Fórum pridal Poppyseed, 9. 11. 2017 09:21 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chlapi, boli ste už niekedy sexuálne obťažovaní ženou? Prekážalo vám to?

0
Poppyseed

24 ročné dievča
Košice

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

Pry raz na zakladnej skole tlstou spoluziackou, to mi celkom prekazalo .. druhy raz tak 2 roky dozadu peknou holkou, to mi uz tak neprekazalo
  2. 2
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Od pekných mi to samozrejme neprekáža a keď to neprekáža tak to nie je obťažovanie :D
    Ale stalo sa mi že sa ma tlstá opitá holka snažila stále chytať v klube až som jej už musel normálne vypičovať.
  3. 3
    Paria333

25 ročný muž

Ked som brigadoval v jednej firme v prevažne ženskom kolektíve tak vždy mali sem tam nejakú narážku, no ale potom na koncoročnej akciii...

A to som ešte niektoré rozvedené ženské viezol domov tak to bolo ozaj dost neprijemné.

Potom sa občas stane že priamo random žena naráža alebo si to pýta. Výrazne mi to nevadí, skor mi je to dosť nesympatické....
  4. 4
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Môjho frajera plieskala po zadku v práci kde robil žena menom Antónia :D a povedal že ak ho ešte raz pleskne odmieta ďalej pracovať :D a pleskla a ženská sa tak hanbila keď s ňou frajer pred šéfom urobil poriadky, tak s plačom odchádzala a o pár mesiacov odišla definitívne :D
  5. 5
    Marcello1111

29 ročný muž

hrúza nad hrúzu, čo len pomyslieť....
    :D
  6. 6
    Xy12345

24 ročný chalan

Nie, nebol, teda aspoň si nespomínam. To že sa na mna raz vrhla opitá ženská by som nerátal.

@paria333 ako to robíš ? Kľudne mi nápis aj do ss .
  7. 7
    Paria333

25 ročný muž

@xy12345 prirodzené vystupovanie, mám vela kamarátiek, bavím sa snimi ako s kamoškami nič neočakávam a nepozerám sa pohladom "keby chces tak ma máš" ...
    Ostatné moje domienky máš v správe :D:D:D
  8. 8
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

Mozno by sa nic nedialo keby si vlastnil žigulák
  9. 9
    Xy12345

24 ročný chalan

@paria333 ďiki :D , čítal som si.
  10. 10
    Grinder

25 ročný muž

Od peknej zeny to nikdy nevadi. A neviem, nespominam si.
  11. 11
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Som žena, tak sa asi nemám čo vyjadrovať, ale zaráža ma, že od pekného človeka sú ľudia ochotní takéto niečo tolerovať.
  12. 12
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

@11
  13. 13
    Grinder

25 ročný muž

@tarassaco Je to asi tym, ze muzske pokolenie to dokaze v takom pripade brat s nadhladom. Naopak od nepritazlivej zeny je to skor neprijemne.
  14. 14
    Miklucho

28 ročný muž

Ani nie, možno raz niekde na Duchonke v pochybnom podniku..
    Keď nemám záujem, tak je to obťažovanie a vôbec nezáleží na tom, či je pekná alebo nie.
  15. 15
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Podľa mňa je akceptovateľné sexuálne obťažovanie len ak je človek gay. *Kevin Spacey approves*
  16. 16
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

@tarassaco Podľa mňa je to z časti spôsobené tým, že je to -sexuálne- obťažovanie.. Narážam na to, že je to skôr pud a potreba ako nejaká racionálna vec. Tým pádom mi vychádza že keďže sú ľudia pokrytci a pekných ľudí majú radšej, tak je aj logické, že takéto "obťažovanie" od pekného človeka vnímajú miernejšie, lebo pekný človek je im prirodzene podvedomo príťažlivejší. :)
  17. 17
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

pekne baby v poho ale tie sa vlastne so mnou nebavia
  18. 18
    Teal

hrá sa, že má 0 rokov
    ešte som sa nenarodil

Keďže som forever alone tak si treba aspoň nejako zalaškovať, nie? :S
  19. 19
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@delica Preto za zaužívali výrazy BUZERANT a BUZEROVAŤ! :)
  20. 20
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Hlavne tu na Taiwane je to dost bezna vec. Prekaza mi to len vtedy ak uz to prehana a na "sorry I have a girlfriend" mi odpovie "I don't give a fuck about your girlfriend".
  21. 21
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

stalo sa par razi, ze tlstejsie, skaredsie baby boli az moc dotierave a bolo to neprijemne... toto iste keby robil chlap tak ma faciek 2000...

ale tiez sa asi bohuzial pridam k tomu, ze keby to dievca bolo pekne, tak by mi to nevadilo velmi, pravdepodobne vobec ..
  22. 22
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@plavam_zivotom to sa mi páči! :D každý frajer by mal byť takýto! :D
  23. 23
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@plavam_zivotom nedokážem si absolútne predstaviť, čo myslíš pod tým spravil s ňou poriadky a pred šéfom... čo začal kričať " PRestaň ma búchať po zadku?" (to by som očakával rehot od ostatných prítomných) ... alebo sa išiel sťažovať že ho obťažuje na pracovisku alebo čo :D ?
  24. 24
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@wistingher on ju najprv upozorňoval že nech to nerobí, lebo má frajerku, ale márne. Tak keď sa to neskončilo , zavolal si šéfa a povedal že odmieta pracovať kým sa mu neospravedlní a kým sa nezjedná náprava
  25. 25
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Aj hej, aj keď už mám taký vibe že si to nedovolia.

Ale hlavne v Ázii, ako písal tommy, to sem-tam už nebola sranda, napr v Thajsku som zažil nie len verbálne ale aj fyzické obťažovanie, kedy sa na mňa NERAZ vrhlo niekoľko žien a ťahali ma kamsi dopiče. A myslím to úplne vážne.

Odvtedy takéto veci už neberiem na ľahkú váhu, zvykol som mávať hlúpy humor o rapeovaní a tak, ale odkedy som to zažil tak viem že to nie je sranda :-/

Stalo sa mi už ale aj to že ženská si vymyslela že som ju osahaval a urobil som z toho veľké haló že či to tak fakt bolo a potom zahanbene priznala že nie, že si to vymyslela... Dnes je to ľahká zbraň voči mužom, ženám v tom každý verí a muži môžu kvôli tomu ľahko dopadnúť veľmi zle :-/
  26. 26
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

A také veci že plieskania po zadku a posobne + perverzne poznámky som skôr zažil od gayov. Neviem či sa to v tejto téme počíta.
  27. 27
    Sugy1

23 ročný chalan
    Paradise circus

@delica

https://hugelolcdn.com/i/478876.jpg
  28. 28
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok
    mapy, žijem prstom na mapách

@tarassaco ja som sa s tým stretol tiež, čo pekným chalanom baby tolerovali, za to som mal riadne zle :D nuž čo , treba sa zmieriť a prijať svoje miesto v kúte spooločnosti :D
  29. 29
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

@bludiacient ak nejaká baba robí toto, tak by ti ani náhodou nemalo byť ľúto, že ťa odmietne - práve naopak, mal by si byť rád. :D
  30. 30
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok
    mapy, žijem prstom na mapách

@tarassaco už sa moc nestretávam s ludmi, takže už to neriešim. už som v kúte :D
  31. 31
    Prvymaj

22 ročný chalan

@paria333 aj ja chcem TS