Fórum pridal Montgomery, 21. 7. 2019 09:14 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chceli by ste Michala Trubana za premiera SR?

0
Montgomery

29 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Chcel by som radšej Mira.
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Katastrofa ! Uz len Mufty nas moze zachranit :( pan Meciar vratte sa :D
  3. 3
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@torpedo08 Torpedo sa nestal? :D
  4. 4
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@kokotis https://youtu.be/gCxcXSB-5No
  5. 5
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@torpedo08 toto je Mišo, dneska je koho? :D :D : D: :D
  6. 6
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

@1
  7. 7
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

politikov všeobecne nemám rád ale ak si mám vybrať medzi menším a vačším zlom tak Turban mi príde ako fajn človek. Troška mi výzorom pripomína toho rapera Separa, ale nemá tak veľké EGO je flegmoš a má viac pokory.

Všetko zlo našich politikov pochádza z prílišného sebavedomia a veľkého ega. Preto si myslím že pokorný človek v takejto funkcii by bol fajn. Časy modrlantov ako Fico, Blaha či Kollár by už mali skončiť aj na slovensku. Slovensko potrebuje skromných a pokorných odborníkov ktorí robia politiku v prvom rade pre to že sú dobrí manageri a chcú našu krajinu zmeniť k lepšiemu a nie preto že si ňou chcú liečiť komplexy ako Fico alebo rozkradnúť krajinu (ako vačšina dnešných politikov).

Turban je bohatý človek má vybudované zázemie tak asi nemá až takú motiváciu kradnúť ako politici ktorí išli do politiky s holým zadkom.
  8. 8
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Pelle je najlepší, nikto iný sa mi tam nehodí :D
  9. 9
    Sidious

21 ročný chalan

nie, nemám veľmi rád progresívne slovensko
  10. 10
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

možnosť č. 3 - je mi to jedo
  11. 11
    Majky538

25 ročný muž

truban = marketing ... ako websupport vyzera super ale po prihlaseni do administracie to je onicom... len taky priklad..
  12. 12
    Fixa

27 ročný muž
    Poprad

To je kto?
  13. 13
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@majky538 čo ti vadí na websupporte? ja som tam bol pár rokov dozadu a bol som s nimi spokojný. Odyšiel som len preto že som potreboval VPS namiesto hostingu a WS mali drahé VPSká. Ale keď to porovnám s Weobhousom tak ten hosting bol o 10 levelov vyššie a ponúkali aj také veci ako RubyOnRails v základnej cene čo v tej dobe na slovensku nebola samozrejmosť.
  14. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Kludne, lepsie ako premier FICO. A PELLEFICO.
  15. 15
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Určite by som teda radšej Beblavého, ale keď ten stojí za ním vlastne može byť veľmi dobrým premiérom. Skúsenosti naberie každý časom a má dobrý tým. K tomu je narozdiel od Sulíka, ktorý je jediným ďalším relevantným kandidátom opozície, nepopísaným listom papiera. Velmi dobre si uvedomujem, že celé PS+Spolu smrdí Procházkovým modelom, ale zatiaľ sa profilujú celkom inak ako predtým bača pravice.
  16. 16
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@xxar3s aj Pociatek isiel do politiky s tym, ze mal vybudovane zazemie a biedu netrel nikdy a ajhla, lala!
  17. 17
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@xxar3s to sa hovorilo aj Babišovi,netvrdím že Truban by kradol ale to že je niekto bohatý už pred vstupom do politiky nijako neznižuje šancu že bude hrabať pre seba
  18. 18
    Limitles

7 ročný chlapec

Nie ziaden stat papalastvo a pravidla urcene masami ludi zmotanych emociami.proste nie. Radsej skynet
  19. 19
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@teal Mira Šmajdu za premiéra hm môže byť a jeho manka bude ďalšia prezidentka (thumbs)
  20. 20
    Majky538

25 ročný muž

@xxar3s mal som tam len domeny, administracia taka graficka, uz len upravu zaznamov trebalo otrocky klikac, lepsiu funkcionalitu a prehladnost som nasiel u najlacnejsieho registratora v zahranici... VPS hosting by som odtial nebral, su aj lepsie ponuky
  21. 21
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@Kakofonicka @hetfield tak to máte vlastne pravdu.

@Majky538 tak prehľadnosť je subjektívna ale VPS majú 4x drahší ako konkurencia.
  22. 22
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@xxar3s Truban pravdepodobne do kamery a na blogy trepe nieco uplne ine nez comu sam veri. Mam kopu kamosov z jeho prostredia (este z cias blackhole.sk) a takmer vsetci si myslia, ze trolluje. Ja ho sice poznam len online (z BH) ale to co dnes dava je totalne odveci. A ak naozaj veri tomu co hovori, tak urcite nie je mensie zlo. Tito regresivisti ktori idu implementovat neomarxisticku politiku su este horsi jak ficoidi.
  23. 23
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@tommyhot ak budu vladnut PS spolu s SaS tak o nejakom neomarxizme z ich strany nemoze byt rec. PS bude moct presadit len agendu na ktorej sa zhodnu s koalicnymi partnermi (PS & SaS - pravicovi s lavicovymi liberalmi) tj v otazkach osobnej slobody. Okrem toho PS neni v ekonomickych otazkach este jasne vyprofilovana nemaju dostatok skusenych odbornikov, zato SaS ano takze skor saskari budu tlacit svoju ekonomicky program, PSkari zase osobnu slobodu a vzdelanostnu ekobnomiku - kde su doma. Nemyslim si ze este nieco moze byt horsie ako dnesna vlada SMERu, snad len vlada SMERu s LSNS - a pevne verim ze slovaci nie su natolko hlupi aby si taku vladu zvolili.