Fórum pridal Html5, 7. 2. 2018 11:06 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chlapec sa stazuje ze ho ma kazda zena len za kamarata ...viac v komente

Názory k téme

1. 1
    Html5

33 ročný muž

Tak som mu to vysvetlil:

Ak nie si pekny tak si musis najst spatu. Mozes sa spravat hocijak, ked budes pekny tak po tebe pojde kazda.

Ked chces vyssi level ako si sam, tak musis svoj skaredy fyzicky zovnajsok vyvazit niecim inym napriklad tym autom domom, alebo testosteronom.

Co sa tyka povahy ak si pekny je jedno ako sa spravas ci budes zly, alebo dobry ajtak po tebe pojde kazda.

To tie rozpravky o alfa, beta, gama samcoch su prave pre skaredych chlapov, ktori hladaju pricinu preco ich nechce ziadna zena. A potom zmenia svoje spravanie a obcas motyka vystreli a najdu si aspon nejaku chuderu, ktora potrebuje aby sa k nej chlap spraval ako k handre. Ale s takou zenou si zazijes viac trapenia lebo bude mat neustale len komplexy a bude ti strpcovat zivot.

Ake z toho plynie ponaucenie?

Ak nie si pekny posnaz sa aby si bol (oblecenie, uces, plastika atd) a tiez zacni zarabat. Aby si svoj zovnajsok vyvazil aspon peniazmi.
  2. 2
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

mal by zacat mlatit do niecoho nech je muz napr steniatka (thumbs)
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

to je smutne, ze

ked chlap nie je pekny a zeny ho nechcu, tak si mysli, ze chyba je vylucne v tom, ze nie je pekny :D

prisaham ze tieto reci o peknych chlapoch a zenach nehovori nikto iny ako butthurti, ktori nechcu pracovat ani na svojom zovnajsku, ani na svojom vnutre
  4. 4
    Muaykelo

23 ročný chalan
    Tnava

Je to blbosť, môžeš byť aj pekný ale ak si neschopný, nežiješ, atď tak ťa nebudú chcieť aj tak :D
  5. 5
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Často sa zamýšľam nad tým(lebo je toho plny Birdz), prečo keď si človek nevie nájsť partnera, začne uvažovať nad tým, že chyba je v tom že je škaredý.
    Preco sa ľudia nezačnú zamýšľať nad tým, že môžu mat úplne na prd povahu a nikto s nimi nevydrží kvôli tomu?
  6. 6
    Muaykelo

23 ročný chalan
    Tnava

A prečo sa vôbec zameriavať na ženy? Veď ži svoj život, rob šport čo máš rád, zabávaj sa tým čo máš rád, ži a niekde po ceste niekoho stretneš :D
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

Ak si idiot, tak ti nepomôže ani plastika a plachetnica, stále budeš idiot.
    len možno sa niekto zľutuje a použije ťa ako módny doplnok, niečo ako čivava v kabelke, len ťa nebude treba nosiť.
  8. 8
    Kosmiklove

32 ročný muž
    andromeda

To co za bulshity si tu popisal?
  9. 9
    Paria333

26 ročný muž

totosu take typické kecy že to nieje ani možné ...

10. 10
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

(: (: (: (:
  11. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Blbost :P
    Krasny chlap sa nerovna vzdy zly chlap
    Tak ako skaredy chlap sa nerovna vzdy dobry chlap
  12. 12
    Petuska11111

19 ročné dievča
    Na pive

@3
    Presne. Na vzhľade nezáleží tak, ako si väčšina z vás myslí. Človek proste nechce mať za partnera:
    a) kokota
    b) arogantného kokota
    c) neschopného kokota
    d) nesamostatého kokota

Či si žena alebo muž, zdravý rozumný človek v partnerovi vyhľadáva oporu, stabilitu, rozum v harmonií s pocitmi a hlavne schopnosť sa o seba po viacerých stránkach postarať. Nikto nechce neschopného/neschopnú, ktorý sa furt len sťažuje a čaká, že sa oňho celý svet postará.

