Fórum pridal Heineken, 16. 4. 2018 13:47 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

chranis si zdravie ?

0
Heineken

23 ročný chalan

povedz sa snazis si chranit zdravie tymto sposobom ?
citas etike na obaloch ci obsahuju ecka ? alebo vyberas si kozmetiku skor prirodnu, co neobsahuje hlinik atd ? Alebo to mas uplne v pazi ? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Heineken

23 ročný chalan

sry som to napisal ako madar, ale snad sa chapeme D
  2. 2
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

no ja si checkujem aj zlozenie na obaloch aj pouzivam prirodnu kozmetiku ale necheckujem Ečka a nezaujímam sa o hliník, no :D
  3. 3
    Bebekex

25 ročná žena

zlozenie a Ecka checkujem, aj plamovy olej, momentalne mam aj dezodoranty bez hlinikovych soli a teda snazim sa vyberat si prirodnu kozmetiku a este aj aby som mala co najmenej obalu a odpadu z toho
  4. 4
    Mkamka

26 ročná žena
    Hniezdo

Jop a snažím sa vyhýbať palmovému oleju a glukózovému sirupu a najnovše aj plastom a už dávnejšie som značne obmedzila mäso. Vlastne sa snažím obmedziť všetko hmotné.
  5. 5
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Tak to co sa da nazvat kozmetikou a pouzivam to je mozno sampon, dezodorant, mydlo/sprchovy gel a labelo na suche pery a raz za cas si neviem ani preco dam vonavku :D a nesledujem vobec aky bordel sa v tom nachadza
  6. 6
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Kupujem to, co viem, ze robi mojmu telu dobre. Ale co to presne vsetko v sebe ma nesledujem. Teda mam aj prirodnu kozmetiku, aj "prirodne" potraviny, ale aj tie neprirodne.
  7. 7
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

éčka kontolujem a nekupujem len keď ich je veľa, inak nepreháňam, taktiež nekupujem to, čo obsahuje aspartám, taktiež nie mäso, ktoré má podiel mäsa veľmi nízky a sú tam somariny ako kože a pod., čo radšej ani nechcem vedieť, a čo sa týka kozmetiky aj prírodné aj neprírodné, hlavne najnovšie fičím na pivnej kozmetike :)
  8. 8
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

No ja fajčím len to,čo si sám vypestujem, kadejakým rapavým kokotom čo to jebú doma v pivnici, aby manka nezistila nedôverujem, a pijem len domácu od Joža Fúzoňa, ved to som tu už spomínal

http://birdz.sk/riddler/blog/zdravyduch-lebovzdravomtelezdravypuch/176449-clanok.html

A čo sa týka jedla, tak knedlu len od Pala Mýtického, lebo to je bio, a on je zase bipo.
    Akože bipolárny.
  9. 9
    Kierkegaard

25 ročný muž
    Vesmír

Nie a niekedy ma to mrzí.
  10. 10
    Wewo

25 ročný muž

jj zaujima ma zlozenie. napr. pouzivam marquis test (:
  11. 11
    Billyjoe

25 ročný muž

nie... kupujem si to, na co mam chut a je mi jedno ci ma to zabije o 5 alebo o 40 rokov, keby som mal pozerat na vsetko co ma a co nema ecka, acka decka, tak zerem akurat tak travu... *ebat veganstvo a vsetky bio hovadiny... dobra slaninka, stejcik ci klobaska vyriesi vsetky problemy sveta
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Checkujem zloženie všetkého, čo jem.
  13. 13
    Fukaj

tvári sa, že má 6 rokov

@billyjoe Presne tak :D Radšej chutne a o pár rokov kratšie.
  14. 14
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

potraviny checkujem vzdy, vyhybam sa eckam, cukru, aspartamu, bielej muke, kokosovemu oleju... kozmetiku nejak zvlast neriesim, vacsinou pouzivam Avon a Oriflame, Guess a Lamborghini
  15. 15
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

To čo mám rád tak kupujem bez ohľadu na zloženie, napr. anglický rožok, alebo tie donuty... Veď aj šunky, syry a salámy obsahujú éčka... proste si nevyberieš... áno existuju aj take čo nie ... ale tie su na platy Rakušanov nie Slovákov.
  16. 16
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ecka nie su nevyhnutne problem a ak nepoznas co ktore Ecko konkretne znamena, tak na tie etikety ani nemusis cumiet.

Ja jedine na co pozeram je obsah sacharidov a kalorii.
  17. 17
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Co sa tyka Eciek tak odporucam napriklad tuto tabulku http://www.ferpotravina.cz/seznam-ecek
  18. 18
    Majmarad

35 ročný ujo

Nič bez E - čiek nejestvuje a tak isto nejestvuje ani nič BIO. Kedy konečne ľudia pochopia, že to, čo je napísané na obale sa so zložením výrobkov nezhoduje?
  19. 19
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

nie, jem to, čo mi chutí....a aj tak som zdravšia ako väčšina z vás -.-
  20. 20
    Secretadmirer

19 ročné dievča

@heineken nie, urco to nemam v pazi..snazim sa vacsinou prirodne, ale tiez niekedy zhresim :D pridavam si do jedla rozne bylinky, koreniny.. snazim sa riadit podla tohto https://www.vyzivovo.sk/protizapalove-potraviny/ a je mi fajn :)