Fórum pridal Jantebont, 9. 5. 2018 08:08 do kategórie Ďalšie mestá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bývanie v centre väčšieho mesta. Ano, alebo nie?

0
Jantebont

33 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Mne by sa to páčilo, ale ja som taký chameleón. Nemal by som ani nič proti bývaniu na lazoch (ak by niekto porobil väčšinu roboty).
  2. 3
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Tak v Bratislave uz mam ocekovane ulicky kde by to slo /mimo ťahu hlavnych pubov apod/.
    V inom meste neviem ale urcite lepsia predstava ako dedina - pre mna.
  3. 4
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Práve som ubytovaná v úplnom centre BA a električky popod okno proste NECHCEŠ :D
  4. 5
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@darkestangel to teda :(
  5. 6
    Zrkadlovka

20 ročné dievča
    v oblakoch

bývalý tak býval (super veta) a teda ja by som to nedala, hlavne piatky, soboty v noci sa ani nedalo spať, ako rušno tam bolo. som zvyknutá na moju dedinku
  6. 7
    Staphylococcus

21 ročné dievča
    zbytočne edukovaná nádoba na ejakulát.

Električky mi nevadili, ale keď si porovnám okraj Prahy, kde mám kúštik odtiaľto aj les na behanie, aj obchodné centrum so všetkým co potrebujem a tak, s centrom, kde je pár turistických reštaurácii a tým to končí, tak tu mi je oveľa lepšie. Mne teda električky nevadili, skôr som sa tam cítila tak nejak stiesnene...
  7. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

byvam na kraji ba, celkom rychla napojka na obchvat a som spoko s prirodou a horami :)
  8. 9
    Slackerbitch

24 ročné dievča

@darkestangel to si zvyknes casom :D ja ich mam rovno pod oknom a uz ich ani nevnimam.. skor mam problem zaspat potom niekde, kde je uplne ze ticho, napr na horach :D
  9. 10
    Sasi2680

25 ročná žena
    Limbach ♥

Bývam a budem bývať cca 15km od Bratislavy a úplne vyhovuje :) aj keď niekedy troska otravné to cestovanie, ale do budúcna by som chcela viac z domu robiť
  10. 11
    Majmarad

34 ročný ujo

@sasi2680 to sme možno aj susedia :D
  11. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Asi idealne by bolo v pokojnej casti vacsieho mesta odkial je dobre a rychle cestovanie do centra
  12. 13
    Sasi2680

25 ročná žena
    Limbach ♥

@majmarad no podľa mňa ani nie :D odkiaľ?
  13. 14
    Majmarad

34 ročný ujo

@sasi2680 18 km :D
  14. 15
    Sasi2680

25 ročná žena
    Limbach ♥

@majmarad ja som trocha blizsie, takze to sme len dost vzdialeni susedia :D
  15. 16
    Obrvonjottr

30 ročný muž

v absolutnom centre a na hlavnych ťahoch asi nie. Vadí mi keď debili vreštia pod oknami... skôr sa mi páči pokojná štvrť blízko centra.
  16. 17
    Jerometoucanrainbow

30 ročný muž
    underline everything I'm a professional

záleží od mesta, v centre Halle by som býval hocikedy
  17. 18
    Jantebont

33 ročný muž

@jerometoucanrainbow .. bývaš v bývalom východonemeckom meste Halle?
  18. 19
    Jerometoucanrainbow

30 ročný muž
    underline everything I'm a professional

@jantebont už nie, na Slovensku som teraz
  19. 20
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Tu na Taiwane nic take ako "centrum mesta" velmi nefici. V kazdom vacsom meste je ich hned niekolko. Zijem v jednom z nich. Je to fajn, vsetko je po ruke.
  20. 21
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

yes but no

niekde s oknami nad hlavnym tahom vsetkej dopravy urcite nie
    a vlastne akokolvek nie, v uplnom centre mieste je tazsie najst Lidl ako na sidliskach :D a moj zivotny goal je byvat co najblizsie k Lidlu, zda sa
  21. 22
    Jantebont

33 ročný muž

@jerometoucanrainbow .. a Halle-Neustadt je fakt také ghetto, ako sa to o ňom hovorí?
  22. 23
    H8u

24 ročné dievča
    Štefanov

s bezproblemovym parkovanim (vlastnym miestom alebo garazou) ano :D inak nie
  23. 24
    Bebekex

24 ročné dievča

byvame na okraji centra, ale nastastie je bytovka poriesena tak,ze elektricky nepocujem...len obcas hukajuce sireny :D
    ale v buducnosti skor mimo
  24. 25
    Annyejnji

20 ročné dievča

Bývanie na okraji väčšieho mesta so zastávkou tak vzdialenou, že mi 2 minúty pred odchodom autobusu stačí vyjsť z bránky je top možnosť :D a aj tak bývam :D
  25. 26
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

byvam v uplnom centre a nemam s nicim problem. mozno opiti ludia v piatok/vo stvrtok vecer, ktori vrieskaju ako najati do 5 rana ale vsetky ostatne benefity to hravo prekonaju. neviem si velmi predstavit byvat niekde mimo.
  26. 27
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

Veľké mesto je super, ale skôr okrajové časti s dobrým prístupom do centra. Úplné centrum ma neláka.
  27. 28
    Warble

19 ročné dievča

ked sme boli v prahe na par dni a byvali sme v uplnom centre, tak sa mi to hrozne pacilo, taky ten nocny zivot, ze si vyjdes a si priamo v centre a tak, avsak v takej BA, kde su vsade nejake hlavne tahy a vsade strasne vela áut a hluku, to by nebolo asi úplne pre mňa
  28. 29
    Charlie1

21 ročný chalan

v centre veľkého mesta? :D dúfam, že nemyslíš na Slovensku :D lebo tu fakt nemáme žiadne veľké mestá, iba väčšie dediny :D za veľké mesto sa dá možno s prižmúrenými očami označiť maximálne tak Blava
  29. 30
    Seredan

28 ročný muž
    BL/BB/GA

Centrum Banskej Štiavnice
  30. 31
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Asi by to zaviselo od mesta, ale v BA urcite nie