Fórum pridal Christiano_301, 6. 7. 2019 21:13 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Budem vôbec aj ja konečne šťastný?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Prežívam veľmi zle obdobie.Jedno sklamanie za druhé.Čo sa týka partnerských vzťahov,už 2 roky som sám.Pred rokom som stratil najlepšieho kamaráta,riešil som s dievčatami,len to nevyšlo dobre. Predsa nedám sa s každou jednou dokopy.Nemám nikoho,HELP prosím
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Karol ťa včera volal na kupko..išiel si? Ne..
    Milión ľudí ťa tu volalo von...tak čo teraz vyplakávaš? Sám si zato môžeš...

A vlastne načo sa obťažujem...aj tak si len troll..
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

A ako ti mame pomoct Chris ?
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

Nedarí sa mi nejakú zbalit, nie a nie. Mal som jednu priateľku ktorá mala nejaké zdravotné problémy, nemala postavu ako modelka, prijal som ju takú, aká bola, aj kvôli problémom, nesúdim nikoho, veď predsa sme ľudia a robíme chyby a z toho sa poučíme. Bola jedna na ktorú dodnes spomeniem, že či mi chýba? Ona bola moja prvá priateľka, je tomu už 5 rokov čo sme sa rozišli. Skúšal som to u nej neskôr, nechce ma už. Keď sa pozriem na našu spoločnú fotku čo mám v profile je mi smutno. Lebo ľutujem to, že som nebol s ňou častejšie. Teraz je to ťažké so ženami, keďže skoro každá je zadaná. Nechcem ženu na sex, ale na spoločný život.
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@firestorm nie som troll :) vieš ktovie či tu Karol nerobil len srandu? :)
  5. 5
    Christiano_301

21 ročný chalan

Nemám nikoho, vôbec nikoho na koho by som sa mohol obrátiť. Ja viem že ma Karol volal von kúpať sa, lenže vieš nepoznám ho a ani som s ním nepísal proste s cudzím ľuďom ist von o Kom nič neviem :)
  6. 6
    Sign

28 ročný muž

welcome to the worst nightmare of all, reality
  7. 7
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

A ako si chceš nájsť kamarátov, keď nechceš ísť von s cudzím človekom? :D a jj v 21 rokoch su určite všetky zadané..
  8. 8
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 vieš nieraz ste na mna hovorili že som troll, (až dodnes), tak ako mám Vám dôverovať keď VY nedôverujete mne, že som REAL a žiadny Troll
  9. 9
    Majmarad

36 ročný ujo

No toto je marha :D
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@sasi2680 už len tam začnime, nechoďme ďaleko :) VY mi hovoríte že som TROLL. Tak vôbec nemáte obavu že neprídem na stretko? :) keď mi vravíte všetci že som troll. :)
  11. 11
    Majmarad

36 ročný ujo

Milý Chris, ak chceš niečo zažiť, tak je občas potrebné spraviť niečo inak a z tej komfortnej zóny vyliezť. Prečo si sa nebol kúpať s Karolom? Lebo si griloval - a kto už len sám griluje? Pozri ak by všetko záležalo od toho akú máš partnerku a aký majetok, tak by sme boli šeci v rici. pravdou je že ľudia na základe veľa premenných súdia iných ľudí, ale ak sa nad tým zamyslíš ty môžeš mať druhých na saláme. Nauč sa žiť sám so sebou, až neskôr s druhými - už som ti to písal. Ak nemáš šťastie na ľudí, nemajú ťa v láske, alebo s tebou nechcú tráviť čas tak si ho užívaj sám. jebať na nich :D jednoducho ži, to ostatné príde
  12. 12
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad ako mám žiť sám? Neskutočne ma ťahá na koncerty, na zábavy, ako napríklad na Balaton sound. To je to, že si to neviem užívať sám keď idem na koncert bo tak.
  13. 13
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Volal som ťa na kupko, tešil som sa, že sa zabavíme, budeme kamoši, okukame nejaké ženské a úplne si ma odbil, vbc si sa reálne nechcel stretnúť, veľmi si ma sklamal...
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@antifunebracka vieš nieraz si na mns hovoril že som troll :) a neska som fakt mal grilovačku :) cez týždeň nemôžeš? Mám dovolenku
  15. 15
    Majmarad

