Fórum pridal Robinsonleon, 14. 9. 2019 07:38 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chceš byť členom klubu smutných chlapcov?

0
Robinsonleon

23 ročný chalan
mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Všimol som si, že je nás tu dosť veľa. Sme frustrovaní, pretože sa nedokážeme zmeniť. Sme osamelí, pretože nás nikto nechce (…aspoň teda nie také baby, ktoré by sme chceli my).
    Takže sme frustrovaní, sme osamelí a máme mnoho problémov. Alkohol, sklony k pesimizmu, nenávisť k sebe samému, pocity menejcennosti a všetky tie nekonečné problémy spojené s vlastnou sexualitou. Hotový labirint problémov. Je toho na nás priveľa. Ani to nebudem rozpisovať. Toto je len špička ľadovca.

Preto zakladám Klub Smutných Chlapcov.
    Rozhodol som sa pracovať so svojimi menejcennými vlastnosťami. Viem, že je vo mne aj mnoho dobrého, ale o to tu teraz nejde. V prvom rade by som sa chcel prostrednítvom Birdzu vyrovnať s svojim tieňom, teda s tým, čo sa v realite snažím pred svetom skrývať.

Si ako ja? Tak sa pridaj a napíš:

1. Čo ťa na sebe najviac hnevá, a nedokážeš to zmeniť
    2. Čo by si v živote chcel, a zdá sa ti to nemožné
    3. Čo druhým najviac závidíš
    4. Čo je podľa teba tvoj najväčší fyzický nedostatok
    5. Aká predstava o ‘’skutočnom mužovi’’ ti najviac ničí život
    (ja sám sa k týmto bodom vyjadrím o komentár nižšie)

Napíš o sebe týchto 5 bodov a staneš sa členom klubu. Je to jednoduché. Možnože nám pomôže sebareflexia. Keď sa spojíme a prestaneme sa hanbiť za to akí sme, uľaví sa nám. (Tento nápad vyplýva z Jungiánskej psychológie. Nosným pilierom je, ako som už spomenul, práca s vlastným tieňom = všeto, čo pred svetom skrývam.)

- - - NIE SME DOKONALÍ - - -

****Toto nie je žiadny pokus o vtip, nič také.
    ***Akýkoľvek posmešný komentár bude bez upozornenia zmazaný.
    **Dievčatá nemôžu byť členmi klubu.
    *Chris nemôže byť členom klubu.
  2. 2
    Robinsonleon

23 ročný chalan

1. Rozhodí ma úplne čokoľvek. Neustojím skoro žiadne ‘’doťahovanie’’ bez emocionálnej reakcie. Často vybuchnem.
    2. Mať long time vzťah. Ako… toto mi fakt príde ako mission impossible
    3. Že dokážu byť skutočne zamilovaní a že sa pred sebou nehanbia za to, akí naozaj sú
    4. Mám docela komplexy zo svojej výšky. A podľa mňa mám príliš dlhý krk. Asi len preto nosím košele. A nemám peknú tvár. To ma dosť ničí teda… Ako raz napísal Pubert, haním sa za to dosť často.
    5. David Duchovny v Californication. V skutočnosti som skôr ako Stephen Merchant v Hello Ladies

Vopred Vám ďakujem za vaše príspevky. Nehanbite sa a napíšte. Ja pomaly idem na turistiku a vrátim sa až večer. Vyhodnotíme si to a podľa záujmu vytvoríme klub. Fungovať budeme prostredníctvom blogov a diskusných fór. Bude to veľké. Rozpútame revolúciu vo svojom vnútri.

