Fórum pridal Heineken, 21. 2. 2018 16:59 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

chalani uz ste niekedy odmietli dievca?

0
Heineken

23 ročný chalan

moze to byt aj nepriamo, ze vam nieco naznacovala ale vy ste nereagovali. A ,ze ak ste nieco take spravili, ci ste ostali kamosi alebo ci sa urazila.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Heineken

23 ročný chalan

a napis ze preco
  2. 2
    Cos45

601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

No, myslim, ze sa to stalo viackrat. A dovod? Nevsimol som si to. A potom uz bolo neskoro. (raz ma pozdravila jedna, ktorej som neodzdravil, ale urcite som chcel, len som nedaval pozor).
  3. 3
    Obrvonjottr

30 ročný muž

ano velakrat :D

vacsinou islo o sex.. proste nevzrusuju ma velryby a tulene aby sme sa chapali. A radsej si dobre vydrnkat ako mat zly sex pri ktorom ta napina :D

no a potom islo aj o vztahy, napriklad vzdy ma chceli baby, ktore aj boli celkom pekne a mile ale vobec ale vobec sme sa k sebe nehodili lebo sme nemali nic spolocne. Navyse, mne boli max iba tak sympaticke. A ja som dost pragmatik v takychto veciach. :D
  4. 4
    Melancholik

26 ročný muž

co je to za otazku ? to ma byt nejaka vysada zien iba ? ano stalo sa mi to viac krat uz a je to pomerne neprijemna vec lebo mi je to vzdy luto, ale obcas to inak nejde .. a s niekym som zostal kamarat a s niekym to zase kamaratsky neslo
  5. 5
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Nie, niečo také si nedokážem ani predstaviť, o ženy sa starám ako o princezné, ktorými sú :) Škoda, že si furt vyberajú debilov :/
  6. 6
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

ano.. lebo som nemal zaujem mať vzťah.. nemal som tu potrebu..
  7. 7
    Wewo

25 ročný muž

Dost vela krat. A kks, ohrdnuta zena, to dokaze byt nieco hrozne.
  8. 8
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

Párkrát hej.
  9. 9
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Nie, nemozem si to dovolit
  10. 10
    Agord

tvári sa, že má -1 roky
    Za fotoaparátom

Áno, už som nejaké odmietol. Možno nejaké aj nevedome. Keď ja sa v tých vašich ženských náznakových dobre že nie až podprahových komunikačných technikách nevyznám. Napíšte o tom nejaká blog. Pre nás mimoňov. (hehe)
  11. 11
    Lordnorton

hrá sa, že má 1 rok
    Nová Dubnica

Vzhľadom na to, že som dlhodobo šťastne zadaný a chcem aby to tak ostalo, tak odmietam dievčatá pravideľne.
  12. 12
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Ked sa tak zamyslim, tak nie, asi ma ziadna nechce :D
  13. 13
    Jagang

29 ročný muž
    I´ll catch you in your dreams

Odvtedy ma ziadna nechce... :)
  14. 14
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

Ano, veľa krát. Odmietol som ako keď im išlo len o sex, a bol som napr. zalúbený do inej, alebo som mal vzťah, a samozrejme odmietol som oveľa viac takých, ktoré chceli riešit vztahy.
  15. 15
    Vreskot000

31 ročný muž

Ano lebo chcel som byt knaz
  16. 16
    Billyjoe

25 ročný muž

Nie, nemal som koho odmietnut :,(
  17. 17
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@billyjoe neklam! Mna si odmietol! Si mi nechcel dať! :,(

...ručníček vyšivaný mi nechcel dať...
  18. 18
    M_i_k_i

21 ročný chalan
    Nitra

Áno a väčšinou to boli také čo chceli nasilu vzťah, ale mne to nevyhovovalo (napríklad sme bývali ďaleko od seba, alebo mi povahovo liezli niečim na nervy)
  19. 20
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Isteže Bol som zahľadený do druhej a v ani jednom prípade som si s tou babou nevedel predstaviť vzťah a ani jedna z nich ma veľmi nepriťahovala, dačo tam chýbalo...
  20. 21
    Billyjoe

25 ročný muž

@nespiacakraska to nebolo odmietnutie... ja len nemám vyšívané ručníky :(
  21. 22
    Marcello1111

30 ročný muž

@lukaso121
    hah, ty si taký všehomrd, ani kozenkou by si nepordol....
    :D
  22. 23
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

minimálne päť
    jedna ma raz skoro pretiahla na parkete v Ministry
    ďalšia ma už ukazovala rodičom a plánovala svadbu
    a ostatné sa tak nejak pritrafili, niektoré dlhodobo
    mám to ťažké, taký jebač
  23. 24
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@billyjoe Jaj tak ty ho už nemáš. :(
    Tak to potom nič... :S
  24. 25
    Condition

24 ročný chalan
    Žilina

tiež sa stalo :) ale neodmietol by som babu ktorá to myslí dobre a úprimne, keď sa už poznáte tak sa dá na tom stavať niečo :)