36 ročný ujo

Prečo si nezrušil grilovačku??? Bola taká dôležitá v tvojom živote, aby ti zabránila spoznať aspoň jediného nového človeka.
  16. 16
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad áno lenže mne potrvá dokym začnem v ňom dôverovať že ozaj príde na to kúpalisko. Lebo nieraz som sa takto popálil. :)
  17. 17
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

http://www.reactiongifs.com/r/bnghd.gif
  18. 18
    Wewo

26 ročný muž

Karol ťa chce asi stretnúť predtým než umrieš na rakovinu mozgu ktorú ti už neraz diagnostikoval. A ešte pre ten hype :D

A akože sorry, ty ak nie si troll tak si neskutočne jebnutý. Koľko krát si nám tu už referoval tvoje smutné zážitky o kamošovi a bývalej a celkovo všetko čo si v @0 spomemul a chceš "help" ale máš úplne na piči všetko čo ti tu ľudia už celé mesiace (rok+?) radia a dokola to isté vyplakávanie.

Už ma vážne serieš s týmto. So ženami to vôbec nie je tak ťažké ak nie si zúfalý uplakaný looser tak už sa konečne uvedom že zmena musí začať od teba a kým to nepochopíš tak zbytočne derieš klávesnicu keď tu zakladáš fóra.
  19. 19
    Christiano_301

21 ročný chalan

@wewo no vidíš a už sme doma :) nieraz mi Karol diagnostikoval nejakú chorobu :) si myslel že sa smejem chorým a podobne :) a už sme doma :)
  20. 20
    Majmarad

36 ročný ujo

Chris, buď rád, že môžeš všetko, čo chceš, pretože ja pre zdravie nemôžem prakticky nič. Máš obrovskú výhodu keď si zdravý, ale pokiaľ to budeš brať ako samozrejmosť, tak si ju neuvedomíš. Ak by som chcel mať vzťah, tak musím najskôr na rande vytiahnuť svoj chorobopis, neskôr to, že bývam s rodičmi, nezarábam a nemám žiadny majetok a nakoniec aj to, že možno už nikdy nebudem môcť mať deti... Tak vidíš a napriek tomu všetkému je mi fajn :) Žijem, síce pre niekoho ,,povrchného,, život menejcenný, ale pre mňa je to ten naj život :) Tým ti nechcem hovoriť, aby si od života nežiadal viac, ale uvedom si, že všetko nejde hneď.
  21. 21
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Pocuj chris. Vacsinou ludia, ktori si dohodnu s niekym neznamym stretko maju aj zalozny plan v tej oblasti. Myslia, zeby karol isiel len tak niekolko xyz km len aby stretol teba? Nebud smiesny.
  22. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad ja viem ale že nemám priateľov, tak aspoň nech mám vztah na ktorú osobu môžem spoľahnúť. Keď nie vztah tak aspoň kamarát/ka. Ale že ani jedno to je už ťažšie. Vidím, že ty si horšie na tom, je mi to ľúto že nebudeš mat môcť deti. Ako si sa tým zmieril? Ja keď som V tvojom koži sa zbláznim fakt. A napriek tomu aké máš problémy ideš ďalej. Klobúk dole. :)
  23. 23
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@campino ja si myslim, ze on to myslel vazne a isiel by tam kvoli Krisovi. Sice je pravda, ze v nom sa vyznat neda, ale mam taky dojem.
  24. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino si myslíš že si robí prdel? Tak sme dvaja čo si to myslia ;) fakt nič v zlom nemám nič proti nemu, bozechran, pomáhal mi nieraz, poradil, ale aj robil so mna srandu :) a keď sa tam dostavim ktovie či ho tam stretnem.
  25. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi no ja mám zas iný pocit
  26. 26
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Tak ja ho poznam aj osobne, aj ked to uz bolo velmi davno. A mam pocit, ze nektore veci viem vycitit (ako napr to, ze som si bola ista, ze nie si jeho fejk). Druha vec je, ze si myslim, ze musel si byt takmer isty, ze do toho nepojdes (po tom vsetkom). V kazdom pripade sa v nom ale naozaj vyznat neda. A v realite mi sice prisiel v pohode, ale to co robi tu... :/
  27. 27
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi presne že musím byt s tým byt istý že do toho pôjdem nieže sa znova sklamem. A neľutujem sa že mám blbe obdobie len proste ako hovorí @Wewo neviem sa posunúť ďalej, proste Sám som toho neschopný. Potrebujem pomocnú ruku ktorá mi to dá lenže Sám to je Kurva ťažké ver či never. Sklamanie za sklamanie,
  28. 28
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi snažím sa v ľuďoch dôverovať ale keď Karol nieraz si myslel o mne že som fake tak ako mám ja v ňom dôverovať že príde na to stretnutie? Chápeš ma? Aspoň ty ma skús pochopiť
  29. 29
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 A neuvazoval si nad psychoterapiou?
  30. 30
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Hej no ja rozumiem tvojim obavam, urcite su opravnene. Zaroven si ale myslim, ze by prisiel. Ide skor o to, ci tebe stoji za to stretavat sa s niekym takym :/
  31. 31
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi s akým takým?
  32. 32
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi vieš čo som založil do hlavy? Budem to robiť čoho sa bojím, musím prekonať ten strach. Nemôže stále len prsat, musí vyjsť aj slnko
  33. 33
    Littlesecret69

