Fórum pridal Bebubi, 7. 1. 2018 09:15 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bylinne cigarety

0
Bebubi

22 ročné dievča
Canada city➡➡➡Bagdad city

Počuli ste už o niečom takom? Neviete kde sa to da kupiť? Mali ste ich už?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Znie to zaujimavo :)
  2. 2
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Nie nepočula.
  3. 3
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

Ajurvedske?
  4. 4
    Bebubi

22 ročné dievča

@sasi2680 neviem ake teraz som to pocula v hemendexe v ramci natačania nejakeho filmu kde sa to použilo tak sa pytam ci niekto nieco take nepozna :)
  5. 5
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

Ajurvedske sú bylinné skus Google
  6. 6
    Efyks

10 ročný chlapec

šak všetky sú bylinne nie?
  7. 7
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Viem, že existuju bylinky do tabaku ktoré si tam môžeš pridať k tomu tabaku a vlastne aj s tých byliniek si môžeš urobiť čisto iba cigaretu ale ak si tuhý fajčiar iba bylinky ta ´neuspokoja´
    ... viem že na Zaježovej sa dajú kúpiť alebo na veľa ethno festivaloch kde sú take prírodné stánky som ich videla ..

...pripadne si môžeš nájsť na nete ake sa tam pridávajú a sama nazbierať a vysušiť .)) . viem že šalvia tam šla, levanduľa tuším ale viac si nespomínam
  8. 8
    Bebubi

22 ročné dievča

@superpinkhero ale ja som nasla aj normalne na slevomat.cz ze bylinkove doutničky..no ja som ten vyraz ze ,,bylinkove cigarety" dneska pocula prvy raz tak sa pytam ci sa tu niekto s tym nahodou nestretlo alebo podobne. Ale vraveli o nich ze z nich boli hlava vraj.
  9. 9
    Nuumik

18 ročný chalan

@bebubi čo ja viem ked si fajčiar tak potrebuješ svoju dávku nikotínu skôr či neskôr by si si zapálila normálnu takže zmojej strany blbost.....radšej vodnú fajku ked tak :P škoda že sa mi rozbila :D
  10. 10
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@bebubi ...vieš o tom že tabak je bylina, hej? =D =D

ale ináč, ja viem o eukalyptových.
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Bidi

...a keď som sa teraz snažil nájsť ešop kde ich predávajú, tak som našiel toto, čo asi obsahuje aj presne to čo hľadáš ty
    http://www.bylinne-cigarety.cz/

you're welcome
  11. 11
    Bebubi

22 ročné dievča

A kto napisal ze pre koho to chcem? Otazky su hore presne položene,tak prosim vas zodpovedajte tie a nevymyšlajte si nove,dik
  12. 12
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

Už veľmi dávno sa to predávalo aj v lekárňach ako pomôcka proti fajčeniu klasických cigariet. Zrejme sa zistilo aké je to neefektívne a prakticky rovnako škodlivé, lebo decht a iné splodiny sa horením vytvárajú aj v tomto type. 1) Je to neefektívne, 2) Je to škodlivé, 3) Je to nechutné, 4) Je to pičovina. Ale ked silou mocou chceš, zoženieš to na nete v pohode.
  13. 13
    Plutvonozceakrivozubky

23 ročné dievča
    Paralelny svet

z Tajwanu za 30 centov krabicku doniesol spoluziak na strednej. Obsahovalo to aj klinceky a barjake kokociny a nikotinu to malo tak trikrat viac jak obycajne cigy u nas. fujky