- - - NIE SME DOKONALÍ - - -
  3. 3
    Majmarad

36 ročný ujo

1. to, že bývam s rodičmi a nezmením to už nikdy... a že nemám VŠ titul a viem viac väčšina vysokoškolákov v danom odbore...
    2. Chcel by som mať raz rodinu, ale tiež to nie je možné, pretože mi na tomto svete ostáva tak 10 rokov najviac
    3. Mám ich veľmi veľa a doslova ma zabíjajú. Ovplyvňujú od fyzickej, emocionálnej až po sexuálnu oblasť a dosť to vplýva na kvalitu života.
    4. Vlasy... :D teraz sa budete smiať, ale ešte som nevidel nikoho, kto by mal podobné, preto sa vymykám normám a väčšinou nie som pre ženy atraktívny.
    5. Taká tá všeobecná, ktorá je zaužívaná u opačného pohlavia. Muž má byť živiteľom rodiny, má sa vedieť postarať o všetko, vrátane bývania a peňazí, mal by byť dobrý v sex. oblasti...atď V skutočnosti som ako DR. HOUSE :) Ale je to v podstate fajn a za toto sa nehanbím :)
  4. 4
    Lostinthedark

24 ročný chalan
    neoliberálny fašista

Nechcem byť členom, ale otázky mi prídu zaujímavé, preto odpoviem.

1) nekomunikatívnosť, nedostatočná motivovanosť
    2) byť špičkovým vedcom
    3) ich schopnosť viesť konverzáciu s hocikým, pričom vôbec nevyzerajú tak cringy ako ja, keď sa o niečo podobné snažím
    4) vlasy a prepadnutý hrudník
    5) silný, statný a vždy sebaistý chlap, ktorý vie vyriešiť a opraviť všetko na svete
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ja uz patrim do klubu zufalych blaznov prepac :( ale pekna myslienka inak (thumbs)
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Uau, dakujem, toto forum mi poskytlo odpoved na moju dlhorocnu otazku: preco tento mindset u muzov vznika tak casto? Co stoji za tymto pristupom k zivotu?

Odpoved je: nechut s tym cokolvek robit! Vy sa nonstop vsetci ci uz tu alebo na inych forach vzajomne podporujete v tom, co je na vas napicu a ako to NEJDE ZMENIT namiesto toho, aby ste sa to zmenit snazili a popri tom sa sustredili na tie veci, co su na vas fajn.
    Vy takito CHCETE byt. Vas to BAVI. Do pici, to je tak fascinujuce!
  7. 7
    Montgomery

29 ročný muž

Toto je to najsmutnejsie co som tu videl.
  8. 8
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov
    Niekde na Ukrajine

@montgomery A Chrisov život nie je smutný?
  9. 9
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Lol, keby sa mam nad odpovedami zamyslat a nebodaj ich este napisat, asi by som skocila z okna.

P.S. Prosim, nevyhadzujte ma za to, ze som dievca, ja by som tak strasne chcela patrit aspon niekaam :,(
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@dreyjir ja by som ta zobral do klubu ZNB zufalych nepodarenych blaznov ale myslim si ze na to nemas dostatocnu kvalifikaciu ! (?) :-/
  11. 11
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

@torpedo08 si moc zlaty, ale zaroven ma nejako podcenujes :O oficialne ziadam o clenstvo
  12. 12
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

Ja som sa chcel pridať, lebo sa cítim smutný, ale bohužiaľ, neviem či budem vedieť odpovedať na všetky otázky, no pokúsim sa...

1. Jediná vec, ktorú asi neviem zmeniť je moja nesústredenosť. Dojebáva mi občas život, keď mi uprostred rozhovoru s niekým vypne mozog a začnem rozmýšlať o raňajkách... Nedá sa to ovládať a neviem čo s tým robiť.
    2. Neviem :(
    3. Nič. Nikdy som necítil pocit závisti.
    4. Moje tenké telo/vypuklé brucho asi, plus mám občas sklony k zženštilej mimike tela.
    5. Predstava, že mám byť rozhodný a vedieť čo chcem. Ženy vraj majú rady keď vieme niečo naplánovať, určiť nejaký smer, ako napr. ideme jesť tam a tam... Mne je naopak skoro všetko jedno.
  13. 13
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

@staphylococcus To si vystihla inak (thumbs)
  14. 14
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@dreyjir joj no dobre teda ale rataj s tym ze cim normalnejsie veci budes robit tym skor ta z klubu vykopneme cez to okno :D (?)
  15. 15
    Misfit44