12 ročné dievča

traged uplakany..nikto ťa za ruku vodiť nebude a ked si mysliš, že sa na niekoho prilepiš, tak si to vyhod z hlavy. nemáš pravo nikoho potápať svojou neschopnosťou
  34. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@littlesecret69 o čom vypravas? Nechápem ta teraz
  35. 35
    Campino

26 ročná žena

@azizi ale určite ratal s tym, že ak by neprišiel, tak tam nebude len tak sam kvasiť a že už si am dojedna ine stretko, ja to tak robim vždy :)
  36. 36
    Campino

26 ročná žena

nerobil si z teba prdel.
    poradim ti inu vec, ked nerozumieš dobre po slovensky, tak chod na madarsky portal.
  37. 37
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino presne to tak robím aj ja, len to nevyjde stále :)
  38. 38
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 niekym takym, kto ti bol schopny pisat take veci. To nemas ani stipku sebaucty? :/ o mne vsetci kamarati hovoria, ze nemam ziadnu sebauctu. Ale ja by som sa urcite s hocikym nestretla, nie este s clovekom, ktory by na mna akokolvek utocil, jedno ci zo srandy alebo ako.
  39. 39
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

A to s tym prekonavanim strachu je dobry napad. Tiez by som to chcela dokazat... Ale je to sialene narocne.
  40. 40
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi veď práve. Keď by som šiel s dievčaťom pohoda jahoda ale kto ma stále urážal a z ničoho nič sa prihlási tým, že chce ísť somnou na kupko, tu niečo smrdí :) čo chceš tým povedať? :)
  41. 41
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi a ako mám prekonať strach? Mám to robiť čoho sa najviac bojím ? Vyletieť do sveta sám? Byt samostatný?
  42. 42
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

daj si nejaku dobrotu a zabudnes na okolity svet
  43. 43
    Christiano_301

21 ročný chalan

@lukaso121 nemám v pláne začať fetovat :D
  44. 44
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 On by na tom stretku na teba nebol zly podla mna ani nic podobne, dokonca by ti to aj nieco mohlo dat. Ide skor o to, ze ak mas aspon nejaku hrdost, tak by si nad tm nemal ani uvazovat. Ale tak je to na tebe, kazdy sme ini, skor len som pisala aky by bol moj osobny postoj.

Ja som si presla troma fazami v zivote. Ked som bola dieta, vsetci mi robili zle, smiali sa mi a ja som ich aj tak chcela za kamaratov, no oni ma stale odmietali. Druha faza bola, ze som sa na kamaratstva vykaslala, prestala som sa snazit a zacala som si od ludi drzat odstup. Zila som len najblizsov rodinou a mojou drahou havinkou. Zazracne tovsak zacalo fungovat, ludia ma zacali respektovat, chcu byt so mnou v kontakte. No doteraz neviem ludom zacat viac doverovat, pustit si ich k sebe. Posledne asi 4 roky som si vsak zacala ludi k sebe viac pustat a mam niekolko velmi dobrych kamaratov, ktorych poznam vela rokov a viem, ze im mozem verit. Ale po skusenostiach z detstva mi trva naozaj vela rokov, kym danemu cloveku zacnem naozaj verit. A staci jedna chyba z jeho strany a ta dovera sa u mna strati. Preto tak trpim mimo domov, lebo si novych ludi k sebe len velmi tazko a dlho pustam.
  45. 45
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi hovoríš o mne? :) taký istý som bol v detstve ako ty :) aj keď som stratil najlepšieho kamaráta ja mu odpustim lebo ja nie som taký že by som sa s niekym hneval
  46. 46
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

