Fórum pridal Starosta, 27. 5. 2020 14:51 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chcete tu @Staphylococcus?

0
Starosta

25 ročný muž
Starosta Birdzu

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Starosta

25 ročný muž
    Starosta Birdzu

dobre je to kokotina, anonymne bude viac hlasov:
  2. 2
    Starosta

25 ročný muž
    Starosta Birdzu

áno
  3. 3
    Starosta

25 ročný muž
    Starosta Birdzu

nie
  4. 4
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

nechceme tu trapnych kokotov, co sa nechaju zabanovat a potom sa ako najvacsi hrdinovia vratia pod nejakym fejkom
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Chcem navrat vsetkych banovanych v historii birdzu
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@torpedo08 isto si na obsah, aký pridávali, nájdeš aj lepšie stránky
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@mielikki tuto teraz to chcem!
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@torpedo08 nevieš použiť gúgl? :-D
    Tu máš, tu klikni na vlastné riziko a nepotrebuješ zabanovancov https://www.gettyimages.com/photos/feces&ved=2ahUKEwimvoOyjNTpAhVJCewKHRm6AVkQFjAAegQIChAB&usg=AOvVaw08bV0McWQmNcImb8gUU95d
  9. 9
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@torpedo08 ja ti poslem nakedku, ked ti to tak chyba... :S
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@nespiacakraska konecne spravny pristup! (cmuk)
  11. 11
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@torpedo08 ved viem ze len nato si cakal! :D
  12. 12
    Tomkov

22 ročné dievča

Ja žasnem nad tym, že na birdzi by tu už mali byť všetko prakticky dospeli ľudia a tu sa väčšina stale sprava ako deti. Take riadne sproste deti. Stafylo nie je problem, problem ste vy, trtkovia, čo sa skryvaju za fejkove učty a robia si tu holubnik. Tu sa už ľudia nevedia normalne rozpravať, keď niekto založi normalne forum, idete sa v ňom zodrať o to, kto naň reaguje pridrbanejšou odpoveďou alebo akože "čo najvtipnejšie", lebo odpovedať normalne sa tu už nenosi. Taky priklad. Nehovoriac o všetkych tych homofoboch, čo sa tu poslednu dobu množia. Všetky tieto aktivne birdz hviezdičky, čo tu spamuju každy kut kravinami a myslia si, aki su zaujimavi. No nie ste. Vy hovada.
  13. 13
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@nespiacakraska obete nepadli zbytocne (rofl)
  14. 14
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@torpedo08 to musis rovno napisat, ludia nerozumeju tvojim sifram. (?)
  15. 15
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

LOL bavi ma nepomer v normlnom hlasovani a hviezdickach za nie...to tiez o niecom vypoveda :D
  16. 16
    Annyejnji

22 ročné dievča

Admin ju chce (:
  17. 17
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@nespiacakraska ty ano (love)
  18. 18
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

kto si mysli ze to je karol? nech da hviezdicku aby to bolo anonymne :D
  19. 19
    Jerometoucanrainbow

32 ročný muž
    blame it on me. I really don't care

v 21. storočí tu ideme pranierovať ľudí? tu neostal len design v minulosti, ale zjavne aj zmýšľanie niektorých jedincov...temný stredovek
  20. 20
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

s druhou časťou komentu súhlas..

ono to prišlo cele časom a potom sa človek menej a menej chcel zapájať vážne do diskusií.. tu sa nosí hlavne už len troling a súťaž o naj vtipne si komentár.. taky je tu dnes trend, birdz sa nevie efektívne zbaviť trolov a fejkov čiže tu už nieje o com, preto to tu kape @tomkov
  21. 21
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    Obey your master!

to je take zlate to anonymne hlasovanie :D neviem, co ide hlavou ludom, ktori na smiesnych internetoch potrebuju este jednu extra vrstvu anonymity, aby sa dokazali vyjadrit :D vazne ma to zaujima, ako si daco presadite v reale? ci si nic nepresadzujete? ci ako fungujete? :D
  22. 22
    Dee99

26 ročný muž
    RK

tak ja by som bol najradšej keby nikto neodchádzal :)
  23. 23
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@chlorofyl jasne ze som karol, o tom moze pochybovat iba uplne hlupak!
  24. 24
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

a kto by tu potom pridával gymnastické fotky?
  25. 25
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ak to tu ma takto "fungovat" tak nie
  26. 26
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ak mam dostat BAN mozem prosim na nejaky fejk ucet nie na tento ? 0:)
  27. 27
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