8 ročné dievča

ale ako vies ci som dievca alebo chlapec? (?)
  16. 16
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

@misfit44 na internete je predsa každý chlap :D
    Internet rule #29:
    "On the internet, all girls are men, and all kids are undercover FBI agents or Justice Decoys."
  17. 17
    Misfit44

8 ročné dievča

@1ggy (: (: (:
  18. 18
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@5 ja som tiež v tomto klube, ktorý je asi tak o päť levelov dalej než ,,smutní chlapci" (?)
  19. 19
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@4 @staphylococcus 130 bodov zo 100

Navyse takto vybutene a VEREJNE rozpravat o chybach ma skor negativny dopad.. casto ostanu tie najhlbsie veci nevyslovene a prave tymto stylom este viac potlacane a tie vyslovene ako uz bolo spomenute chybu nenapravia, nezmieria, len uistia v tom, ze je to ok
    Na zaver este je tu fakt, ze tymto sposobom si len dokazujete, ze aj ked mate chyby, tak ten druhy ma vacsie, takze je to v poho.. forummi pride mierene skor tymto smerom - zistujes kto je na tom horsie, aby si sa necitil tak chujovo... myslienka to nieje az tak zla, no opieras sa o velmi zlu taktiku a tiez sa to ma robit individualne.. toto je blbost uz na prvy pohlad
  20. 20
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Zvedavost mi neda neopytat sa.. co je cielom tejto komunikacie? Ake su dalsie postupy?
  21. 21
    Majmarad

36 ročný ujo

@nerwous15 veď spoločne pohoníme a ideme na pivo :D
  22. 22
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Inak vy, co nechcete byt clenmi klubu smutnych chlapcov, nechajte ostatnych, aby boli smutni chlapci. Zalozte si vlastny klub nesmutnych chlapcov.
  23. 23
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@dreyjir Vidím, že si smutná, drž sa v blízkosti a ja po čase spácham na vodcu atentát a bude už navždy koniec diskriminácii žien!!! 8-)
  24. 24
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

1. Že nie som ako ostatní, veselý, usmievavý, občas alkoholik, prípadne fajčiar, spoločenský, zábavný, komunikatívny
    2. Nájsť babu s ktorou by som si rozumel, kde by bola obojstranná fyzická príťažlivosť a s ktorou by sme mali rovnaké názory na podstatné veci a nejaké rovnaké záľuby...
    3. Schopnosti, či už nejaké špeciálne alebo jazykové znalosti. No a to, že majú vzťah. Hoc koho uvidím, tak je vo dvojici alebo na nete je zadaný. Ja neviem, kde na to všetci prišli. Buď cez kamarátov , ktorých nemám, alebo cez akciu s kamarátmi na ktoré nechodím, lebo nepijem, nefajčím, neprihováram sa cudzím len tak a nemám s kým ísť, čiže väčšinou idem na zápas keď na nejaký natrafím a mám peniaze.
    4. Neviem, mne sa nepáči moja hlava :D ... nemôžem sa považovať za pekného aj keď neviem subjektívne by som povedal, že vyzerám dobre v porovnaní s niektorými... aj keď necvičím a neposilujem teraz už toľko a mam tých 7 kilo navyše oproti tomu keď som bol chudý jak bežec ...btw ja som to nevnímal že som tak chudý, skôr som čumel na fotky že sakra jaký som bol chudý! Cítil som sa byť tak nejak viac mohutný, svalnatý :xD
    5. Jednoducho ten čo zarába prachy, je dobrý v práci, doma všetko opraví, a keď nie tak zaplatí opravu, je vysoký a nemá problém ísť doniesť zmrzlinu okoloidúcej a a dať sa sňou dokopy.
    Inak vždy ma tak zaujímalo, že to pozývaš na večeru nejaké dievča čo chceš spoznať a potom musíš hrať divadlo a sekať dobrotu v drahej reštike a všetko platiť? ... alebo budeš pozývať na obed? ... pre mňa len si vypýtam facebook, lebo telefón je už iný level, teda ja ho ani nepoužívam na volanie kade kde, len na povinnosti, rodine, či keď niečo predávam...
  25. 25
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@staphylococcus nie nechceme takýto byť. Taký sme, len to dokážeme opísať a tebe to pripadá ako rozprávka alebo v tvojom prípade tragédia. To nie je len chváliť sa peknými fotkami a úspechmi jak robí väčšina. Za negaťívne posty sa zdrbáva akoby neexistovali, ale za pozitívne sa tu hádžu ruže pod nohy.
    Či ty si myslíš, že akože sa takí ľudia nesnažia nič robiť? Ale nebude predsa ten, čo má 160cm a čo neznáša šport hrať basketball, pretože by s tým mal niečo robiť. Robiť niečo môžeš ale nie v štýle, že budeš robiť niečo čo nie si ty, čo by si nikdy nerobil a robíš to z donútenia a nechceš to robiť.
  26. 26
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@wistingher pane boze, to bol bullshit. Sorry ale toto bol enormny generator nahodnych sraciek, uz sa ani nesnazis hladat vyhovorky, preco so sebou nic nerobit iba placas piate na deviate.
    A to s tym hranim basketbalu excuse me what? To co bolo zas za sracku? Ked mas 160 cm tak ofc ze nebudes dobry hrac basketbalu, tak ako dvojmetrovy typek nikdy nebude profi dzokej. Ale stale ta moze ten basketbal bavit a jeho jazda na koni tiez. Ale zase, to bol len uplne random bullshit od veci ktory nema absolutne ziadnu vypovednu hodnotu. Nikto ti nehovori, ze mas zacat hrat basketbal. Vobec nikto.
  27. 27
    Etelnair