d fak
  47. 47
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi prvá fáza: to iste som zažil čo ty, smiali sa mi ľudia, robili mi zle, ponižovali, sikanovali. Nikto nestal vedľa mna, všetci boli proti mne, bol som posledný. Ale aj napriek tomu, že mi robili zle, snažil som sa k ním približovať, no neúspešne. Robili si picu so mna neustále.
    Ja stále som hľadal priateľov vedľa seba, aby som sa necítil sám, mal aspoň niekoho vedľa seba. Doteraz sa ma pýtajú rodičia prečo nemám kamarátov, priateľku že kde je chyba. Keď som mal príležitosť v 15 tých začať zoznamovať sa s ľudmi, s dievčatami, si mlady, máš čas. Teraz keď už som dospelý rob čo chceš len nech už nájdi nejakú vedľa seba. Aj ja som žil s rodinou, nikde som nechodil, všade som s rodičmi chodil, na výlety, na koncerty, lenže v poslednej dobe chcú aby som bol samostatný ísť sám niekde nie s nimi, že aj oni majú svoj život aj ja, že ich mám nechať. Vieš ako sa cítim? Na nikoho sa nedá obrátiť už len na seba a sám trpim so samotou, sám sa cítim. Vieš aký blby pocit to je?? Neľutujem sa ale aj ja potrebujem vyjsť z domova a ísť sa zabaviť alebo tak chápeš? Ale nie sám lebo sám je to napicu. To je to že ma ľudia vôbec nerešpektujú a hlavne v robote. Robia si so mna srandu, picuju furt do mna kolegovia. Mna len vtedy hľadajú ľudia keď dačo potrebuju inak ma majú v pici. Keď som v depke, potrebujem poradiť si s kým si poradím? Jedine len s vami, nikoho nemám na koho by som mohol obrátiť chápete ma? Chápeš ma.
  48. 48
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

pravdepodobne nebudeš šťastný nikdy
  49. 49
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Budem terz trochu mimo temu, ale... Vidis, odkedy si sem dal svoju fotku, uz ti nikto aspon nepise, ze si troll. A ani ju nikto nezneuzil ani nic podobne. Dokonca ta vsetci velmi pochvalili, ako dobre vyzeras:) Skus si aj ty viac verit a nedaj ludom pocitit, ze budes s hocikym kamarat. Ako som ti pisala o tych mojich fazach... Tak az ked som to zacala brat s nadhladom a prestala sa snazit, ludia ma zrazu zacali respektovat (a trvalo este asi 8 rokov, kym ma vyslovene zacali vyhladavat, casto ma kontaktovat, je to dlhodoby proces). Dokonca som vtedy na zaciatku vdaka tomu mohla pomahat aj kamaratkam, ktore stale sikanovali. Ukaz ludom, ze aj ty mas svoju cenu... Vies kolko svin chodi po tomto svete? Ak si dobry clovek, vaz si to a urcite si to na tebe casom zacnu vazit aj ostatni. Netlac prilis na nic, lebo to ludia nemaju radi.
  50. 50
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi tak čo mám robiť so sebou?
  51. 51
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 Skús si prejsť hĺbkovým sebapoznávaním. Možno by ti k tomu mohla pomôcť napr. psychoterapia. Ja som si takým niečím za posledné 4 roky, hlavne niektoré obdobia, prešla (sama, kopu zápiskov, čítania...) a pomohlo mi to minimálne v tom, že viem, čo sú moje slabé vlastnosti a tie sa snažím (aspoň v kontakte s druhými) odstraňovať. Každé jedno dieťa, ktoré v detstve šikanujú, sa niečim výrazne odlišuje. To je treba si uvedomiť. Nie je to len o tom, že tí zlí spolužiaci si niekoho slabého vytipujú. Vždy to má nejaký dôvod. Lenže ten dôvod je obvykle tak hlboký, že siaha do našej osobnosti, vzorcov správania. A osobnosť a vzorce správania sa formujú ešte v predškolskom veku, max. tak do 8. rokov života, no najmä okolo 3-4 rokov.

