Fórum pridal Plavam_zivotom, 27. 6. 2017 13:23 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chalani a obočie

0
Plavam_zivotom

22 ročné dievča
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Druhá a tretia možnosť sa líši v tom, či vám obočie zrastá dokopy do tzv. unibrow. :D
  2. 2
    Melancholik

25 ročný muž

aby som vyzeral ako tak normalne tak z casu na cas musim samozrejme :D
  3. 3
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Toto fórum vzniklo na základe dosť nahnevanej reakcie používateľa Vreskot a neviem koľko núl na to, že som mu okomentovala túto fotku:

http://www1.birdz.sk/uc/pl/7/2/72382c14c5262cfe60f79e915f2a0ac0.jpg

s tým, že si má obočie vytrhať :D No a on mi do správ tvrdí, že je to zbytočnosť a že na tom nezáleží. Môj frajer si trhá obočie, alebo mu ho aj ja trhávam niekedy a osobne sa mi zdá smiešne ak má niekto jedno obočie vcelku. Tak ma zaujíma aj názor ostatných, no. :D
  4. 4
    Montgomery

27 ročný muž

Netrham si lebo netreba. Ale keby sa mi spajalo, tak by som urcite vytrhal a staral sa o to.
  5. 5
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Obočie mi nezrastá, ale nemám rád tie tak odveci vyčnievajúce obočné chlpy, takže hej, upravujem.
  6. 6
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Mám dosť výrazné obočie ale ľudia mi to chvália :D (odpadol som keď mi dokonca hetero chalan povedal že by chcel mať také obočie ako ja)
    A medzi ním mi rastú také malé chĺpky, keď to nechám vyrásť tak ako moc to nevidno a nezrastá mi obočie zas, ale tak trhám ich lebo sa mi tam nepáčia.
    Ale to je tak 20 sekundová záležitosť...
  7. 7
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@montgomery @0sea tak ak vás môžem poprosiť zahlasujte aj v ankete nech je to relevantné ten graf :D Ak by vám to teda nevadilo :D
  8. 8
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Ľudia by sa o seba mali starať bez ohľadu na pohlavie. Sami si tým tvoria obraz o sebe. (Nielen tým, ale aj)
  9. 9
    Paria333

25 ročný muž

netreba mi ho upravovať, ale moj barber normalne niekomu upravuje :) šnurkou alebo zastrihne ;-)

Keby bolo treba upraví mi ho sám (chodim 3x za mesiac knemu )
  10. 10
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

ja sa frajerovi staram o obocie :D :D
  11. 11
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@zrkadlovka To je náhodou super, aj ja môjmu :) a aj on niekedy mne, vytrhá tie vyčnievajúce chĺpky a tie drobné v strede keď mne sa nechce :) a potom ja už to len doladím.
  12. 12
    Demoniqangel

25 ročná žena
    hovorí sa BRA-TI-SLA-VA

Ked ma muz pekne obocie tak to urobi strasne vela!
  13. 13
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

moj frajer ma velikee obociee a niekedy mu ja trham, niekedy si on, vidno, ze na to dba, aj o bradu sa stara, co som rada
  14. 14
    Amikadze

23 ročné dievča

som baba a nepáči sa mi keď si chalan upravuje obočie, príde mi to zženštilé.
  15. 15
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@lenuska175 @amikadze :) Super baby tak zahlasujte ak vám to nevadí aj do grafu :) :D
  16. 16
    Amikadze

23 ročné dievča

@plavam_zivotom však ale tam nie je taká možnosŤ :D
  17. 17
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@amikadze Posledná "Som baba a je mi jedno aké majú chalani obočie" :D Ak ti vadí upravovanie , to znamená, že dokážeš odtolerovať aj zrastené obočie a hocijaké, nie? :D Ale však nestojí mi na tom svet samozrejme.
  18. 18
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

barber mi to upravuje
  19. 20
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

resp. @5 a je to sucast balicka, tak preco nie :D
  20. 21
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Som dievča a oboje, spojené obočie sa mi síce nepáči, ale že by mi nejak vadilo alebo čo, to tiež nie :D
  21. 22
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

Asi to myslel takto: http://i.imgur.com/AyrC1Cq.jpg
  22. 23
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@james98 typicky skaredy rus obocie jak gorila tfuj
  23. 25
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@james98 No a nehovoriac o tom, že ma do správ dourážal do slaboduchých, schizofreničky a vyvyšoval sa nadomňa... Fakt tu z nich nemá ani jeden úroveň.
  24. 26
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Najhorsie je ze ani niektore ZENY!!! sa o seba nestaraju. Ale este horsie ako zarastene obocie je ked ma zena z blizka take male fuziky alebo chlpate ruky.
  25. 27
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

@25 Tak vieš, dobrý kresťan si do teba vždy rád kopne. Boh je nanho hrdý.
  26. 28
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

áno, dalo by sa povedať že zrastá ale len veľmi riedko, preto keď sa proste holím tak to raz prejdem stredom a hotovo.
  27. 29
    Sypomka

18 ročné dievča
    to nechceš

@james98 lemur :D
  28. 30
    Xy12345

23 ročný chalan

Akurat som si ho pozeral ... Hmm no a co ved ked to jemu nevadi ? citujem co si mu napisala '' Dúfam že si si vytrhal obočie za tých 5 rokov, lebo ak nie, pošli mi adresu a spätne ti odošlem pinzetu a link na tutorial z youtube. '' .... Skor si myslim ze bude asi chyba u teba
  29. 31
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

predposlednú možnosť som chcela dať! :(

a na chlapcoch sa mi páčia výrazné obočia najviac :P
  30. 32
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

@3 Majster N zamladi?
  31. 33