Fórum pridal Dedee, 30. 1. 2020 12:14 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

chodil by si so striktnym veganom?

0
Dedee

12 ročný chlapec

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

áno
  2. 2
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

nie
  3. 3
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

pokial by sa nestarala do toho čo jem ja tak ano ale neviem či taký vegán existuje
  4. 4
    Dedee

12 ročný chlapec

@kaiserchief dikes, zabudol som na moznosti pre posranych
  5. 5
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

jj v pohode, len nech sa to už viackrát nestane prosím
  6. 6
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Čo znamená striktný vegán? Buď vegán si alebo nie, medzi tým nič nie je.
  7. 7
    Rothschild

28 ročný muž

Ale len kým by nezačala robiť melónové fašírky
  8. 8
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Je mi to úplne jedno, aké by mala stravovacie návyky, presvedčenie. Pokiaľ by nemenila tie moje, je to ok.
  9. 9
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

Nakoľko som sama striktný vegan, tak jedine. Nevegansky penis by som ani do huby nezobral a.
  10. 10
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@thunderstorm ma vyjebalo z pántu :D :D :D
  11. 11
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@thunderstorm Nemas priatelku?
  12. 12
    Greenteawithhoney

28 ročný muž

Uplne kludne, dokonca by mi nevadilo varit vegánsky a jesť doma vegánsky. Ale keby som išiel napríklad niekam von, tak by som si isto chcel dať aj mäso a ak by jej to vadilo, tak s tým by som sa asi nezmieril :D
  13. 13
    Livre

20 ročné dievča

Ano, bolo by to pre mna + nakolko uz dlho veganstvo zvazujem kvoli mravnym dovodom a toto by ma nakoplo a namotivovalo.
  14. 14
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ak by nenutila aj mna tak preco ne :D teda ak by som bol vztahu vobec schopny samozrejme :D
  15. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

Neviem.
  16. 16
    Wewo

26 ročný muž

@15 dpc rozhodni sa uz nech viem ci a mam dat na veganstvo alebo nie :S (letim)
  17. 17
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

pokiaľ by nepresviedčal mňa a ostatných,lebo ak už je tam to presviedčanie, je to už sekta ako každá iná
  18. 18
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@mkamka a ty mas praitela?
  19. 19
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

V pohode, aj by som kľudne jedla vegánske jedlá tiež, lebo mi chutia. Ale bola by som nešťastná, keby mi zakazoval si dať občas maso a hlavne syr. Bez masa som už zvládla byť celkom dlho, ale syr a jogurty nikdy neopustím :D
  20. 21
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Ak by som ju mohol podvadzat, tak preco nie
  21. 22
    Fukaj

8 ročný chlapec

Pokiaľ by mi nevnucovala jej názory tak bez problémov, aj veganske jedlo vie byť chutné rovnako ako to s mäsom.
  22. 23
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Pokiaľ by toleroval moje stravovacie návyky a nedíval by sa na mňa vražedným a / alebo odsudzujúcim spôsobom, keď by som jedla grilovaný syr napr., tak v pohode.
  23. 24
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

nechsi je čo chce ak to nebude chcieť aj odo mňa a odsudzovať ma... a ak si väčšinu krát navarí sám :D nie že ja by som robila 3 druhy obedov :D
  24. 26
    Olii

27 ročná žena

nechodila by som s nevegánom. :D
  25. 27
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@olii :,(
  26. 28
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

chodila som aj sama som bola :D
  27. 29
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nie asi by som to nedokázal akceptovať.
  28. 30
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Ani s nestriktnym veganom, ani s vegetarianom a pod.
  29. 31
    Saddath

29 ročná žena

Pre mna je jedenie zvierat a produktov z nich barbarstvo, ale nikomu by som nic nekazala... Ved aj ja som zvykla jest maso.... Prepnuti vegan veganstvu neprospievaju.... O mne vela ludi ani nevie... A ptm ked sa o tom rozume bavime tak vela ludi za mnou pride ze si dava meatless dni atd.... A polka mojich kolegov su veganni... Druha polka nas uznava :D a preferovala by som byt s veganom, aby sme si mohli spolu varit.... Ale ked nebude, tak ok....
  30. 32
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

Chodil som s vegankou dva týždne, ale verím, že nabudúce by som dal už aj tri. Problém bol skôr vo filozofii, nie v jedálničku..
  31. 33
    Danerine

22 ročné dievča

Počas vzťahu som prestala jesť mäso, priateľ sa pridal ale vyhrotil to až do veľmi striktného veganstva. Časom ho to však prešlo, a teraz nám je dobre :D avšak nechcela by som to znova.
  32. 34
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

To, či by bol vegán, vôbec nie je podstatné.
  33. 35
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Jedine so striktným
  34. 36
    Limitles

7 ročný chlapec

myslim ze to malo tak 25% podiel na mojom najvacsom rozchode (ja striktny vegan v minulosti )
  35. 37
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ja sa s veganmi vacsinou ani len nebavim.
  36. 38
    Motovidlo323

30 ročný muž
    ficko birdzu

@3
  37. 39
    Turky

30 ročný muž
    Poprad

Vegánky majú často super pružnú a hebkú pleť, takže určite áno. Takže so striktnou áno, ale s militantnou vegánkou nie.
  38. 40
    Turky

30 ročný muž
    Poprad

@Burn Zato ja by som s tebou chodil hned micka.
  39. 41
    Marpovan

23 ročný chalan

keby mi s tym jebala hlavu tak asi nie by som jej tam švacol nejaku slaninu upecenu
  40. 42
    Thrwtchr

27 ročný muž
    poloha sa načítava

Proste s vegánkou. Nie je potrebné pridávať nejaké adjektíva...

Nielen chodil, mám takú ehm... dlhodobú preferenciu z filozofických/hodnotových dôvodov.
    Ale na druhej strane mám tiež dosť dobre overené, že keď mi mozog zaplavia rôzne hormóny zodpovedné za slepú zamilovanosť, tak som ochotný prehliadať spústu toxických vlastností, aj útlakové praktiky a názory typu nevegánstvo.

uwu

@lawey past tense?
    zaujímavé.
  41. 43
    Thrwtchr

27 ročný muž
    poloha sa načítava

@saddath Pekne napísané.

42. 44
    Thrwtchr

27 ročný muž
    poloha sa načítava

A rád by som znovu vzniesol otázku, ktorú položil @6 znovu, pretože ma to veľmi zaujíma :D

Inak som veľmi príjemne prekvapený z mnohých komentárov tuná.

Miestami dost unsure if sarcasm... ale nevadi :D
  43. 45
    Kerrang

28 ročný muž

Áno, však prečo nie?! :smile: ...podľa mňa toto je to najmenej, čo by ma trápilo na tom človeku, aj keď teda ja vegán nie som a ani vegerarián :smile: ...sú omnoho dôležitejšie vlastnosti, aby mi baba sedela, a teda jednou z nich sú vlastnosti, charakter ...no proste musíme si pasovať a nie každá taká je..