Môj problém bol napríklad ten, že som bola jedináčik, mala som zdravotné problémy, takže som vôbec nemohla chodiť do škôlky, v našom okolí široko ďaleko neboli rodiny s deťmi, takže som vlastne až do 6 rokov celý život trávila len s rodičmi. Keď sa ma ako asi 3 ročnú snažili dať k opatrovateľke, tak som mala hysterické záchvaty, nebola som zvyknutá byť s kýmkoľvek iným ako s rodičmi, proste to nešlo. Keď som mala asi 6, tak som prvý krát prišla v škole do kolektívu vrstevníkov. Bol to pre mňa absolútny šok, byť zrazu s niekym iným ako s rodičmi. Všetky detská už boli na to, ako to funguje v kolektíve zvyknuté, otrkané, ja vôbec. Takže som bola tichá, lebo som mala z toho byť v tak veľkom kolektíve úzkosti. Keď ostatní videli, že som tichá, že sa nezapájam, tak ma začali šikanovať a ja som bola ešte uzavretejšia a ešte tichšia (lebo veď ten strašiak v podobe druhých detí, ktoré mi budú robiť zle, sa v podstate naplnil), a tak dokola. Jedno posilňovalo druhé. A to je len zlomok z toho všetkého, na čo som o sebe prišla. Podotýkam sama, ale ja si na takéto veci prichádzam radšej sama, než s pomocou niekoho.

Žiaľ ale ak chceme vo svete zapadnúť, tak sa musíme prekonávať, snažiť sa byť viac ako ostatní. No pritom si nechať všetko to dobré, čo nás tvorí.

A keďže ťa už trochu poznám, ak mi chceš teraz napísať, že mi vôbec nerozumieš, čo tým všetkým myslím, tak skús nejakú psychoterapiu. No od nejakého fakt dobrého odborníka, lebo väčšina "terapeutov" by sami asi potrebovali pomoc a nehodia sa na to absolútne :/ Ale uvedomujem si, že nájsť niekoho takého je podobné, ako hľadať ihlu v kope sena.
  52. 52
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 @41 Niečo také. Aspoň sa o to snažiť:) Ale ja som naozaj posledný človek, ktorý by ti mal radiť, ako prekonávať strach, lebo mne samej to ide extrémne zle :/
  53. 53
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi ale aspoň dobre pocut že nie som sám :)
  54. 55
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi ďakujem :) nemáš vôbec čas na stretnutie? S tebou by som veľmi rad porozprával :) mala by si záujem? :)
  55. 56
    Majmarad

36 ročný ujo

Chris, tutok ujo @Melancholik ti to napísal asi najlepšie. Už si ma nepamätá ale on bol jedným z mála ľudí, ktorých som mal medzi ,,priateľmi,, tu na Birdzi ale odišiel som a už ani neviem s kým som si okrem neho vlastne písal. Ľudia sa menia, život plynie ako voda a cesty sa rozchádzajú. Ty musíš hlavne nabrať odvahu. Čo ak sa za @Azizi skrýva nejaký pedofil, ktorý ťa na stretnutí znásilní :D Bol to len príklad ale je úplne jedno či sa stretneš s Funebrákom, s Campino, alebo s niekým úplne iným. Ty sa potrebuješ v prom rade zbaviť závislosti a strachu a žiť v pohode aj bez ľudí. Pamätaj, ak si iný teraz, tak budeš iný celý život, a tak sa musíš naučiť aj fungovať. Buď prijať podmienky, ktoré existujú, alebo prijať zodpovednosť za ich zmenu. Nie vždy je osamelosť fajn a občas ak vyčnievaš z radu a máš názory ktoré sa nezhodujú s väčšinovými, tak to je obtiažne, ale dá sa to, len sa to musíš naučiť. Mať na saláme je základ. Nepredstavoval som si život takto. Túžil som po priateľoch, rodine, a už aj po zdraví a nemám z toho prakticky nič, ale naučil som sa s tým fungovať. Niekto povie, že som tragéd a neschopák, ktorý nič nedokázal a nič nemá, ale... Mám ich Fpiči :D Orientuj sa na ľudí, ktorí s tebou budú chcieť byť, pretože ak niekomu venuješ čas, je to to najviac. je to totiž kus života, ktorý už nikdy nevrátiš a Karol tam možno ani nebol, ale už len tá snaha sa cení - rozumieš. Nauč sa vycítiť v ľuďoch to dobré, ak sú kokoti na nete, tak takí budú aj v realite, ale Funebrák je iný prípad :) Interakcia je základ, čím viac ľudí stretneš, tým viac sa naučíš. Samozrejme ti nie každý sadne a niektorí prídu len preto, aby si ťa prezreli ako v zoo, ale ihla v kope sena sa dá nájsť len vtedy, ak to seno buď spáliš, alebo budeš postupne odkladať stebielko za stebielkom :)
  56. 58
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@christiano_301 Bol by si riadne hlupy ak by si isiel von s funebrakom za to ako ta nahovovaral na samovrazdu v jednom tvojom fore atd... Podla mna to ani tak nemyslel vazne a len si s teba robil srandu. Mna tu tiez riadne ponizoval, urazal a prial mi smrt a tymto definitivne u mna skoncil a nikdy mu to nezabudnem...
  57. 59
    Etelnair