11 ročný chlapec
    klame do telky, vydychuje

@staphylococcus ale ved on za to nemoze ze nie je fajciar :(
  28. 28
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@etelnair tento koment nasadil absurdite celeho tohto fora ceresnicku na vrchol, strasne sa smejem, dik :D
  29. 29
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@staphylococcus ty si tu celý bullshit. Tento tvoj príspevok nemá žiadnu obsahovú hodnotu len kydanie špiny nič viac. Snažiť sa byť akože nad vecou ale pritom sa nevedieť ani zapojiť do debaty inak ako postojom, "vy ste horší, ja také problémy nemám"
    "Vy s tým nechcete nič robiť" - čo s tým majú robiť? Mám sa postaviť na námestie a oslovovať každého? Mám začať tancovať? Ja to nechcem robiť. Nebolo by to prirodzené.
    Ale vševediaci bullshit ako ty to nemôže pochopiť.
  30. 30
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@wistingher ale nunu, debilko :D tak sed prirodzene doma a utapaj sa vo svojom toxickom bordeli, ked akakolvek zmena by bola "neprirodzena". Co ti poviem. Sedenim doma a lutovanim sa nikdy nikto nic nedokazal. Kazdy kto nieco chcel musel najprv vystupit zo svojej komfortnej zone a ist si za tym. A chciet zmenu. Tu ty ocividne nechces. Vam je takto vlastne dobre.
    Ale toto taky lenivy incelko ako si ty nikdy nepochopi, lebo sediet doma a byt smutny je vlastne jednoduchsie.
  31. 31
    Trevor1994

75 ročný ujo

Selling popcorn and pizza for people reading comments!
  32. 32
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@staphylococcus možno jednoduchšie, hlavne, že je to pravda.
    Škoda, že o tebe sa "nunu" povedať nedá. Ty sa radšej zameraj na svoj exkluzívny dokonalý život, bez takýchto problémov a nerob tu zo seba pani vševediacu, čo je lepšia než iní. Tvoja komunikácia na základe tvojich nekonečných vedomostí je na úrovni krčmového dedka ktorému nadávať a ponižovať okolie robí šťastným (thumbs)
    Neskutočne ti každý ďakuje za tvoj príspevok do tohto fóra.
  33. 33
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@wistingher clovece, ja sa tu vobec na lepsiu nehram :D vies, lebo ono medzi mojim "dokonalym" zivotom a vasim utapanim sa v sebanenavisti stoji iba zmena pristupu k sebe a k zivotu, NIC viac, to nie je o tom, aki ste, ani o tom, ako vyzerate, iba o tom, ze ste lenive telence, ktore miesto toho, aby sa akokolvek snazili mat sa lepsie sedia doma a lutuju sa.
  34. 34
    Majmarad

