Fórum pridal Subarnica, 15. 11. 2017 07:39 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bytovkové zážitky so susedmi

0
Subarnica

21 ročné dievča

Čo ste také najzvláštnejšie počuli alebo zažili? Táto otázka mi napadla dnes ráno po tom čo som počula ako si vo vedľajšom byte asi o 6:30 púšťali operu.. Tak verím, že cez tenké steny ste toho tiež veľa počuli
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Loveillumination

23 ročné dievča

Ked som byvala s rodicmi, byval nad nami chlapik s nejakou psychickou poruchou a vzdy presne o polnoci zacal presuvat nabytok, kazdy den :D
    A este som byvala v legendarnej bytovke, kde nefungoval vytah a vzdy na druhom stala vo dverach taka babka jak zo zahrobia, byt jej smrdel jak keby tam hnili mrtvoly a furt tahala ludi dnu a hovorila "prosim prosim pomozte mi" a vedla bola taka vysinuta zenska co mi vkuse mlatila na stenu palicou a kricala TICHOOO ked som ty vole len potichucky spala :D potom na nas zavolala policiu lebo vraj sme otvorili v byte sexshop xD
  2. 2
    Subarnica

21 ročné dievča

@loveillumination :D :D :D :D napíš o tom knihu prosím
  3. 3
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Ja mám šťastie na takých “super” susedov, keď som bývala u našich, tak aj sused nad nami aj sused z vedľajšieho vchodu, s ktorým sme zdielali stenu boli ožrani, susedovi nad nami koľko razy treskla flaša uprostred noci a rachlo to na celý byt, sused vedľa nás zase vždy pootváral naschvál všetky okná a strašne vulgárne nadával svojej žene, sem tam dával aj menej vulgárne pomenovania ale zato vtipné ako napríklad: “Ty gaťka sprostá.” :D a len ako pikoška, pod nami bývali susedia v zložení babka, dedko, matka a dve pubertálne deti a všetci mali vyše 2 metre! Všetci proste boli obri :D a pod nimi bývala taká asociálna žena (netuším ako sa dostala k štvorizbovému bytu vôbec) a tá mala schizofréniu vraj a kričiavala a zvlákala smeti do bytu, až sme všetci mali ploštice v bytoch (no ja som tam vtedy už našťastie nebývala iba naši ale aj tak) a ju vyhodili ako neplatičku.

Potom sme sa presťahovali s frajerom do prvého podnájmu a tam pod nami boli susedia s malým deckom dvojročným, ktoré nechali plakať niekedy aj 3-4 hodiny až sa dusilo ... ten rev bol strašne silný, vkuse nás to aj vyrušovalo aj desilo že sú bezcitní k tomu decku , ale keď sme si mi zapli hudbu tak leteli ku nám hneď aj poobede že to máme okamžite stíšiť , tak sme sa nasrali a zavolali na nich sociálku za týranie dieťaťa a mali z toho brutálne pojeby, on bol nejaký vyšší manažér vo firme a volali aj do jeho zamestnania a zisťovali pomery a skoro ho to stálo povesť a tak :D ale dieťa potom nenechali revať už, ale zato akonáhle sme po 22:00 boli o trochu hlučnejší od myši utekali nám pičovať a vyhrážali sa políciou.

V druhom podnájme nad nami bol manželský pár, ktorý sa stále hádal, fakt vulgárne. A robili absurdný hluk , ale že stále. Raz sme počuli ako ženská padla a kričala: “Zlomila som si noooohu” a strašne plakala a jej muž jej povedal na to iba : “Nezjap ty kurva!” :D
    Pod nami bola ženská , ktorá nám vyklopkávala keď sme sexovali, že sa máme stíšiť pri tom. Tam boli fakt papierové steny... sused z prízemia bol díler pervitínu, štetky sa mu tam hádzali pod oknom na zem keď im nedal zadarmo dávku, to bola fakt hrôza, o pár mesiacov ho zobrali kukláči, som to celé počula jak mu vykopli dvere a ten hluk následný a tak.

A teraz nič zvláštne v tomto vchode našťastie, len ženská oproti nám nenávidela zo začiatku keď sme mali čo i len teochu špinavú rohožku a vždy keď počula že vysávame tak nám klopala nech si povysávame aj rohožku :D tak keď to spravila už 3x som jej povedala nech sa nestará, že: “Mať tak vaše problémy a prezidentov plat.” :D bola chvílku urazená ale teraz sa v pohode bavíme :S
  4. 4
    Paria333

25 ročný muž

Mal som susedov dochodcov a prerábali dom, prišla knim tak v roku 2010 vnučka na prazdniny mala asi 18-19rokov.

Starí šli niekde na nákupy a ja som z okna videl ako klačí na schodišti pred murárom. Asi ho žiadala o ruku alebo čo ...
  5. 5
    Pupinkavec

21 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

@plavam_zivotom nezjap ty kurva vraj!!!! (rofl) (rofl)
  6. 6
    Tralalibang

28 ročná žena

Mali sme za suseda variča pika :D Najhorší sused ever.
  7. 7
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Ja mam pocit ze susedia mali zazitky iba s nami a asi nas vsetci nenavideli :D
  8. 8
    Trevor1994

23 ročný chalan
    Liberty City

pri tomto ma napadli akurat tak meliskove nahravky
  9. 9
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

@paria333 mozno mu len zavazovala snurky na topanke
  10. 10
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

@paria333 to musel byť sexi murár!
  11. 11
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

@loveillumination to mi pripomina taky veeelmi stary pripad v sudnej sieni (este ked zacinala) :D bola taka vysinuta tetka ktora susede lepila dazdovky lepiacou paskou na dvere a obvinovala ich ze sa kupu z mrazenymi kuratami vo vani ka kresia na ne pentagramy :D