@torpedo08 Edo neskrab...
  28. 28
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Boze, ak by ona odisla, tak by sa mi zrutil svet, uprimne, moj druhy najoblubenejsi birdzak! Hned po mne samozrejme.. taka moja tajna lasocka :S
    Ale tie fotky, ako sa spomina v @24 , tie by bolo super keby prestali, vyzera to nechutne
  29. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@nespiacakraska https://cdn.dobrenoviny.sk/images/article/1903/920/410/1342095151.jpg
  30. 30
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Áno, určite!:) Ja ju mám rada a aj sa teším veľmi, že sme sa spoznali aj osobne... Len by som privítala trochu menej tvrdých nadávok... Ja som taká citlivá duša no :(
  31. 31
    Clarise

20 ročné dievča

@tomkov ideš obranovat niekoho kto robí to isté ako to co si písala nižšie...
  32. 32
    Subarnica

23 ročné dievča

Prečo tu nikde nie je neutrálna možnosť? Ja hlasujem za to že nevadí mi že tu je ani by mi nevadilo keby tu nebola.
  33. 33
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

Jasnačka, úplne sem patrí. Nikdy som ju tu nevidel robiť nič iné, než rozsievať nenávisť a nepresvedčivo si liečiť komplexy, každý tu na ňu pindá, takže fakt nevidím 1 dôvod, prečo by mala ísť preč :/
  34. 34
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Drahy karol, to co si prave opisal robis jedine tak ty :D
  35. 35
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

@34 amen

36. 36
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Ja ju chcem v bare pri pive abo tak :) lebo je ppc!
  37. 38
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Aký má zmysel táto anketa keď 99% birdzákov, ktorý ju tu nechcú je už zabanovaných? (hehe) Birdz už posledné dni viac a viac skapína a gang miestných nedotknutelných dosiahol to čo chcel. Zbavili sa skoro všetkých kto im tu vadil a tým aj ubili birdz. Sranda je, že ak to takto ďalej pôjde, tak už nebudú mať na koho rozsievať nenávisť a birdz pre nich nebude mať zmysel a skape to tu. Alebo môžu potom hejtovať tých čo sa im teraz vtierajú do zadku alebo sami navzájom, poprípadne súťažiť kto príde s najpridrbanejšou odpoveďou resp. s tou najvtipnejšou, ktorá získa najviac hviezdičiek až dovtedy kým sa nezabanuje posledný birdzák (letim)
  38. 40
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Poslednou dobou mám na ňu oveľa pozitívnejší názor :) dúfam že neodíde
  39. 41
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@darksider96 no tým že odišli debilkovia bez úrovne a budúcnosti určite Birdz neutrpel , ja som veeeelmi rada že sa tu prečistil vzduch.

Ak si myslíš že tento portál ma byt o hejtoch a o tom že to tu bez hejtov zomrie tak potom je to dosť smutne , oveľa radšej budem ak tu bude len pár ľudí ale zato normálnych ako mega vela debilkov.
  40. 42
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@plavam_zivotom Ja som nehovoril len o nejakych "debilkov" bez urovne. Tento portal ide dolu vodou kvoli ludom o ktorych hovorim v @38 a ked uz, tak jedine co je smutne je, ze si to neuvedomujes, alebo si len ritolez... Ked chcete aby tu bolo len par vasich vyvolenych ludi, tak chodte odtialto prec a zalozte si nejaku skupinu na FB a budte tam ;) Birdz nie je váš a nie je to tu len o vás, tak to uz pochopte! Mnoho velmi v pohode birdzakov sem prestalo chodit, popripadne sa dali zabanovat, kvoli kretenom ktori su tu zial v prevahe. Ukazkovym prikladom je napr. toto forum http://birdz.sk/forum/mozeme-sa-prestat-tvarit-ze-rozchod-a-rozvod-je-len-taka-kokotinka-co-sa-stava-kazdemu/190524-tema.html/
  41. 43
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@42 * "debilkoCH" (sorry)
  42. 44
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@darksider96 jednu vec nechapem: preco si tu potom este ty? :) si snad aj ty moj ritolez? :D
  43. 45
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@staphylococcus Preco by som tu nemal byt? Uz ani mna tu nechces? Das ma snad zabanovat ako ostatnych? (hehe)
  44. 46
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@darksider96 vsak ked vsetci co ma tu nechcu su uz zabanovani a zostalo tu len par mojich ritolezov. Tak teda, podla tejto logiky, si aj ty moj ritolez.