V skratke: Je jedno či si pekný. Ak si pekný kokot, nikto ťa nebude ľúbiť.
  13. 13
    Wewo

25 ročný muž

Dafuq did I just read
  14. 14
    Mefistofel

29 ročný muž
    Nitra

@3 @4 @5 @6 @7 @8 @9 @10 (thumbs) (thumbs)

ty máš asi komplex volaký menejcennosti, keď musiš takéto hluposti písať, alebo neviem. Skús psychológa, urcite ti pomoze. podla toho čo si pisal a máš viac ako 16rokov, tak treba trošku dospieť :)
  15. 15
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

@petuska11111 som tak zdeformovana skolou, ze som premyslala, ktoru odpoved o tych kktoch mam zakruzkovat ako spravnu (hehe)
  16. 16
    Cos45

601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Ja si myslim, ze je to komplexna zalezitost a co vyhovuje pre jedneho, nemusi vyhovovat pre druheho.
  17. 17
    Vitocorleone

23 ročný chalan
    Bratislava

Z koľkých nickov tu ešte mieniš písať tieto pičoviny?
  18. 18
    Masterpain

25 ročný muž
    Košiče

Ak sa má človek naozaj rád, a pozná svoju hodnotu, tak môže vyzerať ako jebek. Nebude mať problém so ženami. Najprv sa musí mať človek naozaj rád. Ak sa nenávidí kvôli zovňajšku/materializme a ostatným malichernostiam, mal by prehodnotiť svoje hodnoty. Ako ťa môže nejaká žena chcieť/mať rada ak dehonestuješ vlastne svoje vlastné "JA". TY a jedine TY si najvyšší level. ;)
  19. 20
    Petuska11111

19 ročné dievča
    Na pive

@artlover v mojom teste o kokotizme sú všetky správne! :D
  20. 21
    Atropabelladona

hrá sa, že má 2 roky

@html5 z toho čo píšeš vyznieva, akoby cieľ života bol v tom "aby po ňom šla každá". ale čo potom? ako si spomedzi tých zástupov vyberie tú správnu, ktorá ho nakoniec nepripraví o auto, dom, deti a o rozum? tvrdíš, že pokiaľ človek dobre vyzerá, tak na ničom inom vlastne nezáleží. ak to isté "platí" aj pri výbere partnerky, tak sa aj s kamarátom rútite do problému.
  21. 22
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

Tiež niesom nejak extra pekný a minimálne od 15 tky ma vždy nejaká chcela, alebo som nejakú mal, minimálne na sex - a vekom ich prišlo viac a viac. A celkom dosť ich bolo tak pekných - aké ty uvidíš len v časopise alebo v televízii :D Asi to bude tým, že som nikdy neriešil ako sa mám správať aby som zapôsobil, čí sa mám meniť, neriešil som čo výnimočné alebo nevýnimočné robiť. Netreba robiť nič extra, len sa nesprávať ako úplný kretén a kokot. Proste normálne a hlavne neriešiť čo zmeniť a hladať neviem aké pomaly fyzikálne vzorce ako zbaliť ženu.
  22. 23
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@22 A k tomu ešte, nikdy som nemal vela peňazí a ani nemám - nemám dokonca ani auto a nikdy som nemal :D Takže ďalšie pičoviny. Nikdy som sa nestretol s tým, žeby to žena po mne vyžadovala.
  23. 24
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

@james98 ty si práveže celkom fešák (no homo), takže kecy :D

A k autorovi: tvoju teóriu vylučuje známe: že vidíš fakt peknú babu s chalanom čo nevyhral genetickú lotériu, alebo naopak a nikto z nich nenastúpi do nového BMW. Ale samozrejme netreba byť alibistický, nikto nejde len po peknom srdiečku, každý má isté vzhladové preferencie, ale niesú rozhodujúce.
  24. 25
    Tarassaco

8 ročné dievča

Väčšina chlapov, ktorých ženy nechcú, sú úplne priemerne vyzerajúci muži, ktorí o sebe tvrdia, že sú skaredí len preto, aby sa mali na čo vyhovárať a nemuseli na sebe pracovať.
    A ešte sa mi páči, ako títo priemerní muži vidia v každom príťažlivom mužovi kokota, ktorý sa k ženám správa ako k handrám, no oni, "škaredí" chudáčikovia, by bol pre ňu tí praví. (:
  25. 26
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@barky Možno to prišlo až vekom po 26 tke myslím, ale od tých 15 do cca 25 - 26 nič extra. Preto si to dovolím tvrdiť :D
  26. 27
    Rocafella

tvári sa, že má 3 roky
    V krajine iluzii

@muaykelo tak tak načo sa zameriať na ženy, radšej chlapov že? :D
  27. 28
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@tarassaco To je to, že všetko riešia - skladajú si vzroce - ako sa správajú iní, a ako by sa oni chceli tomu prispôsobiť a pičoviny. Pritom si treba uvedomiť len 1 podstatnú vec, vy ženy ste ten istý živočíšny druh. Žena nieje žiadny nadlčovek ani kvetinka ani princeznička z rozprávky, proste len človek. Z týchto výlevov mám pocit akoby sa snažili získať si tonu zlata všelijakými a spôsobmi a nie iného človeka.
  28. 29
    Anonym356

