Fórum pridal Tomas55555, 15. 5. 2017 22:49 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chodili by ste s clovekom kebyze zistite o nom že je patolog/patologicka ?

0
Tomas55555

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

nie iba hypochonder/ hypochondricka (?)
  2. 2
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

WTF???!!! :D

no SAMOZREJME.
  3. 3
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

neposudzujem ludí na základe ich práce
  4. 4
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Len kedy ma bral so sebou do práce...
  5. 5
    Redchevrolet

31 ročná žena
    Bratislava

Suhlasim s tym vyssie, ale ked uz sme pri tom, patolog je normalna poctiva praca.

Nakolko si polozil takuto hlupu otazku, asi mas o nej skreslene predstavy z kadejakych serialov alebo neviem coho.
    Vacsinu casu pozera do mikroskopu.
  6. 6
    Paracelsus

26 ročný muž
    Калининград ( Российская Федерация)

Celkom určite.
    Mimochodom, väčšinu práce patológov tvoria histologické rozbory.
  7. 7
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

Y Not?
    Teda nie že by som chcela chodiť s kýmkoľvek ale, omg, veď je to patológ, nie smetiar. Čo je zlé na patologoch?
  8. 8
    Tomas55555

22 ročný chalan

@staphylococcus no uz len ta predstava ze sa dotykam cloveka ktory sa pred chvilou dotykal mrtvych ludi je priserna podla mna .
  9. 9
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

ooo, to musí byť fascinujúce..mohli by sme si to rozdávať na pitevnom stoly :D
  10. 10
    Verdamt

25 ročný muž
    Pustina pri Trnave.

By som sa aj oženil hneď...
  11. 11
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Ja by som tiez chcela aspon poznat patologa :P ...ale on by ma nechcel :D ;(
  12. 12
    Morningcoffe

18 ročné dievča
    in the sky with a diamonds

@hetfield chodil by si s prostitutkou?
  13. 13
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

Chodil by som s clovekom kebyze zistim o nom, ze je patologa/patologicku
  14. 14
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Je dosť možné že z toho že je patologička by vyplývali iné veci ktoré by mi vadili dosť na to aby vzťah nebol možný, ale samotný fakt že je patologička by určite problém nebol... Veď s tou mŕtvolou v podstate do kontaktu ani nepríde. Skôr by bolo možné že by z takej práce bola trochu mešuge.
  15. 15
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@tomas55555 myslím, že máš veľmi skreslenú predstavu o tom, čo práca patológa obnáša. (+ to si myslíš, že mŕtvych sa dotýkajú holými rukami?! Wtf?!)
  16. 16
    Marcello1111

29 ročný muž

patológ je v špitáli "PÁN", pri pitve odhalí všetko to čo tí sviniari doktori dosrali pri liečbe pacienta a ten napokon skonal ....

a ako píše bacil, pri práci používajú rukavice...nie je sa čoho obávať
  17. 17
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

ja sama chcem byť patoložka, takže sme si super rozumeli! :D
  18. 18
    Ye6xncvl

16 ročné dievča

lel, ak tu je nejaky neuropatolog, tak NAPIS ! :D :D
  19. 19
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

Vieš čo je vôbec patológ? :) To nie je iba pitvanie.....Patológia je "veda o chorobe" bez nich by bola medicína ako chleba bez masla.....
    presne ako v @16
  20. 20
    Neutralnothing

23 ročné dievča
    Bratislava

patolog v drvivej vacsine neriesi mrtvoly.. klasicky pozera na odobrane tkaniva a konzultuje diagnozu s lekarom. otcova kamaratka je onkologicka a ona mi hovorila, ze patolog v nemocnici, kde ona robi, v zivote mrtvolu nespracovaval (neviem ako to zmysluplne povedat :D )
    tiez som sa chcela babrat s tkanivami, ale bohuzial, prijimacky nevydali...
    inak poznam jeden manzelsky par, ktori su obaja patologovia :D :D
  21. 21
    Corhellka

21 ročné dievča
    Brno

tá predstava patológa, ako podivína, čo sa celý deň s radosťou šprtá v mŕtvolách je prežitok a veľmi mylný :D.. v podstate sa baví tým, že mu prichádzajú z operačných stolov a tak všeobecne vzorky tkanív, takže celkom nóbl prácička :)

viac by som váhala pri chodení s človekom, čo robí v pohrebných službách, zrovna po tom, čo sa po internete rozšíril jeden inkrimnovaný článoček :D
  22. 22
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

uz len preto sa oplati zacat vztah
    :)
  23. 23
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

@corhellka o aký článoček sa jedná? :)
  24. 24
    Demoniqangel

25 ročná žena
    hovorí sa BRA-TI-SLA-VA

Aj keby sa rypal v mrtvolach aspon mi to moze ukazat a to by som velmi rada! :D
  25. 26
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@corhellka aký článok? :D
  26. 27
    Cos45

35 ročný ujo
    tajné

Mne len vadi, ze si ten obor vybral/-a. Ziadny normalny clovek nechce pracovat s mrtvolami. Je to take... cudne. Urcite to ma pricinu niekde v psychike. To s takym clovekom sa ani zartovat neda o mrtvolach, o hororoch a podobne. Je to velky cudak/-acka. Moznoze na prvy pohlad vyzera normalne a aj sa sprava normalne, ale je to len otazkou casu, kedy sa to vsetko prevali... :)
  27. 28
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@morningcoffe s prostitutkou asi ne ale so stripterkou čo robí len čisto striptíz by som nemal problém
  28. 29
    Corhellka

21 ročné dievča
    Brno

@Mayben @Chanteuse
    Užívateľka sociálnej siete Twitter pod pseudonymom Jacqueline pridala nechutný opis toho, čo sa jej prihodilo v spojitosti so se*om na jednu noc.

