Fórum pridal Borovy, 12. 2. 2020 10:47 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chodievaš do fitnescentra?

0
Borovy

14 ročné dievča
pieščiny

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Livre

20 ročné dievča

v lete som chodila pravidelne, ale nebaví ma to tam... možno to je tým, že tam každého poznám a hanbím sa, chcem mať pri cvičení súkromie.
  2. 2
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Chodím pravidelne a nebaví ma to.
  3. 3
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

nie, len dobrovoľne prispievam k chodu :D
  4. 4
    Obivankenobi

26 ročný muž

mam fitko na babkinej zahrade
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Nie
  6. 6
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Nie, aj keď rád by som možno so svojim telom niečo spravil ale ta túžba zase nie je tak silná.
  7. 7
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

nie, mam radsej ine druhy cvicenia
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Ako doplnok k môjmu hlavnému športu a aby som vedela sama prenášať nábytok :-D
  9. 9
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

ale iba od začiatku januára (hehe) ale už je polovica februára, tak fajne, nie?
  10. 10
    Wewo

26 ročný muž

to kam chodim by som skor nazval posilnovnou :)
  11. 11
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Uvazoval som o tom ze by som mohol skusiť... ale chcem v prvom rade nejak zhodiť kilá z brucha... ale nemam kde behať a ja musim mat motivaciu, cize nie len tak behat vonku...
  12. 12
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nie, iba na rande.
  13. 13
    Rothschild

28 ročný muž

Nepotrebujem to ;-)
  14. 14
    R4ptor

25 ročný muž

nie, iba do street workout parkoch ... teraz cez zimu cvičím väčšinou doma
  15. 15
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja cvicim doma
  16. 16
    Elmsi

12 ročné dievča

Ale už nebudem lebo mam podozrenie ze sa ma môj tréner snaží zabiť :D
  17. 17
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

@livre aj preto som za posledné mesiace najviackrát bol zrovna v posilke v meste na druhom konci republiky, kde ma skoro nikto nepozná :D
  18. 18
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

@wewo nerypem, fakt ma to zaujima: na zaklade akeho kriteria rozlisujes medzi fetnesscentrom a posilnovnou?
  19. 19
    Wewo

26 ročný muž

@staphylococcus nerýpeš? :-O kto si a čo si spravila so staphylo? :-O
  20. 20
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

minulý rok na jar a v lete som zvykla pravidelne, potom na jeseň už menej a teraz sem tam :) snažím sa podľa nálady na čo mám práve chuť
  21. 21
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

@wewo tento disclaimer pouzicam bezne :D proste ma to zaujima tak davaj :D
  22. 22
    Wewo

26 ročný muž

@staphylococcus je to čisto pocitová záležitosť tak snáď ma sem nikto nepríde exorcovať synonymickým slovníkom...

Ako barbershop vs kaderníctvo, jasné, v oboch sa stíhajú vlasy ale mávajú rozdielnu klientelu.

Tai chi vs mma. Ipa vs prosecco. Joga vs kalistenika.

Posilku vnímam ako strongman/powerlifting gym, veľký natestosterónovaní chlapi deadliftujú a drepujú s hrdzavymi kotúčmi na hrdzavých poohýbaných tyčiach :D

https://i.ytimg.com/vi/2ULKmCbdrtU/maxresdefault.jpg

Vs fitko, kam chodia na prekomplikované a väčšinou úplne zbytočné stroje izolovane rysovať svaly samoľúbi pupuši čo sa potom fotia o zrkadlo, poprípade tam ma 15 minút idú na stepper štyridsiatničky pokecať o živote zatiaľ čo si srkajú detoxikačný shake :D

Povedzme že jedno vnímam ako miesto na budovanie sily a svalovej hmoty a prekonávanie svojich možností (a stretávanie sa s komunitou ľudí ktorí toto majú ako hobby), druhé ako miesto ktoré navštevujú ľudia čo "chcú byť fit", nasledujúci posledné módne trendy vo fitness priemysle.

https://evogov.s3.us-west-2.amazonaws.com/media/93/media/59696.jpg

Proste to nešťastné miesto v hoteli kde je jeden bežiaci stroj a jedna kladka a môžu si napísať že majú gym :D

https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/people-using-weight-machines-in-fitness-center-royalty-free-image-175137901-1544543871.jpg

A teda aby bolo jasné, je mi jasné že väčšinou sú to iba jednotlivé sekcie toho istého gymu a neberiem toto rozdeľovanie nijako vážne, je to prehnané karikaturizovanie tejto dichotomie a nemal som ti v pláne už odpísať, ale keď si taká rozkošná keď si zvedavá (love)
  23. 23
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

@wewo okay, toto som asi kinda cakala, tento typ rozdelenia. Ja len, ze u nas doma sa vzdy hovorilo "posilka" a fitko ma v mojej hlave forever poziciu miesta, kam tieto pretentious damicky chodia sa tvarit ze akoze cvicia, tak ma zaujimalo ci to delis podobne alebo inak :D
    Takze az na tu poslednu vetu...:D
    (Sry za preklepy som najebana.)
  24. 24
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Zrobili sme si fitko doma. Pokoj.