Fórum pridal Dynco, 10. 7. 2018 06:55 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chodite uplne sami na vylety/dovolenky?

0
Dynco

27 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ak sa nerata futbal v susednej dedine/meste ako vylet tak nie :D
  2. 2
    Alex458

21 ročné dievča
    Neverland

Samu by ma to nebavilo. Páči sa mi, že svoje pocity a dojmy s niekým zdieľam, že tam so mnou niekto je na koho sa môžem spoľahnúť.
  3. 3
    Melancholik

26 ročný muž

@2
  4. 4
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Ja by som chcela, ale frajer ma nechce samú pustiť, lebo ja by som bývala po kadejakých coachsurfingoch a podobne :D

A nemala by som pekné fotky!
  5. 5
    Subarnica

21 ročné dievča

Nie ale poznám pár ľudí čo to majú radi a ja tomu absolútne nerozumiem
  6. 6
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Spravidla nie. Stalo sa mi to len raz, ked som mal ist s kamarátom na turu no nakoniec siel aj s priatelkou a tej sa hrozne nechcelo, tak som musel ist sam. Ale uplna pohoda musim povedat. Som sa prihovoril jednej turistke a siel som potom cely cas s nou.
    Inak by som sam nesiel lebo rad mam aktívnu dovolenku/volno a tam je najlepsie mat so sebou niekoho, kto Vam zavolá pomoc v najhorsom, alebo upovedomí rodinu aťd. atď.
    Keby som mal rád dovolenky typu, ze idem k moru a budem len na pláži, tak by som asi nemal problém, lebo si myslím, že by som sa s niekým škamošil :D
  7. 7
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

Naši chodili na dovolenku oddelene, lebo mama chcela chodit kvasiť k moru a otec zasa radšej turistika v hodrách alebo adrenalín v sev. krajinách (: ja to mám podobne, tiež chodím radšej sám, max. vo dvojici... Teraz chodime casto, resp. kazdy rok s priatelom na dovolenku na Slovensko, lebo sa mu zapáčili Tatry, ja Tatry milujem a Belgicko je placka, takže tam chodíme akurát tak k moru, co mne vyhovuje, lebo neznášam horúčavy. Ale keďže ja mám regulérne prázdniny, tak chodievam dosť často sám a vyhovuje mi to, veľmi... naposledy som si urobil výlet do Krakowa a na poloostrov Hel (PL), bolo fantasticky, v auguste LIbanon a zasa Tatry ale teraz Tatry sám, čo mi tiež vyhovuje... nemám rád, keď ma niekto naháňa, že spomaľ, pridaj, poďme tam alebo tam... a v horách sa dobre rozjíma človeku samotnému... Jediná dovolenka s väčšou partiou bol trip do Indie, to by som absolvoval pokojne znova ale inak mám rád samotu (thumbs)
  8. 8
    Atropabelladona

hrá sa, že má 2 roky

na výlety chodím často sama a je to tak omnoho lepšie z mnohých dôvodov. vždy viem, čo od toho môžem očakávať, viem, že mi nikto nezavolá tesne pred cestou s tým, že nemôže. viem si to zariadiť finančne a nemusím sa obávať zbytočných neočakávaných výdavkov. keď idem na výlet nikdy nemám presne stanovený plán cesty, niekedy dokážem stráviť hodiny fotením prírody a tomuto tempu sa asi nikto nedokáže prispôsobiť. nechcem byť ľuďom na príťaž a zároveň nechcem, aby bol niekto na príťaž mne.
  9. 9
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

cojaviem ci chodim. povedzme ze bol som.
  10. 10
    Mnichovcan

23 ročný chalan
    Nemecko

Aj google maps sa bojím sam pozerat. Nie to este ist niekde.
  11. 11
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Nie je to síce ono, ale dá sa to prežiť
  12. 12
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Ale len tak na malý výlet, aj to som bol len raz za dosť dlhý čas
  13. 13
    Bezpriznakovy

17 ročný chalan
    observing world

minulé leto som bol spolu s partiou (3ja chalani), ale ku koncu som ich mal plné zuby a nemohol som sa dočkať, kedy sa ich zbavím. Tak rozmýšľam, že toto leto pôjdem sám. Inak plne súhlasím s @8
  14. 14
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

som ochotnejsia ist na dovolenku sama ako s ludmi
    ale aj tak ani sama nejdem :D
  15. 15
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Vacsinou chodim sam. Nemam rad ked mi niekto chodi za ritou.
  16. 16
    Campino

24 ročné dievča
    retardovana šošonka na uteku

Ti mece aka moznost, ze neviem :D
  17. 17
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

presne ako @2
  18. 18
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

Bola som vo vela krajinach uplne sama a bolo to fajn, teraz uz som dlho nebola tak lebo mam dobreho kamosa s ktorym sa fajn chodi na dovolenky tak chodime spolu.
    Ale sama na vylet uplne stale chodim, proste sadnem do auta a idem na den niekam na kopec, na hrad, aj v zoo som bola sama uz a tak :D momentalne je mi to proste prijemnejsie ist sama nez s niekym zo svojho okolia
  19. 19
    Poppyseed

24 ročné dievča

Na take mensie vylety na bajku.
  20. 20
    Julik-gymnastics

15 ročné dievča
    Poprad

Na výlety nejak nezvyknem a na dovolenky vzhľadom k môjmu veku má samú rodičia nejak nepustia
  21. 21
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Výlety nie, ale ja som dost casto uplne spokojna sama so sebou, takze si vybehnem na kavu, cvicit a raz za cas aj do kina....uplne sama :) a je to brutalny super relax :)
  22. 22
    U.s.army

29 ročný muž

@subarnica velmi lahko sa tomu da rozumiet, ked idem na vylet s partiou ludi tak musim sa obmedzovať a prispôsobovat sa im, kazdy ma iny ciel a iny zaujem na vylete alebo dovolenke. Ale pokial clovek ide sam niekam, tak neni nikym a ničim obmedzovany a moze si ist kam chce. Raz som bol s partiou na dovolenke a velmi mi to vadilo, pretoze mi robili program denny s ktorym som ja nesuhlasil :)
  23. 23
    Tomtoylc

26 ročný muž

sam chodim, niekedy je to tak najlepšie, ma to proste svoje vyhody, nie že by som sa nevedel prispôsobiť, viem ... a ak keby som chcel s niekym isť tak by som taku osobu musel najskôr nasjť
    ... resp. asi tak ako napisala H8u
  24. 24
    Saddath

27 ročná žena

Anoooo. Naj pocit, nikomu sa netreba prisposobovat, citim sa uplne free. Spoznam plno novych ludi. Naj zazitky z cestovania solo. Vcera sme sa o tom bavili se spolubydlici a ja hodinovy monolog o vyhodach. Zacalo to ako vyzva a skoncilo to pri tom ze preferujem sama..... Je to ooo vela vacsie dobrodruzstvo
  25. 25
    Vvvviktor

38 ročný ujo
    Bratislava

chodim sam na kolibu. nejake kamaratky by sa zisli
  26. 26
    Lear00

16 ročné dievča

Zatiaľ nie, kvôli veku a tak, ( momentálne nechodím nikde, sa kvasím doma) ale budem a plánujem chodiť sama...
  27. 27
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

bola som na erayme sama a tam sm chodila aj po vzletoch, ina moc ne