Fórum pridal Xxar3s, 13. 1. 2018 12:09 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chalpi vadi vam na zene tetovanie? (prvy post)

0
Xxar3s

35 ročný ujo
Bratislava

• 0% ľudí
    áno
  • 100% ľudí
    nie
  • 0% ľudí
    neviem
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

myslim tym velke a vyrazne tetovanie nie ked si nad zapestie vytetuje nariklad tvoje meno 5x10 ale trebars potetovana cela ruka ako maju vezni v leopoldove.
  2. 3
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Dal som áno,kedže taký typ potetovania,aký opisuješ sa mi nepáči,ale jedno-dve menšie tetovania sú v pohode.
  3. 4
    Melancholik

26 ročný muž

ak je tetovanie male a minimalisticke tak mi nevadi, ale ak su vacsie tak sa mi vseobecne nepacia ci uz na zenach alebo na muzoch
  4. 5
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@riddler tak malicke tetovanie ani mne nevadi. ale ked si potetuje celu ruku alebo si vytetuje na stehno samopal (tymto pozdravujem ivetku :D ) tak mne to pride ako prznenie zenskeho tela...
  5. 6
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@melancholik suhlas
  6. 7
    Notme

23 ročný chalan
    som zabil, bracho

pokial to nieje nieco gycove/tuctove/nevkusne, tak to praveze vnimam ako plus.
  7. 8
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Ak je to hlúpe tetovanie z hlúpych dôvodov tak hej a myslím si o takej žene že je pipka a nemá vlastný rozum :D
  8. 9
    Billyjoe

24 ročný chalan
    Michalovce

Pokiaľ nie je potetovaná úplne celá aj na čele, tak mi to nevadí. Naopak sa mi ženy s tetovaním páčia.
  9. 10
    Charlie1

20 ročný chalan

podľa toho kde ho má :D napríklad spolužiačka zo strednej ho mala nad prsiami a tam mi to prišlo také sexy neviem no : D ale keď ho má niekde na tvári alebo na nohy tak nie, ruky môžu byť
  10. 11
    Aristelovpes

20 ročný chalan
    Istropolis

Ako kedy, ako ktoré. Vyslovene mi to nevadí, môže to byť aj fajn. Ale veľká časť tetovaní čo som videl pôsobí lacno a neoriginálne - a v takom prípade to o niečom svedčí, ak si tým žena "poznačí" telo - a to by mi asi vadilo.
  11. 12
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Staci mi jedna ruka aby som napocital kolko zien s peknym tetovanim som videl.
    Mne je to proste uplne jedno. Sam som chcel tetovanie, vybavil som si chlapika, mal som vsetko pripravene a nesiel som lebo sa mi proste nechcelo. Je to pre mna nedolezita picovina. :)
  12. 13
    Jony1212

25 ročný muž

čo sú to Chalpi?
  13. 14
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Áno vadí mi to, nepáči sa mi to, hoc zo samotneho vzhladu dievčaťa to v podstate neuberá... ale nie, že sa mi nepáči ten obrázok, nepáči sa mi, že si ho dala.
  14. 15
    Likjul

hrá sa, že má 1 rok

Keď to vyzerá dobre, tak nech má kľudne aj celú ruku, keď to vyzerá, že to robili vo väzení s čím sa dalo, tak vtedy žiadne.
  15. 16
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@xxar3s tetovanie na celej ruke je automaticky už basistické? Aké novodobé zmýšľanie
  16. 17
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@mobscene_69 tetovanie je vlastne nenavratne zmrzacenie tela rovnako ako ked si zeny v afrike predlzuju krk alebo

https://www.etiopia.sk/wp-content/uploads/2015/11/Zeny-z-kmena-mursi-etiopia.png

davaju do ust tanier. ale ked sa to niekomu paci jeho vec. mne sa zmrzacene telo nepaci.
  17. 18
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@xxar3s :D wau, tieto dve veci sa dajú fakt porovnávat.. Moje telo bolo zmrzačené nehodou , mam plno jaziev,s tým žiť je už normálne ale dať si umenie na ruku nie je? Áno, ak si niekto vytetuje totálne nezmyselnú vec len zo srandy, ok, je to hlúposť, ale ak si dá niekto niečo, čo mu je blízke alebo co mu len spestrí telo, nevidím na tom nič zlé.. Hlavne to nazývať basistické, keď to sú trápne tribaly a mena cigáňov.. To je urážka pre tetovanie
  18. 19
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@mobscene_69 nemozem si pomoct staci sa pozriet na potetovanu zenu a prve co ma napadne ze ci sa vratila:

a) zo zenskej veznice
    b) je muzatka
    c) pracuje v bordeli

ale to je fakt len moj nazor. ak sa ti tetovanie paci kludne si ho daj ja sa nikomu do zivota nestaram.
  19. 20
    Simkkka

22 ročné dievča

moj zivot viac nema zmysel :(
  20. 21
    Fatales

30 ročný muž
    Zvolen

Všetkého veľa škodí :)
  21. 22
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nemam tetovanie a ani ho mat nebudem..bodka
  22. 23
    Maxirotor

27 ročný muž
    Za siedmymi horami

Mne sa tetovania vo vseobecnosti nepacia, je to prejav primitivnejsich kultur, takze nechapem, preco si niekto mysli, ze je to drsne alebo cool. 0_0
  23. 24
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

podla mna to je velmi individualne. ako aj x dalsich veci sa to niekomu hodi a ku niekomu to vobec nepasuje a vyzera odpudzujuco
  24. 25
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Odkedy som viac skumal ako telo reaguje na kerky, tak sa mi to vobec nepaci. Ale moja byvala mala 2 a az tak velmi som nefrflal. Pokial to nevidim, tak je dobre :D
  25. 26
    Scorpus123

14 ročný chalan
    Gabčíkovo

Keď je malé decentné ani nie