Fórum pridal Sisik17, 11. 7. 2017 14:19 do kategórie Literatúra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chcem späť moju ex

0
Sisik17

15 ročný chalan

Zdravím všetkých,
Mal som vzťah s jednou babou....po čase sa to skončilo a odvtedy sme fajn kamaráti,rozumieme si ale ja k nej stále niečo cítim, no ona ma berie ako kamoša
Má to zmysel?Môže sa zaľúbiť opäť?
Poprosím názor popr.nejaké rady
Vďaka:)

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Efyks

9 ročný chlapec

Nemôže
  2. 2
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Ser na to.. Fakt, nevstupuj do tej istej rieky.. Váš rozchod isto mal nejaký dôvod a rozísť sa znova, nie je nič príjemné a možno by ste si pokazili aj toto kamarátstvo.. Move on :S
  3. 3
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Nie. Kto je raz Ex, má zostať Ex.
  4. 4
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Tu nastáva otázka či ste naozaj fajn kamoši, alebo ste fajn kamoši len preto že k nej niečo cítiš. :S
  5. 5
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Nuž... Každý vzťah je iný, ale podľa mňa je vo všeobecnosti hlúposť dávať sa po rozchode opäť dokopy. Ten rozchod mal predsa nejaký dôvod a ten dôvod nezvykne miznúť len tak, teda je vysoká pravdepodobnosť, že ten vzťah znova padne presne na tom istom. A aký to bude mať potom význam? Iba budete obaja nešťastní a možno zničíte ešte aj to priateľstvo (málo párov má to šťastie zostať kamaráti po rozchode...).

Ale netvrdím, že to nemôže fungovať vôbec, je to individuálne...
  6. 6
    Efyks

9 ročný chlapec

@nespiacakraska Tvoje múdre slová režú jak britva!
  7. 7
    Sisik17

15 ročný chalan

@nespiacakraska
    Ja ju beriem ako fajn kamarátku a ona síce má aj iných (aj lepších) kamošov ale podľa mňa sme obojstranne proste dobrí kamaráti
  8. 8
    Sisik17

15 ročný chalan

@tarassaco ďakujem za názor:)
  9. 9
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

napíš si všetky mínusy a zistíš, že veci sa majú úplne inak ako sa zdajú :D
  10. 10
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

asi skôr nie :/
  11. 11
    Mayben

25 ročná žena

aj ja som takto zaľúbená do môjho ex a sme najlepší kamaráti..ale uvedomujem si, že už by ma viac nechcel..
    ono nechcem tvrdiť, že určite to tak vždy musí byť, ale väčšinou to tak je no
  12. 12
    Sisik17

15 ročný chalan

@mayben oki ďakujem
  13. 13
    Warble

18 ročné dievča

@mayben ja to nechapem vobec inak, ja by som nedokazala asi byt tak dobra kamaratka s niekym do koho som zalubena
  14. 14
    Mayben

25 ročná žena

@warble ja som sa akosi naučila ľúbiť nezištne
  15. 15
    Warble

18 ročné dievča

@mayben mne ide skor o to ze by ma to neskutocne bolelo.. teda uz len byt zalubena do "nespravnej" osoby ma dost bolelo, este keby sme stale v kontakte tak uz neviem.. ale, good for you (thumbs)
  16. 16
    Mayben

25 ročná žena

@warble bolelo to zo začiatku dosť a stále som čakala, že sa to zmení a budeme spolu zas...ale nejako som začala brať celkovo život inak a som vďačná, že mi je aspoň skvelým kamarátom :)
  17. 17
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

@mayben on ti nikdy nedal ani naznak, nadej ze by ste mohli byt spolu zas?

boze ja som tiez v takejto prijebanej situacii a chce sa mi umret dakedy normalne :D
  18. 18
    Mayben

25 ročná žena

@nikkaaa nie. to som si len ja tak nahovárala stále, že možno raz. ale on nie je typ človeka, ktorý by niekoho vodil za nos.
  19. 19
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

@mayben a preco ste sa rozisli? ak ti to nevadi napisat :D
  20. 20
    Mayben

25 ročná žena

@nikkaaa lebo mám dieťa a on si jednoducho nezvykol
  21. 21
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Chápem ako sa cítiš. Tiež som chcela chalana, ktorý sa na mňa vykašľal. Ono najprv sme boli spolu, potom sa vrátil k bývalej, potom zas chcel mňa a ja som ho ľúbila. Z tohto je asi jasné ako to dopadlo. Veľmi ma to bolelo celé, ale ono to časom prejde. Netreba vstupovať do niečoho, čo už raz skončilo, lebo ja som mala z toho len väčšiu bolesť.
  22. 22
    Vreskot000

30 ročný muž

ach... nerob blbosti., ono ťa to prejde
  23. 23
    Qttwiggy

20 ročné dievča

prosím toto nerob, druhé šance nekončia dobre