36 ročný ujo

@staphylococcus na kerý kokot sa sem sereš s tvojimi pseudonázormi, ktoré nikoho nezaujímajú. Naozaj si myslíš, že sa nachádzam v komfortnej zóne a nerobím nič preto, aby som žil inak? Máš pocit, že mi je dobre ak bývam s rodičmi v 36 rokoch a sám, bez práce so zdravotnými problémami??? Sa uvedom trošku a nesplietaj tu pičoviny. Ďakujem
  35. 35
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@majmarad sam si picovina. Nemas za co.
  36. 36
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@majmarad Nic si nerob z drzej pseudointelektualnej ehm, ktora chorobne atakuje kazdeho, nad ktoreho sa moze vyvysovat vdaka tomu, aka je vyrovnana a spokojna a nedokaze pochopit ludi ktori nie su taki dokonali a mozog im funguje trosicku inac. Ludom tu chyba strasne ludskost. Mier s vami.
  37. 37
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

Ja by som len chcel povedať, že si myslím že to, čo hovorí @staphylococcus dáva zmysel, je to ten najzákladnejší krok ktorý musí človek v takej situácii spraviť. Ale zároveň nerozumiem ako môže s takou istotou hovoriť o všetkých ako o jedom. Niektorí ľudia to majú ľahšie, niektorí ťažšie, a niekedy jednoduché "vzchopenie sa" nevedie k vykúpeniu... Ale keďže neviem kto si čím prešiel a aké to kto má, tak to už ani radšej nejdem viac rozvádzať. Len ma mrzí že ľudia k sebe nechcú byť trochu milší :)
  38. 38
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@Dreyjir, @Misfit44 Dievčatá, ale veď ste nenapísali o sebe tých 5 bodov, ktoré slúžia ako prihláška. Ja by som proti tomu vlastne nič nemal, kebyže máme v klube aj baby, ale musím sa najprv opýtať na názor ostatných členov. Predsa len by sa jednalo o zmenu pravidiel… a to by sme si už museli odhlasovať… takže zatiaľ si dopíšte do komentára tých 5 bodov o sebe a my si vás potom interne odhlasujeme. Keď bude väčšina súhlasiť, ste naše.
  39. 39
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

To je nejaký nový trend dávať ku každému slovu predpona pseudo, aj tam kde to nemá žiadny význam? :D slovo týždňa: pseudonázor
  40. 40
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@39 zato novy trend nie je buzerovat ludi za kazdu picovinu
  41. 41
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

tie komenty dpc :D
  42. 42
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@tvojdedo prosím ťa a nechodíš náhodou na tejto svoj fejk preto, aby si mohol buzerovať ľudí? :D trafená hus zagágala
  43. 43
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@nats fejk?
  44. 44
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@42 a ofc, ja buzerujem len tych co sami buzeruju.
  45. 45
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@tvojdedo pokiaľ sa nemýlim tak toto bol patrixov nick voľakedy, aj keď teraz ho možno používa niekto iný, nemám zase také dobré info... Hej, to isté by som mohla povedať tiež :D
  46. 46
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@nats mylis sa :) @mojdedo
  47. 47
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@tvojdedo okej celú dobu som žila v Tom že ty si patrixo :D čo ale nemení nič na Tom že tu okrem hejtov na iné osoby (hlavne Luciu) máš prázdny profil a minimálnu aktivitu, takže by som asi bola tíško o buzerovaní :)
  48. 48
    Majmarad

36 ročný ujo

@nats ty musíš mať strašne super život, keď ťa zaujíma ten môj a musíš sa chytať každého slovíčka, ktoré napíšem :D
  49. 49
    Tomas55555

