Fórum pridal Fialkaa33, 25. 6. 2017 11:57 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chalani páčia sa vám na dievčatách gélové alebo prirodzené nechty? Dievčatá aké nechty máte?

0
Fialkaa33

15 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

najradšej mám francuzsku manikuru :)
  2. 2
    Veronikadelrey

hrá sa, že má 1 rok

Mne sa paci kes mam baba pekne upravene nechty :) gelove su pekne ale nie ked su to 6 centimetrove pazure + nejaka jemna farba nie nieco gycove
  3. 3
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

Je pekné,ked ich majú nalakované napríklad, ale nepáčia sa mi také tie príliš dlhé a prezdobené jak putovný cirkus.
  4. 4
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Ešte nikdy som na sebe nemala gelove nechty, asi 3x som mala umele ale ja som asi tupelo ale ja s tým neviem nič robiť, ked je to take dlhe :D :D
  5. 6
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Gelove nechty, umele mihalnice, ci potetovanu celu ruku alebo stehno ma dnes kazda bratislavska kurvicka.

Vyssi level je ked si da aj napichat pery, alebo umele cecky.
  6. 7
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    kočujem

@xxar3s To si vystihol. Vsetci si davaju tetovanie aby boli ini ale pri tom uz je to vacsi mainstream ako pesnicky na europe2. :D
  7. 8
    Lenkaska1

21 ročné dievča
    Bratislava

@gnomeslayer to si vystihol :D :D hlavne ked sa pytaju ze co si mam dat vytetovat (thumbs)
    ja som jedna z mala co nema nic umele ani ziadnu modifikaciu ani kerku a citim sa jak cierna ovca :D
  8. 9
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

cez leto si zvyknem dať gélové vždy, mám to rada ale nebaví ma sa o to stále starať aj behom roka + v škole by mi to zavadzalo

dávam si jemné nude farby a páči sa to každému, tak neviem v akom vesmíre žijem ja :D
  9. 10
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

@lenkaska1 nič si z toho nerob. Ja nemám ani Vansky. :S
  10. 11
    Melancholik

25 ročný muž

zase budem za debila a napíšem že sa mi páčia iba prirodzené :D

neviem mne proste isté druhy ,,krásy,, ako pridanej hodnoty pôsobia uplne opačne ako by mali ... je to síce vec v kusu ale asi to bude tým že mám rád minimalizmus a čím menej rušivých prvkov, tým lepšie
  11. 12
    Matiarka

9 ročný chlapec

Svoje mám a ľúbim ich veľmi!
    Ešte dnes sa mi ale zlomia...zákon schválnosti. :D
  12. 13
    Savvym

24 ročný chalan

@fialkaa33 nepáčia sa mi pazúre, či prirodzené alebo umelé.
  13. 14
    Kerrang

24 ročný chalan

Tak nemusia byť zrovna gélové, ale aspoň neokúsané by mohli byť :D
  14. 15
    Kerrang

24 ročný chalan

Ale k tomuto mám inak neutrálny názor. Ak si ich chce baba dať, tak nech si ich dá, i keď páčia sa mi pekne nalakované (cmuk) 8-) (thumbs)
  15. 16
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Ja by som bol najradšej keby mala normálne nechty ako človek. Nie dlhé nechty, to sa mi vôbec nepáči a nerozumiem tej "úchylke" - ale neodsudzujem nejak výrazne kvôli tomu nikoho. Nafarbiť si nechty môže však prečo nie ... ale na keru onu umele nechty a predlžene a neviem ako ... normalne take ake má pôvodne bez všetkeho su najlepšie.
  16. 17
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Pacia sa mi, ak su pekne spravene, nudes, francuzska, da sa s tym krasne vyhrať. Ale nenosim to, lebo konecne za roky driny mam svoje vlastne nechty pekne, spravim si dobru manikuru a idem, nemusim za to vyhadzovat peniaze a po druhe v realite nepoznam chlapa ktoremu sa pacia...na toto maju muzi vyhranenejsi nazor ako na make up z mojej skusenosti.