,,Raz večer som si vyšla na rande s mužom, ktorého som spoznala len tak cez Tinder. Rande prebiehalo výborne a skončilo to, ako som očakávala – v posteli. V zápale vzrušenia som mu nebránila v tom, aby sa mi vystriekal na tvár a na prsia, no bola to chyba. Na ďalší deň moju pozornosť zaujali divné vyrážky, ktoré sa mi v oblasti tváre a dekoltu vyhodili. Navštívila som preto lekára, ktorý ma odporučil k dermatológovi, pretože nešlo o žiadnu pohlavne prenosnú chorobu. Kožný doktor ma však svojou odpoveďou totálne odrovnal. Vyrážky podľa jeho slov spôsobili drobné parazity, ktoré sa mi dostali pod kožu. Údajne existujú len dve možnosti, ako sa muž môže niečím podobným nakaziť. A teraz dobre čítajte, prichádza najnechutnejšia časť. Buď se*om so zvieratami alebo mŕtvolami. Celá vydesená a znechutená som ho ihneď chcela kontaktovať prostredníctvom jeho internetového profilu na Facebooku, ktorý mi nechal. Hádajte, kde pracuje. V márnici!”
  29. 30
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

Len ak by bol patologický klamár!
    @corhellka Sounds legit :D :D
  30. 31
    Kunlun

18 ročný chalan

Väčšina patológov sú vzdelaní a inteligentní ľudia takže tak...
  31. 32
    Baci

17 ročné dievča

@tomas55555 Pozri si film Patology :D vrelo odporúčam :DD potom chcem spatnu reakciu
  32. 33
    Xy12345

23 ročný chalan

Nechodil by som s niekym kto ma titul MUDr., ani keby to bola posledná žena na celej planéte.
  33. 34
    Lostinthedark

21 ročný chalan
    Over the hills and far away

Áno, ale cítil by som sa menejcenný s niekým, kto má také vedomosti :,(
  34. 35
    Badgrl

24 ročné dievča

@marcello1111 skus ist vystudovat medicinu a potom robit doktora ty genius. Za to ze kozna ti nedala spravnu masticku na condylomata acuminata este neznamena ze vsetci doktori su zli ty traged ;)
  35. 36
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

Jediná vec čo je známa o patológoch je že veľa z nich sa stane alkoholikmi :) okrem toho su to normal people
  36. 37
    Montgomery

27 ročný muž

Nie a nechodil by som ani s pediatrickou.
  37. 38
    Marcello1111

29 ročný muž

@badgrl
    moja zlatá, ja som všetkých doktorov do jedného vreca nehodil...
    zle si pochopila môj koment...
  38. 39
    Chirurg

23 ročný chalan

@staphylococcus @15 holymi rukami? to by si sa divila ;)
  39. 40
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@chirurg nie. Nedivila.
  40. 43
    Chirurg

23 ročný chalan

@staphylococcus
    je to bezne, po pri praci si patologovia umyju denne ruky tolkokrat, kolko ty za tyzden.

pokial sa v tom nepohybujes, netaraj.
    :smile:

rataj s tym, ze si ich miestami neumyvaju a zmier sa s tym.
  41. 44
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@chirurg jj. Isto. A chodia do márnice oblizovať mŕtvoly -_-
  42. 45
    Chirurg

23 ročný chalan

@staphylococcus studujes medicinu? pohybujes sa po nemocniciach?

ak nie vieme svoje :S
  43. 46
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@chirurg mám doktorov v rodine a dlho som sa po nemocniciach pohybovala (nie ako pacient). Okrem toho každý aspoň priemerne inteligentný človek vie, že s potenciálne infekčným materiálom sa pracuje v rukaviciach.
    A nehraj to tu na mňa, to, že si medik ti verím asi tak ako Petrovi BMW.
  44. 47
    Chirurg

23 ročný chalan

@staphylococcus rodicov ako lekarov a inych pra dedkov a neviem este koho v rodine mozes mat za lekarov, ale pokial ty medicinu nestudujes alebo nie si lekar na ustav patologie sa proste nedostanes, zijes v iluziach dievca, strielas hovadiny, tagujes ma tu dookola a snazis sa ma vyviest z omylu. ved ty si ani kadaver nevidela nie to mrtvolu.
    a ta posledna veta ma rozosmiala. (:
  45. 48
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@chirurg mňa rozosmievajú všetky tvoje fantasmogórie, chlape -_-
    To, že som nevidela ľudskú mŕtvolu neznamená, že som nevidela mŕtvolu/nepitvala. A keď viem, ako pitveme zvieratá, je mi jasné, aké hygienické opatrenia sú potrebné pri práci s ľudskými pozostatkami, kde je oveľa väčšie riziko infekcie, než z pojebanej laboratórnej myši.
    Ale čo tu budem hovoriť človeku, čo pravdepodobne nemá ani maturitu. Končím. Škoda mrhanie energiou na idiotov. -_-
  46. 49
    Chirurg

23 ročný chalan

@staphylococcus smrdi mi tu zavist, ze sa tu niekto nedostal na humannu medicinu, nebodaj? ;)
  47. 50
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

@chirurg nemohla som sa dostať na školu, na ktorú som si nepodala prihlášku, to snáď pochopí aj také teliatko ako si ty.