24 ročný chalan

A nebolo by lepšie prestať sa zapodievať partnerskými vzťahmi ale zamerať sa na získanie večného života s Bohom ?
  50. 50
    Adelka33

hrá sa, že má 0 rokov

Smútok je v zásade zlý a treba ho prekonat. Hej za kazdou krasou je smutok, lebo vsetko je do času. A hej dobre si napisal spolok chlapcov...spolok zle vychovanych detí, ktore sa tazko stanu mužmi. Hej z vlasov mat depky hm z tela mat vzor uchyla...atd..hroza ale zas do 25 sa vam vyvija mozog. Teraz je jasnejsie preco je nás svet tak biedny.
  51. 51
    Adelka33

hrá sa, že má 0 rokov

Tá posledna otazka je plná fakt smútku. Az zavisti? Preco by mal niekto mat smutok nad dobrom iného? Primitivne zaostalé myslenie.
  52. 52
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

@49 LOL to je vul (:
    you made my day, dear sir ..
  53. 53
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@staphylococcus zacinam mat na teba crush...

@1ggy ty si celkom prekvapenie, lebo podla príspevkov si mi prisiel v pohode. (?)
  54. 54
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

@nespiacakraska lol, za toto forum? :D
    Ale awww (love)
  55. 55
    Kerrang

27 ročný muž

Po dnešnom ďalšom sklamaní, sa asi pridávam k tým smutným chlapcom aj ja ...no zas na oplátku dúfam, že má zoznámite z nejakým podobne smutným dievčaťom, keď už to má mať ten správny efekt (hehe) (?)
  56. 56
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

@nespiacakraska Neviem ako to mám chápať teraz, či pôsobím šťastne, alebo som povedal nejakú kokotinu :D
  57. 57
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@staphylococcus Konkretne za toto forum ani nie, ale za tvoju priamociarost co si prejavila aj tu.
    Uplne to milujem! Proste uplne milujem tvoju prezentaciu! <3

@1ggy ale nie, nenapisal si somarinu. Len ostatni chalani boli celkom predvidatelni a ty si ma prekvapil. :D No moze byt ze vesely.

Chlapci nechcete klubove tricka? Desinger Edo by Vam mohol navrhnut... (?) Ale Wilsona mat nemozete! Toho mame my z klubu @5! (?)
  58. 58
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

Ale dpč nech je pointou vážho klubu inšpirovať sa navzájom k zmene a nie obyčajné vzájomné hladkanie ega, lebo to vás nikam nedovedie. Proste nechápem čo sa tu všetci furt ľutujete a opúšťate a pýtate si rady a keď vám niekto dá dobrú radu, tak sa podľa nej neriadite. Namiesto toho aby vás inšpirovala ku zmene vám to len na chvíľu zvíši sebavedomie a potom sa ďalej váľate v hovnách vlastnej sebaľútosti a pýtate ďalšiu sériu ľutovačiek. Aj tak to pravdepodobne všetko vychádza z toho že všetci mladí ľudia sa potrebujú cítiť vínimočne (kým im nedôjde, že takto to nefunguje) a vy si myslíte asi, že sa odlišujete od iných práve tou svojou patetickosťou, aj keď takých je tiež veľa. Z toho čo viem, väčšina chlapov je orientovaná tak, že potrebuje mať cieľ v živote, robiť niečo dôležité pre iných. Ale prečo nechávate aby sa zmyslom života stalo čosi také vrtkavé a nepredvídateľné ako láska/žena?
    A druhá vec: ako fakt si myslíte, že ženy nemajú rovnaké problémy? Lebo mi máme na ružiach ustlané a perfektne zapadáme do sociálnych noriem a každý nám stále len zvišuje sebavedomie a nikdy nás žiadny chlap neodmietol, že?
  59. 59
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@gnomeslayer Tiež pozerám, že je to tu dnes v znamení piča vs. 4 kkti :D Kto vyhrá? (?) http://www.reactiongifs.com/r/ocmo.gif
  60. 60
    Majmarad