11 ročný chlapec
    klame do telky, vydychuje

@antifunebracka aha, si v pici
  58. 60
    Christiano_301

21 ročný chalan

@darksider96 máš pravdu :) máš svätú pravdu :) lenže vieš ako @azizi hovorila že mu robili zle ľudia aj tak tých chcela za kamarátov. :) to vážne ta ponižoval a prijal ti smrť? To akože nemyslíš vážne
  59. 61
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@christiano_301 Ano, vazne :(
  60. 62
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Ale prečo by som nemal dôjsť, čo by som z toho mal? :) A kto riskuje viac: ty, čo to máš z domu 2 km abo ja, čo by som sa za tebou trepal 40 km? Je to o vzájomnej dôvere, ale vidím, že nemáš reálny záujem. Vieš, tak ti poviem: kto chce, hľadá spôsoby; kto nechce, hľadá dôvody :)
    @etelnair Jj toto je normálne že stretko emočných zjazvencov
  61. 63
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ešte raz vkladám svoj koment @54 lebo som tam potrebovala niečo upraviť.

@christiano_301 Urcite nie si:) len sa prosim pokus z toho, co som ti pisala, nieco zobrat... No hlavne to musi ist z teba sameho. Ludia ti mozu davat milion rad, no pokial si na to neprides sam a nebudes sa sam snazit nieco zmenit, tak je to ako hadzanie hrachu o stenu. Ked som sa ja trapila (po tom, ako mi po dlhom case bolo konecne dobre), prisla som na to, ze jedinu vec, co clovek, ktory sa trapi, potrebuje su pochopenie, podpora a ze to musi ist z teba sameho. Drz sa, ja verim, ze to nejako zvladneme, zivot mame zial len jeden a treba si vazit kazdeho dna, kedy sme na tomto svete. Viem, ze to znie ako fraza. Ja sama to tak tiez zial nedokazem brat. Ale je to vo svojej podstate pravda.
  62. 64
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@darksider96 U mňa skončil tiež, proste je to internetový troll (doslova sa svojimi príspevkami snaží ubližovať, provokovať k reakciám) a tak ho aj treba brať, ignorovať.

@christiano_301 Áno, to som síce robila (ešte ako malá) a teraz viem, že to bola chyba. Kým som sa snažila, tak mi ostatní ubližovali, či ma ignorovali. Keď som sa snažiť prestala a začalo mi to byť jedno, tak postupne ma začali prijímať. Preto sa snažím robiť veci inak, fungovať inak.
  63. 65
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi môžeme sa porozprávať reálne? :) viem že máš malo času alebo zavolať si pokecať si :) nevrav že nemáš čas :) nájdi si čas :)
  64. 66
    Majmarad

36 ročný ujo

:D
  65. 67
    Turgachev

21 ročný chalan

@christiano_301 Ahoj, síce ťa nepoznám a ty nepoznáš mňa. Ale vyjadrím sa. Na svete je veľmi veľmi ľudí, ktorí túžia po vzťahu len preto, lebo sa cítia byť neúplní. Len ty zodpovedáš za svoje šťastie. Žiadna princezná ťa neurobí šťastným. Najprv sa nauč existovať sám so sebou, byť šťastný sám so sebou. Aby si sa cítil úplný. A potom možno príde tá pravá. (Aspoň na pár mesiacov :D )