrá zlata je iná ako ostatne baby. Že by som to s ňou skúsil. Obľúbil som ju vyzerá úžasne. Tie oči ma nádherne. Proste je veľmi dobre dievča. Toto som jej napísal.

Večer chce ísť von. Kúpim jej niečo.

Už odpísala, ze sa neda somnou len tak dokopy potrebuje čas
  31. 31
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

@christiano_301 ak je taka super, das mi na nu kontakt? :) dik
  32. 32
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@void nahodou volaco hovori. ja uz len doplnim: "kecaj, zvyšuj tlak"
  33. 33
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Len si daj pozor a nepopáľ sa.
  34. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddiculus som opatrný.
  35. 35
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

@riddler čo je zle na kolotočoch? (?)
  36. 36
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@petushiq18 krúti z nich hlavo!
  37. 37
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

@riddler preto sa to volá koloTOČ.. s tým treba počítať
  38. 38
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@petushiq18 A ked Chrisovi príde nevoľno a ovracia ju? To by nembolo dobré :( radšej nech ju zoberie na niečo, z čoho nebude krútiť hlavo ani črevo :D
  39. 39
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

@riddler a ona by jeho nemohla ogrcať? (?) čo ja viem, ja si viem predstaviť prvé rande na hodoch a kolotočoch je to originálne (hehe)