Fórum pridal Lukaso121, 12. 10. 2017 12:35 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bývate na dedine alebo v meste?

0
Lukaso121

27 ročný muž
Nitra

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

okopcil som temu z roku 2010 ale od vtedy sa to tu preriedilo
  2. 2
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

mesto jednoznačne.. na dedinu jedine pod podmienkou že budem mať extrémne vela peňazí a neustály prístup k antidepresívam..
  3. 3
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

akoze na papieroch mesto.... ale inak su to lazy strasne :D
  4. 4
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

No aktualne zijem v topolcanoch. Cize neviem ci je to vacsia dedina alebo mensie mesto :D ale asi mensie mesto aby sa nahodou nikto neurazil :D :D
    Inak som z mesta a nemenil by som...ibazeby som si postavil zrib v lese
  5. 5
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

nieco medzi
  6. 6
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Nikdy by som nešla bývať na dedinu
  7. 7
    Loveillumination

23 ročné dievča

byvam v malom meste na okraji velkomesta a vyhovuje mi to, akurat sa v buducnosti budem stahovat do vedlajsieho mestecka lebo toto sucasne je dost skarede :x
  8. 8
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Mesto a chcem ísť do väčšieho mesta.
  9. 9
    Sponkabob

21 ročné dievča
    NR

Keď ja už ani neviem, kde vlastne bývam :/
  10. 10
    Paria333

25 ročný muž

2km od mesta na dedine :)

Nemenil by som v centre som za 15minut autom , mam bazen garaž zahradu :) a na skok :D

hlavne tie dedinské zvyky su fajn :)
  11. 11
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Mesto a chcem ostať v meste :D
  12. 12
    Desertdrift

18 ročný chalan

Predtým som býval na dedine a teraz by sa dalo povedať že bývam na okraji mesta. Inak chcel by som bývať bližšie k centru.
  13. 13
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Idem bývať v mestskej časti takže dajme tomu, že je to dedina a nevymenila by som to za " mesto" ako také kedže mi neponúkalo to čo potrebujem a to je miesto. Miesto na veľký dom, ešte väčší plot a nekonečný pokoj od ľudí. V meste budem za 2-5 minút autom.
  14. 14
    Annyejnji

19 ročné dievča

Bývam v meste v mestskej časti s rodinnými domami, kde to vyzerá ako dedina :D
  15. 15
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

Mesto, ale na stare kosti by som chcel mozno nejaku dedinku a klud a tak...
  16. 16
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

ano
  17. 17
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

na dedine, ale blízunko veľkého mesta... ťažko povedať, či mi to tu vyhovuje alebo nie.. páči sa mi pokoj, vlastná izba, dom, kávička na terase, záhrada, ticho, púšťanie hudby nahlas, takisto aj prechádzky, beh a čistejší vzduch :) nevyhovuje mi strata súkromia, každý všetko o každom vie, nič sa neutají a spojenie do mesta (hlavne večerné spoje, ktoré sú v podstate žiadne) a takisto spojenie cez víkend 4x do dňa, ale tak keď má človek auto, tak neni problém..
  18. 18
    Tangerina

22 ročné dievča

bývam na dedine a úplne mi vyhovuje :D hlavne to ticho, všade hrozne veľa miesta, veľká záhrada a pole, les hneď za domom :D občas prídu na návštevu srnky, líšky, prasiatka :D a HLAVNE, máme nahovno spoje, cez víkend skoro žiadne, ALE hrozne rada sa na to vo všetkých situáciách vyhováram! :D nie je nič lepšie ako povedať niekomu, že nejdem von, alebo nezostanem s ním dlhšie, alebo nemôžem nadčasovať v práci, alebo neviem za ním cez víkend prísť, lebo mi proste nejde autobus :D
  19. 19
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Byvam na dedine a som ten typ co berie vsetko co mu zivot ponuka. Takze by som asi neriesila ci tu chcem byt lebo tiez sa ma nikto nepytal ci sa chcem narodit do mesta a mam million veci na riesenie nie este to co mam dane kurva. Co je to za idiotsky pristup menit vsetko len aby chvila kludu nebola.
  20. 20
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ze jaskyna sa mi najviac paci.. 8-)
  21. 21
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

Btw ..byvam v meste..aj predtym..dalsikrat predtym..a teraz zas....ale chcela by som do este vacsieho..aspon do takeho ktore ma 1 mil. Obyv. :D
  22. 22
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

A na dedine by som asi nechcela zit..bolo by to pre mna strasne byvat tam kde lisky davaju dobru noc :D
  23. 23
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Na hrane (na hranici - nie v povodnom vyzname). Ale je to jedno, lebo cele mesto je v podstate taka vacsia dedina, no niektori by s tym nesuhlasili.
  24. 24
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

jednoznacne dedina. v meste nemozem chovat kona, nezastrielam si na svojom pozemku, neugrilujem si ma svojom pozemku...
    ...nemusim stretavat mestske typy, co pozrali vsetku mudrost sveta stale dookola, staci dva, trikrat do tyzdna.
  25. 25
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Omg...este stale si vsetci mestania myslia ze v dedinach nie je ani elektrina a len sa tam chova dobytok ...
  26. 26
    Savvym

24 ročný chalan

@lukaso121 bývam vo veľkomeste, radšej by som býval v malom, ale tam by zas nebola práca na výber, no za to kľud
  27. 27
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

@savvym za pracou mozes dochadzat ,ak9 kazdy z dediny
  28. 28
    Savvym

24 ročný chalan

@lukaso121 na dedinu ma to priam neláka a za prácou cestovať takisto nie. Už dva roky dochádzam za prácou, čo mi zožerie hodinu a pol denne a ešte k tomu robím do polnoci. Mám toho po krk. Ale o tom hovorím, ak si vybetiem kľudné miesto, pravdepodobne tam nebude práca, keďže žiadny ruch. Tak neviem, že čo vymyslím. Dilema, kde sa usadím. Tam, kde som vyrastal veľa roboty nebolo, ale kľud áno. Budem sa musieť uskromniť.
  29. 29
    Openmindedfreak

28 ročný muž

momentalne zijem skoro kazdy vecer niekde inde...