36 ročný ujo

@antifunebracka podľa mňa si vyhral :D
  61. 61
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@staphylococcus Ty si tak nesympatický človek, až som ťa začal mať rád. Si pre mňa zaujímavá. A nie len pre mňa, ale celý klub môže čerpať z tvojich útokov silu.
    Hráš sa tu na Stevena Segala, ale stavím sa, že v skutočnosti si precitlivelá a veľmi nestála. Nikdy by si nedokázala tak dobre čeliť osudu ako @Majmarad

@Marjy77 Nikto tu nehovorí, že ženy nemajú problémy. Skús si ešte raz prečítať môj prvý koment. Klub je o tom, že si cheme vážiť samých seba. Osobne si myslím, že členom by mali byť všetci tí, ktorí sa tu najviac rozkrikujú. Títo ľudia totiž niečo vysielajú. Je to strach z vecí, ktorých sa my v klube vôbec nebojíme.

@Adelka33 To môžeš babičke rozprávať, že nikomu nezávidíš. Zaostalé myslenie? Veď to je normálna vec, že človek závidí. My máme len odvahu o tom rozprávať a tým sa odlišujeme od ostatných. Áno, sme špeciálny. Pre mňa osobne, sme doslova kvalitnejší a celistvejší ľudia ako všetci tí, ktorí nás tu poučujú o opaku.
    Vieš prečo si to myslím? Pretože až nastane reálna situácia, kedy mi niekto ublíži, napríklad keď ma bude ohovárať za chbtom a niekto mi to povie, ja budem mať vivinutý obranný mechanizmus. Budem vedieť pochopiť motív toho človeka, pretože som to skúmal na sebe. Vôbec ma preto nenaserie a neskazí mi deň.
  62. 62
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@kerrang Vyplň 5 bodov a staneš sa členom klubu. Nič ti neslubujem, ale môžem ťa zoznámiť s @Dreyjir a @Misfit44. Môžeš si vybrať podľa profilovej fotky. Oni majú na smutných chlapcov určite slabosť.
  63. 63
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@nerwous15 Všetci majú chyby. Aj tí, čo sa tvária, že ich nenajú.

Napríklad ľudia, čo nás tu idú poučovať. Vezmi si takú Staphy. Ona si myslí, že je v pohode a že nemá v sebe nič smutné, či negatívne. Potom prídem ja, napíšem fórum a ona má v sebe potrebu pičovať. Prečo? No pretože v sebe potláča smútok a všetko menejcenné. Nemá k týmto veciam dobrý postoj. Projektuje si do @Wistinghera svoje vlastné nedoriešené sračky. Útočí, lebo sa toho bojí. Toto je dúfam zrejmé.

Cieľ je teda tento: Zaujať dobrý postoj k svojim menejcenným stránkam, aby sme sa stali celistvejšími osobnosťami.

Keď sa tváriš, že problém neexistuje, ten problém nezmizne. Ty ho len nevidíš a odskáče si to potom tvoje okolie.
  64. 64
    Robinsonleon

23 ročný chalan

https://ithinkbigger.com/app/uploads/2019/03/myths-hold-back.jpg

Takto to vyzerá, keď máš zlý alebo žiadny vzťah k svojmu tieňu
  65. 65
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Pane boze, ty si iny filozof :D :D :D skoda, ze to nema hlavu, ani patu.
    Ale dobre, hlavne, ze si si tu pocirclejerkoval a citis sa lepsie.
  66. 66
    Mayo911

