Fórum pridal Wistingher, 3. 8. 2018 03:03 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chodíte samé/sami na kúpalisko/do akvaparku?

0
Wistingher

21 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

A ešte odpovedzte na tú istú otázku, ak sa ten akvapark/kúpalisko nenachádza vo vašom meste, ale je vzdialené povedzme 50km a viac.
  2. 2
    Tikalok

28 ročný muž

Doplňujúca otázka: sú špagety so smotanou vhodné jedlo pred plávaním?
  3. 3
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@tikalok Máš problém s tým že som vytvoril anketu ohľadom jedla?
  4. 4
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Podľa mňa s tým nemá problém, len je to zaujímavé a zábavné, že si sa na to pýtal z dvoch rôznych hľadísk, pričom jedno z nich mne osobne pripadalo ako žart. Inak za seba poviem, že dúfam, že sa ešte budeš pýtať na ďalšie veci súvisiace so spagetami/cestovinami so smotanou :) úprimne ti v tom fandim
  5. 5
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@pubertslatinocelny Tak som nad tým v tej chvíli uvažoval, či to je, alebo nie je zdravé, a možno som mal dať "vegetariánske" ale trochu som to zveličil.
    Viem že to bolo trochu vtipné podobná otázka hned zasebou, ale však čo. Každá bola o niečom inom. Aj tak je tu mrtvo. A keď niekto niečo založí, tak len nejakú riadnu sprostosť. A keď nejakú obyčajnú otázku, tak sa dočká takýchto "poznámok" jakeby neviem čo napísal...
  6. 6
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Jj, veď ja to vážne myslím, že sú to v pohode otázky, aj keď súvisia
  7. 7
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Nechodím na kúpaliská a akvaparky z vlastnej iniciatívy, jedine keď ma malá sestra vytiahne nech s ňou idem (sama nemôže ešte :D ), takže sama by som tam nešla
  8. 8
    Subarnica

21 ročné dievča

Raz som bola sama na plavárni. A bolo to 45 km od domu kde žijem ale bolo to jedno keďže som tam chodila do práce, mala som to cestou
  9. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nechodim tam vobec
  10. 11
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

chodím tam málo a nie sama, keďže viem, aký som plavec, tak treba ma strážiť :D

11. 12
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

Chodím si sama na hodinku-dve zaplávať, ale to len v rámci nášho mesta. Keď som s niekým iným, tak sa nesustredim na plávanie.
    Do akvaparku by som ale sama nešla
  12. 13
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Sama by som nešla, pretože kúpaliská až tak neobľubujem z dôvodu malých uvrešťaných deciek, rôznych tekutín, ktoré sa určite nachádzajú vo vode a pocitu suchej kože, ale keď ma sem-tam niekto zavolá, tak idem, keďže osvieženie v takomto horku nezaškodí
  13. 14
    Petrius

29 ročný muž

no pokial ide človek s umyslom sa zabaviť v akvaparku tak by som nesiel sam ale pokial si chcem len zaplavat tak praveže idem radsej sam tam nepotrebujem nikoho ...ved aj tak chodim na jazero plavať a som tam uplne sam vo vode to je len klud v lese
  14. 15
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

nechodim na kupaliska. a ak idem, tak len preto, lebo ma tam niekto vytiahne, cize sama nikdy.
  15. 16
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Nechodím ani len s priateľmi
  16. 17
    Bakedbride

26 ročná žena

Akože nemala by som problém, ale nechodím pretože tieto zariadenia nerada navštevujem. Nešla by som ani keby ma niekto zavolal.
  17. 18
    Thankyou

tvári sa, že má 3 roky

Odteraz sám len všade.... :D
  18. 19
    Danieldevil

27 ročný muž
    Bratislava/Trnava

Nie často, ale už som zopárkrát bol. Síce nie na kúpalisku, ale na jazerách. A rozmýšľam, či tak nepôjdem aj zajtra, lebo má byť zasa 33 stupňov a kamarát, s ktorým som bol dohodnutý, ochorel.
  19. 20
    Ausgezeichnet

21 ročné dievča

Keď si chcem zaplávať alebo si len ľahnúť kdesi k vode tak v pohode, ale na kúpaliskach a v akvaparkoch jednoznačne v partii
  20. 21
    Ausgezeichnet

21 ročné dievča

Keď si chcem zaplávať alebo si len ľahnúť kdesi k vode tak v pohode, ale na kúpaliskach a v akvaparkoch jednoznačne v partii
  21. 22
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

nemám najmenší problém ísť sám kamkoľvek (:
  22. 23
    Finishline

24 ročné dievča
    Piešťany

Ano, ja tam chodim výhradne sama a za účelom si tam pospať a mat klud od všetkých :)
  23. 24
    Lawr

17 ročné dievča

opaluvat sa.