Fórum pridal Cccp, 1. 12. 2017 13:51 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Byty za Mečiara

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Za Mečiara si vsetci obcania SR mohli odkupit statne byty do osobného vlastnictva, za symbolicke komunisticke ceny. Preco nato uz slovaci davno zabudli? A nevažia si to? Moja rodina odkupila 3 izbovy byt za 22 000SK (733€), a dnes ma 70x vacsiu hodnotu.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Lebo vtedy ked si mal stovku ..bol si borec :D a teraz ked mas 50 eciek nestaci to ani na zakladne hyg.potreby :D
  2. 2
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession to je to o com hovorim, ze za Mečiara boli lacnejsie byty, podnajmy, energie, auta, alkohol, tabakove vyrobky, jedlo, pohonne hmoty. To bol zivot. Za Mečiara sa zilo slovakom ako v rozpravke :D
  3. 3
    Riddler

25 ročný muž
    Princ Senegalský

No to bolo fajn,tiež poznám takých ludí,čo takto získali byt- za socializmu dávali niektoré firmy k pracovnej zmluve aj byty do bezplatného nájmu, a po revolúcii sa dali odkúpiť za dá sa povedať symbolické sumy.
  4. 4
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@riddler a vies kto povolil predaj bytov za symbolicke ceny??? Bol to Mečiar a HZDS! Mozno keby bol niekto iny vo vlade vtedy, tak neverim ze za take ceny by mohli ludia byty odkupit. Vdaka panovi Mečiarovi dnes nesme bezdomovci.
  5. 5
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@cccp kde ja pisem ze sa zilo zle :D boli to lepsie casy :D zima bola krajsia a aj leto teplejsie....pametam sa ked moj tatko dostaval vyplatu okolo 1000 a vyzilo sa a este aj usetrili
  6. 6
    Riddler

25 ročný muž
    Princ Senegalský

No ved ja netvrdím že za Mečiara bolo všetko zlé :) ale na druhej strane nie je to ani môj obľúbený politik.
  7. 7
    Marcello1111

29 ročný muž

čudujem sa, že ešte nemá pomník v nadľudských rozmerov, voľakde na Slavíne...
    bol vo vláde na to aby slúžil ľudu, nie ako terajši hajzli, zlodeji, ilumináti a satanisti...
  8. 8
    Fotofoto

32 ročný muž

Cenu bytov určuje trh, nie štát.