Fórum pridal Xxar3s, 29. 12. 2017 22:56 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

cena zlata

0
Xxar3s

35 ročný ujo
Bratislava

tak som si pozeral nejake prstene a retiazky a narazil som na tento eshop:

goo.gl/9dw9x9

a teraz neviem je to fake? alebo sa zlate prstene skutocne predavaju za taku nizku cenu?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Tie prstene su Vrchol nevkusu..sorry ale ja by som ich nebrala ani zadara :D
    Ale tvoja vec ... :D :)
  2. 2
    Emzááák

36 ročný ujo

Ak chceš investovať tak najlepšie do bitcoinov alebo ešte je dobré investovať do amerických potratových kliník. :D (thumbs)
  3. 3
    Cos45

601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Účel?
  4. 4
    Marleymt

22 ročné dievča
    Wild West - JAMSSLSNLNN

neotváram ten link, každopádne áno, predávať použité šperky nie je dobrý biznis, je okolo toho veľa roboty, niektoré nemajú vysoký punc, ľudia si často myslia že za prsteň dostanú veľa peňazí ... nedostanú. ešte možno najviac za to dá záložňa, lebo tam si potom ďalší zákazníci sú ochotní priplatiť aj za niečo cez cenu :D
  5. 5
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@obsession ja nehovorim teraz o estetickom dojme z tych prstenov preklikol som sa tam len nahodou ked som hladal ine prstene ide mi len o to ci neni cena 20 dolarov za 24 karatovy zlaty prsten prinizka a ci to neni podvod lebo ta stranka na mna tak posobi ale mozno sa mylim a zlato je naozaj take lacne. Ked som bol maly mal som zlaty prsten aj zlatu retiazku ale potom som to predal uz neviem za aku cenu ale zda sa mi ze to bolo viac.

@Emzááák @Marleymt ale ja nechcem investovat. Ja sa pytam na cenu zlata. Dopici preco su ludia taki domyslavi a vymyslia si aj to co som nenapisal?
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@xxar3s
    v belgicku mas zlato 25 az 35 e za g
    V uk mas okolo 25 £ ..
    za 14k samozrejme
    Takze ta cena za g 24 k.zlata je proste asi ošustvo ..zlato by som nikdy neobjednavala cez internet ..je to pre mna pridraha vec kde nevidim ziadnu zaruku :)