Fórum pridal Atom12, 6. 10. 2018 09:22 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chlapec

Názory k téme

1. 1
    Atom12

25 ročná žena

Zapáčil sa mi jeden chlapec začali sme sa spolu ak stretávať aj všetko,mám o nho záujem no dnes pridal fotku aj s inými dievčatami že bol vonkajšie nejakou jeho starou partiou,tak teraz neviem ako si to mám vynalozit
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

To je hrozne, ako s tym mozes zit :(
  3. 3
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Vyložiť si to tak, že má aj iných kamarátov, nielen teba, nemusí to automaticky znamenať, že ked sa odfotí s nejakou babou, tak s ňou má vzťah. A radšej si čo najskôr ujasnite ten svoj vzťah, daj mu najavo záujem, nech vieš na čom si, a zbytočne v sebe neživíš plané nádeje, že ty ho chceš a on ťa má len za kamošku.
  4. 4
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

ja neviem, ako si mám VYNALOŽIŤ , že bol VONKAJŠIE s nejakou starou partiou... ako si to môže vôbec dovoliť... no nič, musíš nakúpiť reťaze, zámky, putá, eskapásky a poriadne si ho pripútať doma v pivnici...
  5. 5
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Ja by som si zajedol
    penis
  6. 6
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Začali ste sa stretávať AJ VŠETKO! O_O
  7. 7
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

https://i.imgflip.com/2jiqvh.jpg
  8. 8
    Marcello1111

30 ročný muž

moja zlatá, v trinástich by si sa mala zaujímať o učivo a domáce práce, mamička by zrejme nemala radosť, keby, že to číta čo si tu zosmolila...
    :(
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@marcello1111 Prečo by nemala radosť? Dievča prežíva prvé lásky, je v puberte, bežná vec.
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Tie dievčatá sú určite len jeho 12 sestier , sesternic a tiet
    Nebuď hlúpa , chod von aj ty .
    A odfot sa s 20 chalanmi naraz , tiež zo starej partie . :D
    Uvidis čo ti na to povie ...
    ak nebude mat nič proti tomu(teda žiadne otázky na tu fotku, chalanov ) ... zjavne sa s tebou len hra ,si mu ľahostajná a berie ta len ako zábavku

(Of course chodiť von môže,tak ako aj ty :) )
    Ale keď mi na niekom záleží , budem ho o tom informovať , alebo ho vezmem so sebou
  11. 11
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@hnisavica :D:DDDDDD prva vec co ma dnes rozosmiala :D