23 ročný chalan

A ak je chlap aj pekný, ale má menej ako 180 alebo 175 cm tak je to úplne jedno a všetky ho odpíšu už len preto že je príliš malý a tým pádom nemá dobré gény pre potomstvo... žiadna baba nechce malé deti, každá chce vysokého silného zdravého chlapa.. a ak je aj milý a inteligentný tak to je dobrý bonus... ale ak ste milý a inteligentní ale nemáte pekné telo a tzv. "dobré gény" tak vám je to naprd, ľuďom záleží hlavne na fyzickej stránke, bohužiaľ...
  29. 30
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@anonym356 to neni pravda mne by napr nevadilo ak by bol chlap aj 2- 3 cm nizsi odo mna ak by nevyzeral ako anorektik, necitila by som sa uz dobre vtedy
    a btw takato tema ,,preco ma zeny nechcu'' je tu pomaly kazdy tyzden, chcelo by to samostatnu rubriku (thumbs)
  30. 31
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@html5 a nebude nakoniec ten tvoj kamarat (latentný) gay? (: tých majú všetky baby a ženy len za kamarátov... (hehe)
  31. 32
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Ja zas s tebou do nemalej miery súhlasím. škaredý chlap vždy musí makať OVEľA viac, aby zaujal aspoň priemernú babu. Tváriť sa, že pekní aj nepekní majú v láske rovnakú štartovaciu pozíciu, je už na 1. pohľad dobrá blbosť, nchpm, prečo sa tu všetci tak tvária 0_0
  32. 33
    Loveillumination

24 ročné dievča

boze ani nespocitam kolko chalanov mi davalo taketo kecy :D pricom ich panictvo v 30ke spocivalo len v tom, ze nemali ziadnu osobnost a len vkuse tocili o tom jak su onicom a skaredi, jak su vsetky pekne baby dnes zlatokopky alebo su so svalovcami co ich biju a blablabla. najlepsi sposob ako niekomu sposobit fyzicku bolest svojimi recami :D
  33. 34
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Akože tie názory od toho anonyma sú fajn, ale niekde to moc preháňa. Myslím,že tak 1 zo 100 žien/dievčat ktorých by som sa opýtal, či sa im páčia nižší muži ako sú ony samé, by odpovedalo, že im to je jedno alebo priamo áno. Ostatné by povedali jasné "nie". (Resp. mohli by povedať vzhľadom na to že sa ich to niekto pýta, teda pod tlakom, že im je to jedno atď. Ale aj tak sa im páčia vyšší a uprednostnili by ich, keby si mali vybrať.)

A vôbec, ako to zvládajú baby, čo majú super postavu aj vzhľad, že po nich každý pozerá a niektorí aj idú?

A vôbec, ako tu tak sú tieto témy tak často, tak všade sa hovorí, ako ženy/dievčatá nechcú neschopného, nesamostatného... pod týmito slovami nájdeš veľmi veľa činností/skutočností na základe ktorých môžeš mužov zaškatulkovať pod tieto pojmy.
    A ja sa pýtam opak. Ženy/dievčatá tiež nie sú do všetkého schopné, samostatné, dokonalé. Koľkokrát to ale od mužov vyžadujú(resp. im to + nepridáva). Takže je to remíza.
    Jasné, nie každý ťa musí chcieť kto sa ti zapáčil, nie s každým to bude fungovať keď sa bližšie spoznáte, ...(ale to väčšinou mnohí neriešia a zobudia sa až po polroku vzťahu alebo po neplánovanom tehotenstve) ale skôr je to v tom, že nikam nechodia, pôsobia inak, majú inú povahu(je v tom viacero faktorov), nepohybujú sa v spoločnosti, so svojimi známymi, alebo kamarátmi, pretože to že je niekde s kamarátmi, upriamuje pozornosť naňho, pretože je v skupine, čiže má spoločenský život, je oňho záujem z inej strany a zároveň je pre teba atraktívny aj kvôli tomu, aj kvôli tomu že ho vidíš a on teba nie, keď je sám sebou(ten človek).
  34. 35
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@anonym356 to je hovadina,mám kamaráta ktorý má tak cca 175 a vždy nanho leteli lebo je hezounek,teraz už navyše aj prachatý hezounek
  35. 36
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@james98 @23 tak sa priprav na to že čím budeš starší tak to ženy rovnakého veku ako ty začnú vyžadovať :D
  36. 37
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