A jasne, vsetkym dam ban! Aj matovicovi dam ban! Ostanem tu len ja s adminom!
  45. 47
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@staphylococcus Ja chcem len aby mi vsetci z tvojej crew a aj vsetci mimo nej dali pokoj a prestali mi robit zle! (hehe)
  46. 48
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

@34 @35 Vy 2 ste sa našli :D
  47. 49
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Stale dufam v lepsi birdz a preto som este stale tu... Zas vsetci tu nie su taki hrozni (hehe) Ale kvoli tomu o com pisem v @38 a @42 tu asi nikdy nebude lepsie a skape to tu...
  48. 50
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@darksider96 ja ta vacsinu casu velmi zaryto ignorujem a nevedela som, ze mam nejaku "crew" ale ok. Ak myslis tie zabomysie vojny s tealom, tak to fakt ide mimo mna tak velmi, ako sa len da :D a ak si tym obaja zase raz zamiesite na banan, bude to len a len vas problem.
  49. 51
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Zaujimave je to anonymne hlasovanie za “Nie”
    Viac ako polovica birzu sa boji verejne vyjadrit svoj vlastný názor (hehe) :-o

A btw, prečo som zahlasovala za nie?

Lebo sa často správa k mnohym ľuďom na birzi dosť neľudsky, často zvykne ponižovať a zhadzovať. (Niekedy tie dôvody sú fakt banálne)
    Preto je mi dosť nesympaticka. Nemám rada ľudí, čo sa takto správajú.
    Všade musia byť medze, dokonca aj na internete. (Aj na tomto už umierajúcom birzi)
    Prečo?
    Je tu mnoho birzakov, ktorí sú psych. chorí. (Nejdem to rozvádzať, lebo sa to tu už v minulosti párkrát riešilo)

Ale ak by sa správala v budúcnosti viac ľudskejšie, možno by som svoj názor zmenila.
    No zatiaľ si myslím, že taký človek tu nemá čo robiť... alebo aspoň ak tu chce ďalej byt... mala by svoje správanie zmeniť.

Tot môj názor.
  50. 52
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@staphylococcus a vôbec by som ti nechýbal? :( Keby som hrdinsky na internetoch vynadal Darksajdymu do škaredých emákov a dostal kvôli tomu ďalší banán?
  51. 53
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@teal Keď ti tu raz niekto napísal "buď sám sebou“, tak ti dal zrejme tú najprijebanejšiu radu akú ti mohol dať (hehe) Odkedy ma tu neustále obťažuješ, tak sa snažím pozerať na tvoje myšlienkové pochody a tvoju úbohu existenciu z tvojej perspektívy, no žiaľ neviem dostať hlavu tak blízko k riti...
  52. 54
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@admin Keď si tu už začal banovať ľudí, ktorí tu vyvolávajú konflikty, urážajú ostatných, poprípadne trpia nejakou psychickou dagnózou, ktorou znepríjemňujú ostatným pobyt na birdzi, tak ako to, že si nezabanoval tohto chuja v @52 ? On už raz mal kvôli tomu ban a bavili sme sa o tom a hovoril si, že ho upozorníš a ak si to nezoberie k srdcu, tak má smolu. Tak čo teda? (nerd)
  53. 55
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@Clarise Navyse aj teba tu stale prenasleduje a uraza... Povedz aj ty adminovi ako tu o tebe pisal (citujem), ze ta z neho stale svrbi p**a ked sa vydrujes k jeho neustalym urazkam a ponizujucim narazkam, lebo ti spadla na hlavu tehla ked si bola mala... @admin Inych za taketo reci uz zabanoval, tak ako to, ze on tu este stale je?
  54. 56
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

@tomkov btw to predbiehanie sa v tom, kto odpovie najpridrbanejsie/akoze najvtipnejsie, tu ja datujem od dakeho roku 2010-2011, takze to nie je moc zasluha asi fejkov ale tej mentality tohto portalu, kde je kazdy tak povediac anonymne a urcite sa tu nesprava, jak v realnom zivote.
  55. 57
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@teal co ja viem, ked sa to stalo naposledy tak som sa snazila naznacit, ze si myslim, ze si ho nezasluzis, druhy krat by som sa uz neunuvala :D

@51 "je mi nesympaticka, nech odide" je sice pristup hodny 5 rocneho ufnukaneho decka, ktoremu kamos zobral formicku na pieskovisku, ale na birc sa to vlastne hodi, tu je to cele taka predskolska pripravka, 8/10, dobry argument.
  56. 58
    Clarise