27 ročný muž
    Rainbow

@nespiacakraska Čo je obdivuhodné na správaní sa ako hulvát, vyvyšovaní sa a útokoch? Nehovorím že v ničom čo tu popísala nie je pravda, ale dá sa to povedať aj kultúrne. Nevieme kto si čím prešiel a čo u neho ďalšie takéto ponižovanie spôsobí. Veď správajme sa k sebe slušne už konečne.
  67. 67
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@staphylococcus došli ti argumenty tak sa to snažíš zahrať do autu, jak typické.... Povedz kde som sa vyjadril nejasne? Ja to rád spresním ;-)
  68. 68
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Ak ešte niekto pri čítaní týchto príspevkov začal byť hladný, tak navrhujem založiť Klub hladných birdzákov..
    LEBO JEDLO SPÁJA!
    bez ohľadu na to, či máte alebo nemáte pipík.
    Hláste sa v kancelárii u pani Janky a Aladára na prvom poschodí vedľa recepcie.
    pa.
  69. 69
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Nie, nedosli, iba ma to uz nebavi. A nie si nejasny, iba trepes kraviny. Fakt cely tento vas...vec je iba nastroj na to, aby ste si circlejerkovali vsetci dokola a hovorili ako vy ste v podstate LEPSI nez ini ludia (lol) a ako s tou situaciou v podstate NEMOZETE nic robit a vysledok bude, ze budete mat klub, ktory bude nastrojom na to, aby ste sa utvrdzovaali v tom, ze je to vlastne fajn a ze to netreba menit lebo ved aj ini su takito. Co je ale ze FAKT kurva toxicke.
    A nehovor mi, ze je to inak, lebo na nete je takychto klubikov a diskusnych for milion a jedine, co vytvaraju je spirala k cim dalej tym vacsej odtrhnutosti od reality a circlejerkingu v style "my sme super, zbytok sveta nas nechape a mal by sa nam prisposobit, lebo nas sposob premyslania je spravny". Co je, este raz, TOXICKE AS FUCK.
    Dufam, ze uz som ti to vysvetlila dostatocne, koncim, je mi z toho smutno, viac incelstva na tento tyzden fakt nepotrebujem.
  70. 70
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@mayo911 ako sa ti podarilo z toho ze ma pritahuje stafylo(hej, aj jej vizualna stranka sa mi paci) podarilo vycarovat toto absolutne netuším. Inac uprimne... Nestarala by som sa do toho kto koho pritahuje lebo si myslim ze na to nemam absolutne pravo, nech si kazdy je s kym chce, aj ked je druha strana pre mna hrozna.

Ale hej, som kvoli tomu uplne hrozna, neempaticka, nespravam sa slusne a bodaj by som zila s hroznou zenskou...

No... Dobre, uz viem kto sa mi moze pacit a kto nemoze, stacilo picovin na dalsi mesiac...
  71. 71
    Mayo911

27 ročný muž
    Rainbow

@nespiacakraska myslím že si ma nie celkom pochopila, ale nevadí.
  72. 72
    Tomtoylc

27 ročný muž

akože minulý rok by som sa pridal, škoda (hehe) (tiež som tu trošku, naozaj trošku vyplakával)
    ... ale ja som som sa už zmenil, aspoň trochu (si myslím)
    ... avšak stále je na čom pracovať
  73. 73
    Yoss

28 ročný muž

https://www.youtube.com/watch?v=TrMKfGAd0qc
  74. 74
    Trevor1994

75 ročný ujo

@tomtoylc aspon nekdo kdo ma takyto pristup
  75. 75
    Tomtoylc

27 ročný muž

@trevor1994 to som sa nechvalil btw.
    ... ale keď mam nejaky problem tak ho riešim, každy ma svoje zlé obdobia alebo ťažké chvíle, a ani ja som nebol výnimka
  76. 76
    Trevor1994

75 ročný ujo

@tomtoylc ja som tym vobec nemal na mysli zeby si sa chvalil...
  77. 77
    Tomtoylc

27 ročný muž

@trevor1994 ja som to uviedol preventivne (nie len pre teba)
  78. 78
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@yoss dobrý song, ukľudňujúci. Skoro sa mi podarilo zabudnúť na Stafylo
  79. 79
    Yoss

28 ročný muž

@robinsonleon to som rád, musel som trochu prerušiť tie vášne
  80. 80
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Ktovie, aká je Stafilo v posteli... :D
  81. 83
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

@63 PRESNE TOTO
  82. 84
    Mango

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

@teal paradne ma vyjebala, 10/10
  83. 85
    Kerrang

27 ročný muž

@robinsonleon Ale šak to sú chalani, nie? (hehe)
  84. 86
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@kerrang kto vie :D ja dufam ze nie