no podla mna maju vsetci pravdu, lebo neverim tomu ze takyto ludia sa medzi niekolkymi miliardami ludi nenajdu :D
  37. 38
    Jagang

29 ročný muž
    I´ll catch you in your dreams

@antifunebracka su hypokrati ako ti co tvrdia ze vsetci ludia a vsetky kultury na svete su si rovne

Ani ja nesuhlasim s hrotenim ze ze ak si pekny je jedno ako sa spravas a pod ale.... fakt je ze v kolektive v praci kde je plno mladych ludi a vacsina zo zadanych uz pocita ze ma aprtnera na stalo ,tak ti co su slobodni vyzeraju ako vychrtliny alebo maju priemerny a horsi vyzor (nevyzeraju zdravo). A pritom su to dobry a mily ludia.
  38. 39
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

Autor témy má vo svojej podstate pravdu...takže, neviem no...
    just saying... :) nemienim to tu viac rozpitvávať a riešiť.
  39. 40
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@loveillumination ked citam na birdzi tvoje komenty, tak aspon mam konecne pocit, ze nezijem na inej planete ako tuto dotycni
  40. 41
    Kerrang

26 ročný muž

Zase ďalšia rada do života.. (hehe) ...ale nie, v podstate ja rád čítam takéto témy a neviem prečo (hehe) ...asi že sa tu pri nich mnohé dozviem, aký by som mal byť a aký nebyť, lebo mám podobný problém, ale ja už svoju diagnózu viem ...ja som trošku hanblivka a v poslednom čase čím som starší mi čoraz menej chýba spoločnosť, lebo neviem sám čo mi je ...no a ako to už býva, tak ani dievča len tak nezaklope za dvere, takže si za to môžem sám
  41. 42
    Kerrang

26 ročný muž

V poslednom čase som náladový a zvykol som si na samotu ...takže dúfam tak ako aj všetci nezadaní, že raz nájdem hádam nejakého pekného dňa (hehe)
  42. 43
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@38 hypokrati :D :D ty si kkt :D
  43. 44
    Loveillumination

24 ročné dievča

@hoperpohroma DAKUJEM je to vzajomne <3 :D

btw, hypokrati bro
  44. 45
    Barb

hrá sa, že má 1 rok
    Piešťany

vacsina z tych zufalcov nema ani kamaratku :D co uz
  45. 46
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

no čo ti jebe

toto je ešte moderné tvrdiť?
  46. 47
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

@jagang njn postav do radu 100 škaredých ľudí a 1 pekného a uvidíš, koho si bude opačné pohlavie vyberať.
  47. 48
    Jagang

29 ročný muž

@antifunebracka charakter a socialne zrucnosti robia vela, a najviac asi ten humor ale kym sa bavime ze cudzi ludia sa maju spoznat tak nikto nebude umyselne vyhladavat orlie obocie
  48. 49
    Jagang

29 ročný muž

@etelnair kludne ma oznac priamo mne ta tvoja reakcia nevadi ale potom si to skus aj konstruktivne obhajit ked tak instantne urazas....
  49. 50
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@jagang co mam ja obhajovat na tom ze pouzivas cudzie slova ktore nevies ani napisat a pravdepodobne ti v hlave vznikaju len odhadovanym prekladom z anglictiny?
  50. 51
    Jagang

29 ročný muž

@etelnair pouzil som neexistujuce synonymum v slovencine na slovo Pokrytec . Pointa je rovnaka.
    Ale Este ze su na svete ludia ako ty co to vypichnu a spravia z cloveka kkta. Nabuduce ked sa vyjadrim nespravne tak ma oznac priamo ....
  51. 52
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Hypokrati, loooooool (hehe)
  52. 54
    Zarius

25 ročný muž
    Bratislava

Nerobte zo seba hypokrata
    http://www.ancientpages.com/wp-content/uploads/2015/10/hippocrates2.jpg