20 ročné dievča

@darksider96 ono je to jeho správanie istý čas tolerovatelne ale potom je to fakt už cez... Zo začiatku to môže byť sranda ale potom to už není sranda. Snaží sa byť vtipný stále ale je už trápny... Jeho pravý názov je sikanator...ja netolerujem sikanu! Ci už si to chce pripustiť alebo nie. Ale furt ma otravuje a aj teba.... Furt rype... Som mu povedala ze s nim vyriešim jeho problém a bol ticho. Do keby bude ticho? No iba chvíľu kým zas sa nezačne do niekoho navazat...a vyťahuje na mňa veci ktoré nie sú pravda...vsak nech argumentuje iba pravdou dôjde mu hneď reč to je smutné... (nech to rieši @admin je to v jeho kompetenciach)
  57. 59
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@staphylococcus ooh. :( To pretože som sa nasral na Zaklínača? :D Alebo kvôli tomu že som sa zastal Qarpa? Alebo tak jedno s druhým?
  58. 62
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@darksider96 chápem, že pri skúmaní reinkarnácie a kníh véd a vyhrávaní hudobných diskusií nemáš už mnoho času na zisťovanie takýchto zbytočných faktov, ale ak niekoho cituješ, musíš doslovne reprodukovať výrok tej osoby. Nie si ho upraviť podľa seba... To len tak do budúcna.
    Inak páči sa mi, ako si tu čakal našpanovaný, kedy na teba zareagujem. No nereagoval som na teba a tvoja reakcia je úplne hraná a silou mocou sa snažíš vyvolať ďalší konflikt, aby všetci videli, ako ma treba zabanovať.
    Najprv sa nauč rozlišovať internet od reálneho sveta, následne sa ma tie tvoje prichystané urážky možno aj niekedy dotknú. Psychické problémy máš akurát tak ty s Klarisou, navrhujem vám, aby ste sa vzchopili. Prípadne ti to môžem vysvetliť aj s použitím iného slovníka, mne ten ban narozdiel od teba život nezničí... ale ktovie, či sa z toho zas psychicky nezrútiš.
  59. 63
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@teal cooo nie :D tie hadky o zaklinacovi som brala ako prijemnu zabavu a co si myslis o quarpovi je tvoja vec, omg :D
    Len proste...ked si ho za tie zabomysie vojny budete zasluzit, tak vasa vec, no :D aj minule som tusim povedala iba, ze si myslim, ze by ste mali banan dostat bud obaja alebo ani jeden z vas. A to si myslim nadalej. A ak obaja tak prosim aj s clarisou :D
  60. 64
    Clarise

20 ročné dievča

@staphylococcus aj s tebou keď tak. ;) keď už ideš hádzať ľudí do jedného vreca!
  61. 65
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@clarise omnomnom ;)
  62. 66
    Clarise

20 ročné dievča

@staphylococcus skus nabudúce písať o pravde ako o klamstvách ktoré si si vymyslela. Ci to by si potom nemala písať o com? No pobavili sme sa ze si sa nieco nové naučila... Ale už je to trápne keď hovoríš opakovaný vtip to už není vtipné potom. Aký máš so mnou problém? V kľude mi ho napis
  63. 67
    Levik11

28 ročná žena
    Banská Štiavnica

zahlasovala som za nie.
    jednoducho som nevidela ani jeden pozitivny koment / reakciu od nej vo forach. asi je panna a ma potrebu si burit zlost na internete pre nedostatok sexu. :D
    nevysexovane zeny su zle zeny :D
  64. 68
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@staphylococcus @63 To je perfektna logika! Mozme ju aplikovat aj v trestnom zakoniku! Nejaky pachatel niekoho napadne a zavrieme ho a takisto aj jeho obet (retard)
  65. 69
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@Tomas Pozri sa ako skoncil tvoj birdzi :smile:
  66. 71
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

"A teraz každý kto sa nám nepáči tak sa postavíme do kruhu a budeme si na neho ukazovať prstom lebo mám moc nakakušané v gaťoch aby som sa s nejakou babenkou na nete konfrontoval a vyrovnal priamo."
  67. 72
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@darksider96 Inak fakt tolko plaču pretože tu je niekto kto ťa pokladá za kokota? Ako ziješ v realite preboha... Za moc si díte...
    Jo a nezabudni mi zas napísať niečo čo radšej potom do pár minút zmažeš aby som si to ani neprečítal radšej (asi to tak býva aj lepšie).
  68. 73
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@karlotiskot Za kokota tu povazuju jedine tak teba ;) A tvoja reakcia na mna je od veci ako vzdy :smile: Ako vidim, tak ti to nejako nepalilo... Co si nebol vo svojej kozi kvoli abstakom lebo si kvoli krize nevedel zohnat matros? (hehe)
  69. 74
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@darksider96 Hmmm
    ok.
  70. 75
    Ninkabezpinka

20 ročné dievča
    Karla Birdzu, odbanujte ho, please, darmo, Karol je Kráľ, King of ťhe BeerC forevA

stafylo je superkočka so sexy telom, ale to jebať, ... hlavne so sexy mozgom, wanna fuck her brain 'n to be fucked by hers